Bajnoki mérkőzés

HSK ZRINJSKI MOSTAR (BOSZNIA 1.O.) - GYIRMÓT FC GYŐR 6-0 (1-0)

2015.02.03. KEDD, 15.00-ÓRA, DAJLA, HORVÁTORSZÁG

JÁTÉKVEZETŐK: M. Kukuljan - Z. Jankovic, D. Valencic

HSK ZRINJSKI MOSTAR: R. Dujkovic (I. Tiric 77.p.), I. Zlatic (T. Luka 63.p.), D. Grapvac, A. Radeljic (D. Vukomanovic 83.p.), N. Mavlja, M. Muminovic, O. Petrak (A. Radulovic - a szünetben), V. Scepanovic (P. Mile a szünetben), V. Duric, K. Kordic (N. Popovic 58.p.), O. Todorovic (S. Dedic 63.p.)

VEZETŐEDZŐ: MI©O KRSTIČEVIĆ

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák G., Molnár M., Varga R., Lázár P., Présinger Á., Kiss M., Csemer Gy. (Nagy S. - 55.p.), Gyurján B. (Tóth N. - 70.p.), Paku R., Szegi V., Bobál G (Beliczky G. - 76.p.).

CSERÉK: Somogyi Cs., Deli Z., Nagy S., Balog Z., Graszl K., Fejes J., Beliczky G., Cseri T., Magasföldi J., Madarász M., Papp K., Oross M.;Tóth N.

VEZETŐEDZŐ: SISA TIBOR

4.p. Két szögletet rúgtunk egymás után, majd Présinger jobb oldali beadását Paku fejelte a hálóba, de a játékvezető les címén érvénytelenítette a gólt.

13.p. Todorovic ment el a bal oldalon, beadását a 11-es ponton érkező Kordic lőtte fölé.

23.p. Szegi megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezető.

39.p. 1-0 Duric 25 méterről bombázott egy felpattanó labdát védhetetlenül a bal felső sarokba.

36.p. Todorovic beadását Duric fejelte kapura, Rusák védett.

FÉLIDŐ: 1-0

54.p. 2-0 Zlatic lőtt éles szögből a léc alá jobb oldalról.

57.p. 3-0 Duric passzolt a jobb oldalon érkező Mile elé, aki közelről lőtt a hálóba.

67.p. 4-0 Radulovic szabadrúgását Rusák védte, a kipattanót Mile lőtte a jobb alsó sarokba.

72.p. 5-0 Duric bal oldali beadásába Varga Róbert ért bele becsapva Rusákot, és a labda a hálónkba kötött ki.

78.p. 6-0 Duric kiugratta Milet, aki a kifutó kapus mellett a hálóba gurított.

VÉGEREDMÉNY: 6-0 (1-0

NEM BíRTUK EL AZ EMBERHÁTRÁNYT

A mai napon Sisa Tibor azokat a játékosok küldte pályára, akik vasárnap nem, vagy csak keveset játszottak. Tudtuk, hogy nehéz feladat vár a csapatra, hiszen a tavalyi bosnyák bajnok ellen kellett volna helyt állni.

Nem kezdtük rosszul a mérkőzést, rögtön az elején két szögletet is rúghattunk, majd szereztünk egy gólt, amit a játékvezető nem adott meg. Ekkor úgy nézett ki, hogy ilyen fiatal felállásban is egyenrangú ellenfelei lehetünk a bajnok csapatnak. Sajnos azonban Szegi Vince hamar begyűjtötte két sárga lapját, így viszonylag korán emberhátrányba kerültünk.

A félidőig nem volt gond, jól védekeztünk, így 1-0 volt az eredmény. A második félidőben aztán nem tudtuk felvenni a versenyt a jól játszó bosnyákokkal és főleg egy 10 perces rövidzárlat miatt nagy arányú verseget szenvedtünk.