JÁTÉKVEZETŐK: Görög Márió - Máté Márk, Bejczi Ádám

BELED SE: Hegyi J. - Abdai Z., Gábor Sz., Németh R., Torma J. - Molnár Z., Nagy D., Dobos D., Kiss D., Vass B. - Varga D.

VEZETŐEDZŐ:

GYIRMÓT FC GYŐR II: Somogyi Cs. - Bohner R., Szigeti N., Varga R., Szücs G. - Balogh L., Tóth L. - Szegi V., Füleki N., Gyurján B. - Farkas Z.

VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

9.p. Bohner lövése vágódott vissza a kapufáról.

19.p. Bal oldali átadás után Szegi visszafejelt labdáját Füleki vágta a kapu kapu jobb oldalába! 0-1!

23.p. GYurján tört előre, még szabálytalanul sem tudták megállítani. Középpályásunk passzát Szegi engedte el okosan a bal összekötő helyén érkező Szücsnek, aki harcosan középre tört, majd félmagasan a kapuba bombázott! 0-2!

52.p. Farkas Z. kapott remek labdát, majd egy csellel elfektette a kapust, és jobbról, éles szögből a kapu közepébe lőtt! 0-3!

58.p. Gyurján tört előre gyönyörűen a jobb szélen, majd jól adott a hosszú oldalon érkező Farkas Z. elé, aki félmagasan a kapu jobb oldalába vágta a labdát! 0-4!

66.p. Füleki szerzett labdát, majd remekül vette észre, hogy kint áll a hazai kapus, és 45 méterről a kapu jobb oldalába emelt! 0-5!

80.p. Szücs bal oldali átadás után a hosszú oldalon érkező Farkas fejelt védhetetlenül a felső léc alá! 0-6!

VÉGEREDMÉNY: 0-6 (0-2)

Harcosan, keményen kezdődött a találkozó, amelynek már első percében védenie kellett a hazaiak kapusának, majd a 9. percben Bohner Roland lövésénél csak a kapufa segített a beledieken. 10 perc múlva azonban már az sem, Füleki Norbert juttatta vezetéshez csapatunkat. Kicsivel később Gyurján húzott el a bal szélen, akit szabálytalanul sem tudtak megállítani - a játékvezető remekül előnyszabályt alkalmazott -, majd Szegi Vince remekül engedte el a labdát Szücs Gergelynek, aki talpon maradt, és megduplázta csapatunk előnyét.

Az első komolyabb helyzetét a 30. percben tudta kialakítani a hazai csapat, Dobos Dániel kapott jó labdát, de a 16 méteres lövést Somogyi Csaba bravúrral hárította. A félidő vége előtt még Füleki csúsztatása keltett zavart a hazai kapu előtt, de Hegyi János védeni tudott.

A második 45 perc elején Farkas Zoltán tört középre, de lövése kapu fölé szállt. Kicsivel később már eredményes volt Farkas , elfektette a kapust, és higgadtan a kapuba lőtt. Az 58. percben már 0-4 állt az eredményjelzőn, egy tetszetős gól után, ami megmutatta azt is, hogy mindenki alázattal és gólra törően tette a dolgát.

A 63. percben Farkas lekészítése után Szücs kísérletezett eredménytelenül. Nem sokkal később a mérkőzés - de így látatlanban is, alighanem a forduló - gólját meglőtte Füleki, aki a kint álló kapus fölött 45 méterről a hazai kapuba emelt.

Továbbra is előttünk adódtak lehetőségek, Füleki, Bohner majd Farkas volt a labda útja, utóbbi nem csak a hazai kapust, de a kaput is átemelte. Majd Kovács Zsolt tört jobbról a 16-oson belülre, de Hegyi jól zárta a szöget, így nem született ekkor még újabb találat. A végeredményt Szücs bal oldali beadása után hosszú oldalon érkező Farkas egy fejes góllal állította be.

A mérkőzésen inkább a mi dominanciánk volt észrevehető, és a keskeny, de annál inkább hosszú beledi pályán megérdemelt győzelmet arattunk a hazaiakénál jóval gólra törőbb játékunkkal.