HONVÉD MFA: 61.p. Vernes R. - Diallo M.; 73.p. Bajner B., - Jammeh H. 81.p. Akassou A.J.B. - Tóth P.

GYIRMÓT FC: 78.p. Nagy L. - Varga L.; 82.p. Kiss Zs. - Homonyik G.

GYIRMÓT FC: 0-1 53.p. Weitner Á., 0-2 63.p. Baumgartner A.; 0-3 70.p. Kiss Zs.

HONVÉD MFA: 49.p. Remes S.B.

GYIRMÓT FC: 29.p. Baumgartner A.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

3.p. Laki szerzett labdát a hazaiak 16-osán belül, keresztbe passzolt, de beadására nem érkezett senki, így a labda elment a gólvonal előtt keresztbe.

7.p. Bajner elé került egy labda az ötösünk sarkán, de a hazai támadó óriási helyzetben a bal kapufa mellé passzolt.

9.p. Tóth B. bal oldali beadását Kiss fejelte a bal kapufa mellé.

13.p. Kiss bombázott a hazai kapu fölé centikkel 35 méterről.

18.p. Laki lövése ment el keresztbe a hazai kapu előtt.

20.p. Bajner esett el a 16-osunkon belül, a játékvezető továbbot intett.

22.p. Laki lőtt mellé 25 méterről.

23.p. Hajdú bal oldali beadása lecsúszott, így Delinek a léc alól kellett kiütnie.

25.p. Weitner 20 méteres lövése ment a jobb kapufa mellé.

26.p. Nagy bal oldali beadását Weitner lőtte rá a jobb oldalról 7 méterről, de a hazai kapus védett.

30.p. Baumgartner lőtt főlé18 méterről a jobb oldalról.

33.p. Bajner 18 méteres lövését védte Deli.

34.p. Laki bal oldali, 10 méteres lövését ütötte kapufára bravúrral a hazai kapus.

36.p. Nagy cselezett keresztbe a hazai 16-os előtt, majd Bognár elé passzolt, aki 18 méterről, jobbról lőtt, de a hazai kapus szépen védett.

40.p. Kozmér 30 méteres szabadrúgását védte a hazai kapus.

44.p. Baumgartner passzolt Weitner elé, aki a hazai 16-os előtt átvette a labdát, ráfordult, és lőtt, de a hazai kapus bravúrral a léc alól szögletre mentett.

SZÜNET 0-0

46.P. Megkezdődött a második félidő.

50.p. Akassou lövése ment a bal kapufa mellé.

52.p. Nagy bal oldali, 20 méteres lövését védte a hazai kapus.

53.p. 0-1 Baumgartner ugratta ki Lakit a bal oldalon, aki szépen középre adott Weitner elé, aki 6 méterről a kapuba bombázott.

63.p. 0-2 Laki ugrott ki a jobb oldalon, kicselezte a kapust, de kisodródott, és lövése lepattant egy védőről. A labda Weitner elé pattant, aki egyből lőtt, de a hazai kapus bravúrral védett. A kipattanó Baumgartner elé került, aki 8 méterről bombázott a kapuba.

66.p. Weitner - Laki kényszerítő után előbbi óriási helyzetbe került, de a hazaiak kapusa kifutva mentett.

70.p. 0-3 Tóth Balázs ívelt át a bal oldalról a jobb oldalra Kiss Zsoltnak, aki egy szép csel után 10 méterről a kapuba bombázott.

73.p. Deli védte a hazaiak próbálkozását.

91.P. 1-3 Jammeh ugrott ki egyedül, Deli és Kozmér egymásra várt, így a csatár elvitte a labdát, és az üres kapuba lőtt.

EDZŐI NYILATKOZATOK:

LŐRINCZ EMIL HONVÉD MFA VEZETŐEDZŐ:

A Gyirmót sokkal erősebb csapat mint mi, és az NB I-ben is jó esélyekkel szerepelhetne. Ilyen csapat ellen nekünk nem sok esélyünk volt a mai napon.

KIPRICH JÓZSEF GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐ:

Nehezen törtük fel a jól szervezett Honvéd védelmet, de a második félidei jó játékunk alapján megérdemelten nyertünk.

JÓK GYIRMÓT: Az egész gyirmóti csapat!

ÖSSZEGZÉS: A nagy szél és a napsütés nehézzé tette a folyamatos játékot a mai napon. A műfüves pályán visszaverődő napsütés a játékosok szemében fénylett folyamatosan. Ezért nehezen alkalmazkodtunk a körülményekhez, ami 0-0-ás félidőt eredményezett. A második félidőben azonban kijött a rutin, és a két csapat közti tudáskülönbség. Szebbnél szebb támadásokat vezettünk, gólhelyzeteket dolgoztunk ki, így az ilyen arányú győzelmünk is megérdemelt.