2. Forduló, a 32 közé jutásért

2014.09.10. Szerda, 15.30

Bölcskei SE (NB III) -Gyirmót FC Győr 0-5 (0-3)

Játékvezetők: Botló Béla, Iványi István, Éles András

Bölcskei SE: Csoknyai B., Miskovicz R., Blatt P., Szabolcska T. (Nagy D. Szünetben), Laták B. (Budai D. Szünetben), Féhr D., Tóth J., Hajdók G., Agócs G., Szili I. (Süvöltős J. 84.p.), Fröhlich R.

Vezetőedző: Buzás Attila

Gyirmót FC Győr: Deli Z., Nagy S., Graszl K., Lengyel D., Csemer Gy., Molnár M. (Kovács D. 74.p.), Paku R., Sós M. (Oross M. 88.p.), Kiss M., Illés Gy., Tóth N. (Andorka P. 50.p.)

Vezetőedző: Sisa Tibor

Góllövő

Bölcskei SE: nem volt

Gyirmót FC Győr: 0-1 Tóth N. 3.p., 0-2 Tóth N. 7.p., 0-3 Illés Gy. 41.p., 0-4 Paku R. 54.p., 0-5 Andorka P. 11-esből 93.p.

Sárga lap

Bölcskei SE: Hajdók G. 79.p.

Gyirmót FC Győr: Kiss M. 45.p.

Piros lap

Gyirmót FC Győr: Illés Gy. 63.p.

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

3.p. 0-1 Illés bal oldali beadását Tóth Norbert 8 méterről vágta a jobb alsó sarokba.

7.p. 0-2 Kapu előtti kavarodás után Tóth Norbert 11 méterről, jobbról a kapu bal oldalába lőtt.

28.p. Tóth János adott középre a jobb oldalról Szabolcskának, aki 8 méterről a felső kapufára fejelt.

41.p. 0-3 Nagy Sándor ment el a jobb oldalon, az alapvonalról beívelte a labdát a hosszú oldalon érkező Illésnek, aki balról, 10 méterről, nagy erővel fejelt a léc alá.

Félidő 0-3 ( 0-3 )

50.p. Tóth Norbertet Andorka Péter váltotta.

54.p. 0-4 Andorka ment el szépen a bal oldalon, majd visszagurított Pakunak, aki balról, 10 méterről, félfordulattal lőtt a kapu jobb oldalába.

59.p. Tóth bal oldali szögletét Hajdók lőtte kapura, de Deli biztosan hárított.

63.p. Illés Gyulát állították ki reklamálásért.

67.p. Sós 30 méteres szabadrúgását ütötte kapufára a hazai kapus.

72.p. A hazaiak a legnagyobb helyzeteiket hagyták ki, előbb Graszl blokkolt, majd Deli védett.

74.p. Molnár Máté helyett Kovács Dávid a pályán.

75.p. Sós lőtt mellé nagy helyzetben.

88.p. Utolsó cserénk, Sós Márkó helyett Oross Márton a pályán.

93.p. 0-5 Pakut buktatták a hazai büntetőterületen belül, 11-es! A büntetőt Andorka lőtte a kapu jobb oldalába.

Végeredmény: 0-5 ( 0- 3)

Összegzés: Jól kezdtük a mérkőzést, látszott, hogy komolyan veszi a mérkőzést csapatunk. Ennek meg is lett az eredménye, hiszen korán két gólos vezetéshez jutottunk. A második gól után kiegyenlítettebb lett a játék, ebben az időszakban csak egy hazai kapufát jegyezhettünk fel. A félidő végén aztán egy szép támadát követően tovább növeltük előnyünket, így magabiztos vezetéssel vonulhattunk az öltözőbe.

A második félidőben jobbára amezőnyben folyt a játék, néhány apróbb lehetőséggel tarkítva. A 4. gól után biztossávált győzelmünk, melyet a 93. percben véglegesítettünk.

Ma csapatunk végig koncentrálva, jó játékot mutatott, és megérdelten nyerte meg amérkőzést, bejutva a legjobb 32 közé.