GYIRMÓT FC GYŐR II - LÉBÉNY SE 6-1 (2-1)

2015.11.08. 13.00-óra, Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4-es pálya, 150 néző

JÁTÉKVEZETŐK: Ábrahám Tibor - dr. Egedy Tamás, Kerekes Zsolt

GYIRMÓT FC GYŐR: Somogyi Cs. - Hajba T., Molnár M., Varga R., Szücs G. - Bohner R., Tóth L. - Imres D., Füleki N., Szegi V. - Farkas Z.

VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

LÉBÉNY SE: Élő E. - Kálmán A., Varga Z., Sallai D., Frank V. - Németh D. - Hujber B., Lanzendorfen J., Czeitler D., Sárközi A. - Kocsis M. Z.

VEZETŐEDZŐ: Berta József

17.p. Farkas Z. bal oldali beadása után az érkező Irmes lőtt középről laposan az elmozduló Élő helyére! 1-0!

22.p. Szücs jobb oldali szabadrúgása zúgott el a sorfal alatt, majd az Élőről kipattanó labdát Irmes lőtte a kapuba! 2-0!

23.p. Czeitler kapott labdát a bal szélen, majd higgadtan a kimozduló Somogyi mellett a kapuba lőtt. 2-1.

49.p. Irmes jobb oldali beadását a hosszú oldalon érkező Füleki gyönyörűen a kapu bal oldalába visszarúgta a labdát! 3-1!

55.p. Szegi szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Farkas elé készített, aki a kimozduló Élő mellett a kapu jobb oldalába bombázott! 4-1!

79.p. Hajba jobb oldali beadása után Farkas lövése a kapufáról visszavágódott Irmes elé, aki laposan a kapu közepébe lőtt! 5-1!

80.p. Bohner jobb oldali beadása után a középen érkező Farkas lőtt a kapu jobb oldalába! 6-1!

VÉGEREDMÉNY: 6-1 (2-1)

A mérkőzésen végig a mi akaratunk érvényesült, már az első félidő első felében kétgólos előnybe is sikerült kerülnünk. A második gólunkra gyorsan tudott válaszolni a Lébény, ez talán valamelyest megfékezte csapatunkat, igaz az első félidő hajrájában Farkas tört előre a jobb szélen, majd beadását a hosszú oldalon érkező Szegi lövését védte Élő

De a második játékrészben aztán újabb szebbnél szebb találatokkal növeltük előnyünket. A 49. percben lőtt Irmes-gól után Szegi lövését blokkolták a vendég védők, illetve -, hogy csak a legnagyobb helyzeteket emeljük ki - a 87. percben Hajba kapáslövése is csak centikkel kerülte el a kaput.

Teljesen megérdemelten nyert második számú csapatunk, így továbbra is az élen állnak. Jövő héten pedig a Rajka otthonában kell szerepelniük.