GYIRMÓT FC GYŐR - BUDAPEST HONVÉD FC 1-2 (0-0)

2014.10.15. 16.00-óra, Győr-Gyirmót, Gyirmót stadion, 200 néző

JÁTÉKVEZETŐK: Molnár Attila - Lémon Oszkár, Kepe Arnold - Jakab Géza

GYIRMÓT FC GYŐR: Deli Z., Madarász M., Tóth N., Présinger Á., Kovács D., Farkas M., Kákonyi D., Csemer Gy., Lázár P., Molnár M., Fekete Sz.(cserék: Somogyi Cs., Oross M., Kollár B., Graszl K., Magasföldi J., Szegi V., Paku R.)

VEZETŐEDZŐ: Sisa Tibor

BUDAPEST HONVÉD FC: Horváth A., I. T. H. Job, Nagy G., R. C. Portilla, J. Kosnic, Baráth B., Bobál G., Czár R., A. Sundas, A. Ionescu, B. B. Donald (cserék: Vereckei D., Ihring-Farkas S., Karacs P., Fejes J., Rózsahegyi F., Dékány P., Bíró Á.)

VEZETŐEDZŐ: De Muijnck Jasper Adrianus

CSERÉK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 54.p. Fekete Sz. - Kollár B., 60.p. Farkas M. - Szegi V., 67.p. Csemer Gy. - Magasföldi J., 69.p. Tóth N. - Oross M.

BUDAPEST HONVÉD FC: 46.p. I. T. H Job - Bíró Á., 46.p. A. Sundas - Fejes J., 46.p. B. B. Donald - Ihring-Farkas S., 62.p. Nagy G. - Rózsahegyi D.

GÓLSZERZŐK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 67.p. Szegi V. (1-0)

BUDAPEST HONVÉD FC: 85.p. Bíró Á. (1-1), 88.p. Ihring-Farkas S. (1-2)

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

3.p. Farkas jobb oldali beadását Kosnic fejelte el Tóth elől.

10.p. Madarász bal oldali szögletét Tóth csúsztatta kapura, de Horváth meg tudta fogni a labdát.

30.p. Tóth jobbról, 22 méterről tekert a jobb felső sarok mellé.

43.p. Nagy G. bal oldali lövését blokkolta Lázár, majd fogta Deli.

FÉLIDŐ: 0-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

46.p. A szünetben hármas csere a Honvédnál, Fejes, Bíró és Ihring-Farkas állt Job, Sundas és Bende helyére.

50.p. Farkas középről lőtt kicsivel a bal kapufa mellé.

54.p. Sisa Tibor is cserélt, Feketét Kollár váltotta.

60.p. Ismét cseréltünk, Farkast Szegi váltotta, aki saját nevelésű labdarúgó, aki most mutatkozik be először a felnőtt csapatban!

62.p. Cserélt a Honvéd, Nagy helyén Rózsahegyi.

65.p. Ionescu Tóth visszahúzásáért kapott sárga lapot.

67.p. Sisa Tibor is cserélt, Csemert Magasföldi váltotta.

67.p. Magasföldi felperdülő lövését kapásból a nemrég beállt Szegi tűzte kapura, a labda pedig a bal alsó sarokban kötött ki! 1-0!

69.p. Ismét cseréltünk, Tóth helyén Oross.

73.p. Madarász ugratta ki remekül Orosst a jobb szélen, aki kapásból emelt, de a labda centikkel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

74.p. Biró lőtt középről, 18 méterről kapunk fölé.

74.p. Kosnic kapott kezezésért sárga lapot.

79.p. Bobál bal oldlai 12 méteres lövését védte Deli, de a kipattanóra Rózsahegyi csapott le, aki 13 méterről, középről jócskán kapunk fölé lőtt.

85.p. Ihring-Farkas ugratta ki a leshatáron Bírót, aki a kimozduló Deli mellett laposan a bal oldalába lőtt. 1-1.

88.p. Ihring-Farkas fordult le védőjéről, lőtt a jobb alsó sarokba. 1-2.

89.p. Présinger sérült le, s kapott sárga lapot.

90.p. Cserélt a Honvéd, Karacs állt Bobál helyére.

90.p. 3 perc a hosszabbítás.

90+4.p. Vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 1-2 (0-0)

Az első játékrészben nem sokszor forogtak veszélyben a kapuk, leginkább mezőnyjáték folyt. A kapusoknak leginkább a beadásoknál volt dolguk, melyeket mindkét oldalon megoldottak.

Egy félidőnyi játék után reális eredmény a 0-0.

A második félidőben megérdemelten jutottunk vezetéshez, hiszen előttünk adódott valamivel több helyzet. A mérkőzés hajrájában aztán sajnos fordítani tudott a Honvéd, s elvitte mind a három pontot.