JÁTÉKVEZETŐK: Berke Balázs - Erős Gábor, Szalai Dániel - Bereczki Miklós

GYIRMÓT FC GYŐR: Deli Z., Nagy S., Graszl K., Lengyel D., Csemer Gy., Sós M., Kiss M., Farkas M., Kollár B., Illés Gy., Andorka P. (Cserék: Somogyi Cs., Beliczky G., Kovács D., Kákonyi D., Maidics B., Lázár P., Paku R.)

GYŐRI ETO FC: L. Kamenár, M. Svec, Nagy Á., R. Wolfe, Völgyi D., Stieber A., L. Martinez, Koltai T., Vankó I., Illés D., G. Kvilitaia (Cserék: Pogacsics K., Lenzsér B., Kerékgyártó D., Farkas Z., Mayer M.)

GYIRMÓT FC GYŐR: 52.p. Farkas M. - Kákonyi D., 69.p. Kollár B. - Paku R., 72.p. Csemer Gy. - Beliczky G., 79.p. Kiss M. - Lázár P., 89.p. Illés Gy. - Kovács D.

GYŐRI ETO FC: 57.p. Vankó I. - Farkas Z., 80.p. G. Kvilitaia - Mayer Mayer M., 85.p. Lenzsér D. - Illés D., 88.p. Stieber A. - Kerékgyártó D.

GÓLSZERZŐK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 29.p. Andorka P. (1-0)

GYŐRI ETO FC: 69.p. G. Kvilitaia (1-1), 76.p. Völgyi D. (1-2), 78.p. Koltai T. (1-3), 81.p. G. Kvilitai (1-4)

SÁRGA LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 54.p. Kollár B., 70.p. Kiss M.

GYŐRI ETO FC: nem volt

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

8.p. Illés Gy. jobb oldali kis szöglete után Kiss emelte be a labdát, amit a védői közül felugró Lengyel fejelhetett, de sajnos célt tévesztett, így kicsivel a jobb kapufa mellett hagyta el a labda a játékteret.

15.p. Eddig kiegyenlített a mérkőzés, kevés helyzettel.

19.p. Kollár ugratta ki a bal szélen Illést Gyulát, aki hosszan tolta meg a labdát, így Kamenár el tudta azt csípni.

19.p. Koltai lőtt balról, 20 méterről jócskán kapu fölé.

21.p. Martinez jobb oldali lapos lövése a jobb kapufáról vágódott vissza a mezőnybe.

29.p. Illés balról tett középre az érkező Andorka elé, aki előbb kicselezte Kamenárt, majd higgadtan ballal, laposan a jobb alsóba helyezett! 1-0!

41.p. Völgyi bal oldali beadását Martinez fejelte kapunk fölé.

44.p. Kollár szerzett harcosan labdát, amit Andorkához tett. Csatárunk a bal összekötő helyén felfutó Illés Gy. elé tálalt, aki gyönyörűen kicselezte védőit, majd a kimozduló Kamenár fölött, de sajnos a kapu fölött is átemelte a labdát.

45.p. 1 percet hosszabbít Berke Balázs.

45+1.p. Vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 1-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

46.p. A csoport másik mérkőzésének végeredménye: Budapest Honvéd FC - Aqvital FC Csákvár 7-3 (3-1)

52.p. Sisa Tibor már cserélt is, Farkast Kákonyi váltotta.

52.p. Kollár kapott balról jó labdát, amit kapásból lőtt is, de a játékszer centikkel a jobb kapufa mellett kigurult a pályáról.

53.p. Andorka 13 méteres lövését ütötte ki bravúrral Kamenár.

54.p. Kollár kapott sárga lapot.

57.p. Horváth Ferenc is cserélt, Vankót Farkas Z. váltotta.

69.p. Svec tett jobbról középre, ahol a labda a gólvonaltól 1 méterre álló Kvilitaia elé került, aki a kap közepébe passzolta a labdát. 1-1.

69.p. Újabb csere nálunk, Kollárt Paku váltotta.

70.p. Kiss kapott sárga lapot.

72.p. Ismét nálunk történt változtatás, Csemer helyett Beliczky a pályán.

75.p. Beliczky ugratta ki remekül Pakut, aki 15 méterről ballal a bal kapufa mellé lőtt.

76.p. Jobbról, 20 méterről Völgyi lőtt egy szabadrúgást a sorfal fölött a bal felső sarokba. 1-2.

78.p. Illés D. tett jobbról a középen érkező Koltai elé, aki a kapunkba lőtt. 1-3.

79.p. Lázár Kisst váltotta.

81.p. Kvilitaia kapott jobbról labdát, amit magabiztosan 10 méterről a kapuba lőtt. 1-4.

80.p. A vendégek cseréltek, Kvilitaiat Mayer váltotta.

85.p. Lenzsér állt Illés D. helyére.

88.p. Újabb ETO-csere, Kerékgyártó  áll Stieber helyére.

89.p. Illés Gy. helyén Kovács.

90.p. Kákonyi lekészítése után Beliczky lőtt kapu fölé.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Berke lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 1-4 (1-0)

Nem hozott sok helyzetet a hétvégi esőzések miatt kissé mély talajú pályán az első félidő. Az első játékrészben kiegyenlített volt a játék. Mindkét oldalon kisebb helyzetek adódtak.

A félidő derekán kezdte magához ragadni az irányítást az ETO, de ekkor egy remek támadás után Andorka szép góljával megszereztük a vezetést. Ezt követően még mindkét oldalon adódtak lehetőségek, de ezekből újabb gól a szünetig már nem született.

A második játékrész elején több helyzetet is kialakítottunk, de ezek sajnos kimaradtak, és meg is bosszulták magukat, s a végén az ETO nem várt, 4-1-es sikert aratott.