GYIRMÓT FC GYŐR: 27.p. Simon Attila (1-0)

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

6.p. Simonfalvi jobb oldali beadása után Daru fejelt jobbról az oldalhálóba.

9.p. Vass indította remek ütemben a jobb szélen Simon Attilát, aki éles szögből lőtt, de Szappanos ki tudta ütni a labdát.

18.p. Bedi ívelte be a labdát védőink mögé, ahol Daru érkezett, de a kaputól 6 méterre nem találta el a labdát, így kirúgás lett belőle.

22.p. Vass készített a jobb szélen érkező Borihoz, aki középre adott, de Paku 12 méteres lövése elkerülte a kaput.

24.p. Városi lőtt a tizenhatos bal sarkáról, de a bal felsőbe tartó labdát Sebők bravúrral ütötte ki.

25.p. Bori jobbról adott középre, de Paku lövése középre ment, így fogni tudta azt Szappanos.

27.p. Madarász csente el egy vendég védőtől a labdát, majd jobbra kisodródott, de középre adott, ahol az érkező Simon Attila a balra elmozduló kapus helyére laposan, 5 méterről a kapuba lőtt!

37.p. Bori ugratta ki a jobb szélen Madarászt, akinek beadása kicsit hosszúra sikeredett, de Simon Attila visszakanalazta a játékszert, Paku lövése azonban kicsivel kapu fölé szállt.

39.p. Egy felívelt labdát Daru fejelt vissza Patvarosnak, aki nem találta el jól a labdát, lövése jócskán kapu mellé szállt.

41.p. Simon Attila szerzett labdát az ellenfél tizenhatosának közelében Gyagyától a bal szélen, majd kapura tört, de 12 méteres lövését bravúrral hatástalanította Szappanos.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 1-0

46.p. Megkezdődött a második játékrész.

47.p. Fodor kapott sárga lapot.

60.p. Simon Attila ugratta ki a jobb szélen Borit, aki középre adott, ahol érkezett Simon András, de lövését blokkolták a zalai védők.

62.p. Babati vétett el egy labdát a bal szélen, így az Völgyihez került, akinek beadását Vass lőtte kapásból laposan a jobb kapufa mellé.

63.p. Vass cselezett a jobb szélen, majd lövése centikkel zúgott el a rövid alsó mellett.

65.p. Kényszerű csere csapatunkban, Madarász helyén Horváth.

66.p. Daru fejesét ütötte ki hatalmas bravúrral Sebők.

66.p. Cserélt Csank János is, Fodor helyén Szalkai.

70.p. Nagy T. kapott sárga lapot.

71.p. Völgyi jobb oldali, 18 méteres bal felsőbe tartó szabadrúgását bravúrral tolta szögletre Szappanos.

73.p. Csere mindkét oldalon, nálunk Simon András helyén Beliczky, a zalaiaknál Szakályén Szőllősi.

80.p. Babati lőtt a tizenhatos jobb sarkáról, Sebők úgy tűnt sikerül neki, de nem tudta megfogni a labdát, így Lázárnak kellett a gólvonalról hatalmas reflexszel az érkező Daru elől elrúgnia a labdát.

82.p. Csere a ZTE-nél, Patvarost Koller váltotta.

86.p. Bene Ferenc, vezetőedzőnk is kihasználta utolsó cserelehetőségét, Vasst Lengyel váltotta.

90.p. Szőllősi bal oldali szöglete után Sebők hárított, de a kipattanóra Babati csapott le, s lőtt a tizenhatos vonaláról a lábak között laposan a kapu bal oldalába. 1-1.

90.p. 4 perc a ráadás.

90+4.p. Takács János játékvezető lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 1-1 (1-0)

Mi kezdtük jobban a mérkőzést, már az első percekben adódtak lehetőségeink, és teljesen megérdemelten jutottunk a 27. percben Simon Attila góljával vezetéshez. Igaz, mindkét fél előtt adódtak lehetőségek, de mieink voltak ezek közül a veszélyesebbek.

45 percnyi játék után megérdemelt hazai vezetésnél vonultak az öltözőben a felek, hogy aztán a második játékrészre egy agresszívebb Zalaegerszeg jöjjön ki. Ez nem jelentette azt, hogy előttünk nem voltak helyzetek, kiegyenlítetté vált a játék. 1-0-s állásnál érthető okokból egyre bátrabban vonultak előre vendégeink, míg mi kevesebb kockázatot vállaltunk.

Hiába volt összességében több veszélyes helyzetünk, mint Csank János csapatának, végül sajnos ezek megbosszulták magukat, és a 90. percben egyenlített a ZTE. Nagy taktikai csata volt a mai, közönségszórakoztató rangadó. A játék összképét azt kell mondjuk, reális eredmény született a két nyugati, bajnokság élmezőnyébe tartozó csapat összecsapásán.