GYIRMÓT FC GYŐR: 66.p. Simon Attila - Tóth N., 77.p. Beliczky G. - Simon András, 80.p. Beliczky G. - Simon András

SOPRONI VSE: 24.p. Rácz B. - Baracskai R., 68.p. Grabant B. - Károly B., 83.p. Tihanyi O. - Deme I.

GYIRMÓT FC GYŐR: 51.p. Vass P. (1-0), 90+3.p. Tóth N. (2-1)

SOPRONI VSE: 20.p. Grabant B., 35.p. Jancsó A., 53.p. Baracskai R., 86.p. Szabó L.

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

SOPRONI VSE: nem volt

A mérkőzés előtt Zalán Barnabást köszöntötték Horvát Ernő és Horváth Ferenc Urak, klubunk tulajdonosai.

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. Szabó L. jobb oldali 18 méteres szabadrúgása vágódott le a bal kapufáról, majd az ismétlés már kapu fölé szállt.

5.p. Beliczky bal oldali lekészítése után Paku nem találta el jól a labdát.

15.p. Simon Attila kapott jó labdát, majd ziccerbe cselezte magát, de lövését bravúrral tolta ki Heinrich.

16.p. Vass jobb oldali beadását Simon fejelte kapura, de Heinrich fogta a labdát.

20.p. Grabant B. kapott sárga lapot.

24.p. Kényszerű csere a vendégeknél, Rácz helyén Baracskai.

35.p. Jancsó kapott sárga lapot.

45.p. Zamostny kapott labdát a jobb szélen, de lövését védte Sebők.

45.p. 1 perc a hosszabbítás.

FÉLIDŐ: 0-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

49.p. Kiss adott Beliczlkyhez, aki kapunak háttal a bal szélen érkező Paku elé készített, utóbbi 17 méteres lövése kapu fölé szállt.

51.p. Kiss lövése vágott le egy vendég védőről, la labda a jobb szélen érkező Vass elé került, aki jobbról, 9 méterről laposan a kapu közepébe lőtt! 1-0!

53.p. Baracskai kapott sárga lapot.

56.p. Egy vendég felszabadítási kísérletbe ugrott bele Völgyi, a labda Paku elé került, de ő balról a kapu fölé lőtt.

66.p. Cserélt Bene Ferenc vezetőedzőnk, Simon Attila helyén Tóth N.

68.p. Csere a vendégeknél is, Grabant helyén Károly.

73.p. Egy lecsorgó labdát vágott kapásból, 18 méterről a jobb kapufa érintésével a hálóba Baracskai. 1-1.

77.p. Madarász kapott sárga lapot.

77.p. Újabb csere nálunk, Beliczkyt Simon András váltotta.

79.p. Ismét cseréltünk, Madarászt Horváth váltotta.

82.p. Simon beívelt labdája után Lázár lekészítését Tóth tette kapura, de Heinrich  bravúrral hárítani tudott.

83.p. Paku bal oldali szöglete után Tóth sarokkal emelt kicsivel a kapu fölé.

85.p. Csere vendég oldalon Tihanyi helyén Deme.

90.p. 4 perc a ráadás.

90+3.p. Sebők előre rúgott labdája ment el Sifter lába alatt, Tóth N. lecsapott a rá, és higgadtan az elvetődő kapus lába mellett a bal alsóba lőtt! 2-1!

90+4.p. Oláh Gábor játékvezető lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 2-1 (0-0)

A mérkőzés első félideje nem hozott sok helyzetet, közönségszórakoztató játékot, ugyan mindkét csapat előtt adódtak gólszerzési lehetőségek, de ezek kimaradtak. Viszonylag sok volt a pontatlanság, a védelmeké volt a főszerep.

A második félidő elején nagyobb nyomást helyezett a Sopronra csapatunk, több nagy helyzetet is sikerült kidolgoznunk, és próbálkozásainkat siker is koronázta Vass Patrik góljánál. A találat után komolyabb helyzet nélkül folyt a mérkőzés, majd a 73. percben Baracskai Roland jól találta el a labdát, és a ma is jó formában védő, több vendég helyzetet meghiúsító, a mérkőzés hajrájában gólpasszt is adó Sebők Zsolt sem tudott hárítani.

Majd - ahogy már volt róla szó - jött  a 4 perces hosszabbítás, annak is harmadik perce, amikor Sebők labdáját nem találta el Sifter, így az Tóth N. elé került, aki nem hibázott, így nagyon fontos három pontot szereztünk a megyei rangadón!

Folytatás jövő héten szombaton 17 órakor Szolnokon.