LIPÓT PÉKSÉG SE - GYIRMÓT FC GYŐR 0-1 (0-1)

Takács N. - Virág Á. (Bartek Sz. - 81.p.), Bella E., Angyal Sz., Lelkes M. - Bartal E. (Endrődy I. - 68.p.), Varga B., Csete Z., Hajós K. (Tóth K. - 85.p.) - Zimonyi D., Varga T.

GYIRMÓT FC GYŐR II:
 Rusák E. - Hajba T., Molnár M., Varga R., Présinger Á. - Horváth M., Tóth L. - Dávid L., Füleki N. (Balogh L. - 73.p.), Szücs G. (Kovács Zs. P. - 57.p.) - Irmes D. (Molnár G. - 89.p.)

VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

49.p. Bal oldali beadás után Szücs lőtt gyönyörű mozdulattal, 16 méterről, a labda azonban a jobb kapufa érintésével elhagyta a játékteret.

55.p. Irmes tört ki a védők közül, de közeli lövésébe bele tudott vetődni Takács.

57.p. Csete bal oldali beadása után Zimonyi közeli lövésébe vetődött bele önfeláldozóan Rusák.

72.p. Hajóst ugratták ki a bal szélen, majd Rusákra vezette a labdát, azonban kapusunk hatalmas bravúrral hárítani tudott.

79.p. Hajba lőtt 32 méterről, hatalmas erővel, védhetetlenül a jobb felső sarokba! 0-1!

86.p. Varga T. lőtt balról, 12 méterről a felső lécre.

VÉGEREDMÉNY: 0-1 (0-0)

Remekül előkészített pálya várta a csapatokat a Duna Takarék megyei I. osztály 3. fordulójában Lipóton. Az első játékrészben a párharcok domináltak, igazán komoly gólszerzési lehetőség egyik csapat előtt sem adódott. Ennek oka lehet a két csapat remek védekezése is, ezt bizonyítja az is, hogy mi még - a bajnokságban egyedüliként - nem kaptunk gólt, míg a Lipót is csak 1-nél jár.

A második játékrész már közönségszórakoztatóbb játékot, több támadást hozott, a félidő elején a mi dominanciánkkal. A 49. percben Irmes lövése a kapufáról kifelé pattant, majd kicsivel később újra ő próbálkozott, amikor védett Takács. Ezt követően két veszélyes támadást vezetett a Lipót, de előbb Csete, majd Zimonyi lövésénél védett Rusák. Majd újra előttünk két lehetőség, a 62. percben Irmes lövését fogta Takács, majd majd Dávid L. jobb oldali beadásánál szintén Irmes volt a főszereplő, de nem találta el jól a labdát, így védett Takács. A 72. percben Hajós próbálkozásánál mutatott be bravúrt Rusák.

A 79. percben aztán hatalmas gólt vágott Hajba a jobb felső sarokba. A mérkőzés hajrájában mindent megtett az egyenlítésért Horváth Dénes csapata, de ez nem sikerült nekik.

A játék összképét tekintve egy javarészt kiegyenlített, küzdelmes, harcos mérkőzésen végül nem érdemtelenül szereztük meg a 3 pontot, így továbbra is vezetjük a bajnokságot.

II. számú csapatunk következő mérkőzését jövő héten vasárnap 17 órakor játssza Gyirmóton, az ellenfél a Kapuvár csapata lesz.

HORVÁTH DÉNES: Tipikus egygólos mérkőzésen egy jól eltalált lövés döntött. Aki itt volt, az igazolhatja, hogy ezért a vereségért nem kell szégyenkezni.

NAGY ATTILA: Egy nagyon jól felkészült, taktikailag érett ellenfelet sikerült legyőznünk jó játékkal. A srácok egész héten becsülettel készültek, ennek meg is volt az eredménye. Gratulálok a fiúknak.