LOLAND NYÚL - GYIRMÓT FC GYŐR II. 0-3 (0-1)

2015.08.16. 19.00-óra, Nyúl, Nyúl SC Sporttelep, 400 néző

JÁTÉKVEZETŐK: Móri Tamás - Lados Tamás, Horváth Richárd

LOLAND NYÚL: Varga Péter - Kapa Milán, Töltősi A., Gayer Z., Kapa Márkó - Németh G. (Bodor P. - 58.p.) - Kállai P. (Szilasi K. - 62.p.), Varga Zs., Varga Péter, Németh Zs. - Rigó D. (Csuti T. - 66.p.)

VEZETŐEDZŐ: Varga Péter

GYIRMÓT FC GYŐR II.: Rusák E. - Veres M. T., Molnár M., Szigeti N., Szücs G. - Horváth M., Tóth L. - Füleki N. (Pintér M. - 81.p.), Dávid L. (Balogh L. - 82.p.), Irmes D. - Kovács Zs. P. (Bíró B. - 75.p.)

VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

28.p. Jobb oldali beadás után a hosszú oldalon érkező Irmes bombázott 17 méterről a hosszú felső sarokba! 0-1!

57.p. Irmes szerzett harcosan labdát a bal szélen, az ellenfél térfelén, majd lövőhelyzetig jutott, onnan pedig a kifutó kapus mellett higgadtan, laposan, jobbal a bal alsó sarokba lőtt! 0-2!

64.p. Fülekio vitte végig a fél pályán a labdát, több védőn átverekedte magát, majd 15 méterről kilőtte a jobb felső sarkot! 0-3!

VÉGEREDMÉNY: 0-3 (0-1)

Történelmi pillanatnak lehettünk szemtanúi Nyúlon, ugyanis II. számú csapatunk lejátszotta első tétmérkőzését. A premier nem is sikerült akárhogy, magabiztos, de még annál is fontosabb, megérdemelt győzelmet arattak fiataljaink.

Ugyan a mérkőzés elején nagy lendülettel kezdtek a hazaiak, többször Rusáknak kellett mentene, de az idő múlásával egyre több helyzetünk adódott, azonban a lövéseket rengetegszer blokkolták a nyúliak, vagy - mint például a 35. percben Kovács lövésénél - védett Varga kapus.

A szünetben megérdemelten vezettünk, a második félidőben pedig már erőben is a Nyúl fölé tudtunk nőni, egyre jobban fáradtak a zöld-fehérek, mi pedig Irmes és Füleki révén újabb gólokat tudtunk szerezni. Ezeken felül is még többször adódott előttünk gólszerzési lehetőség, de az 59. percben Irmes bal oldali beadását Kovács becsúszva centikkel a kapu fölé lőtt, a 75. percben pedig Füleki 18 méteres lövésénél hárított Varga.

Megérdemelt sikert arattunk Nyúlon, ezzel pedig felnőtt csapataink már 4 bajnoki mérkőzésen vannak túl úgy, hogy az ellenfelek nem tudták bevenni kapunkat!

EDZŐI ÉRTÉKELÉSEK:

VARGA PÉTER: Ügyes, fiatal csapattal játszottunk ma. A szerdai meccs után enerváltan futballoztunk. A gólhelyzeteink megvoltak, de a vendégek győzelme megérdemelt.

NAGY ATTILA:  Első szavam gratuláció a csapat felé. Öt hete dolgozunk együtt, a srácok vevők a munkára. Ha kijavítjuk a hibáinkat, lesz ez még jobb is. Sokat tettünk a győzelemért, úgy érzem, megérdemelten nyertünk