GYIRMÓT FC GYŐR: 46.p. Madarász M. - Bori G., 66.p. Simon András - Tóth N., 83.p. Vass P. - Beliczky G.

BALMAZ KAMILLA GYF.: 62.p. Belényesi M. - Fekete Á., 72.p. Nagy K. - Pintér N., 76.p. Karikás K. - Virág A.

GYIRMÓT FC GYŐR: 63.p. Simon András, 90+2.p. Sebők Zs.

BALMAZ KAMILLA GYF.: 13.p. Kónya M., 81.p. Papp F.

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. Simon András elé pattant a labda, de az 5-ös sarkáról mellé lőtt.

11.p. Kiss bal oldali szabadrúgásába Balogh csúsztatott bele, de a labda fölé szállt.

13.p. Kónya kapott sárga lapot.

37.p. Présnger bal oldali beadása után Paku ollózott kapura, de Gazsi a bal alsó sarokból bravúrral kitolta a labdát.

39.p. Vajda indítása után Belényesi tört balról kapura, de közeli lövését bravúrral hárította Sebők.

40.p. Nagy K. húzott balról középre, majd Vajda elé készített, akinek a lövése Lázár lábán megpattant, így Sebőknek nagyot kellett hárítania.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége a félidőnek

FÉLIDŐ: 0-0

46.p. Elkezdődött a második játékrész, a szünetben cserélt Bene Ferenc, Madarász helyén Bori.

50.p. Simon András adott a jobb összekötő helyén felfutó Vasshoz, utóbbi beadását Paku becsúszva a jobb alsó sarokba rúgta! 1-0!

57.p. Kiss indította Simon Attilát, aki jobb lábára cselezett, majd a rövid alsó sarok irányába lőtt, de Gazsi védni tudott.

62.p. Cseréltek a vendégek, Belényesi helyén Fekete.

63.p. Simon András kapott sárga lapok.

65.p. Ismét mi cseréltünk, Simon András helyén Tóth N.

72.p. Présinger sikertelen felszabadítása után Fekete elé került a labda, aki a hosszú sarok irányába lőtt, de Sebők bravúrral hárított.

72.p. Cseréletek a vendégek, Nagy K. helyén Pintér.

76.p. Paku - Présinger összjáték után utóbbi adott középre, ahol Vass érkezett, de lövése a bal kapufáról kifelé pattant, a játékszert Simon Attila tette kapura, de Gazsi a gólvonalról ki tudta ütni a labdát.

76.p. Karikás helyén Hadházi a vendégeknél.

80.p. Nagy S. fejelt Simon Attilához, aki éles szögből a kapu fölé lőtt.

81.p. Papp F. kapott sárga lapot.

82.p. Kiss ívelt Tóth fejére, aki Pakuhoz továbbított, aki 14 méterről jobbal a jobb kapufa mellé lőtt.

83.p. Újabb csere nálunk, Beliczky helyén Vass.

84.p. Tóth lövése szállt kapu mellé.

88.p. Németh indítása után Nagy S. kapott bele sarokkal a labdába, de az így  is fekete elé került, aki Sebőköt átemelte de a lövés a jobb kapufa mellé szállt.

90.p. 3 perc a ráadás.

90+3.p. Berger József játékvezető lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 1-0 (0-0)

Nagy küzdelem jellemezte a mai mérkőzést. A vendég csapat taktikusan, szervezetten, jól védekezett és a kapujuk elé visszaálló, gyors kontrákkal próbáltak meglepni minket. Ennek köszönhetően az első félidőben nem alakultak ki nagy helyzetek. Hiába birtokultuk többet a labdát, próbálkozásaink rendre elhaltak a masszív balmazújvárosi védelemben.

A második félidőben magasabb fokozatra kapcsolt csapatunk, melynek meg is lett az eredménye: egy szép támadást követően Vass jobb oldali beadása után Paku talált a hálóba. Ezt követően a vendégek kijöttek, és ekkor már ők is vezettek veszélyes támadásokat, de ezen a napon is jól állt a lábán védelmünk, és mögöttük Sebők Zsolt kapusunk.

Csapatunk hálója sorozatban harmadszor maradt érintetlen, így zsinórban negyedik győzelmünket könyvelhettük el.