JÁTÉKVEZETŐK: Oláh Gábor - Kelemen Attila, Varga Gábor - Farkas Tibor

Holczer Á., Vass Zs., Pandur P., Gyurácz A., Pintér D., Péter A., Lannert B., Balaskó Cs., Kovács D., Nyilas E., Lovrencsics B.(cserék: Kurucz P., Kincses P., Farkas A., Urbán P., Hodogyai L., Erdei G.,  Tóbiás Zs.)

Somogyi Cs., Nagy S., Beliczky G., Andorka P., Illés Gy., Lengyel D., Cseri T., Graszl K., Magasföldi J., Kiss M., Paku R.(cserék: Deli Z., Madarász M., Présinger Á., Oross M., Kákonyi D., Molnár M., Balog Z.)

SOROKSÁR SC: 57.p. Balaskó Cs. - Kincses P., 68.p. Péter A. - Hodgyai L. 79.p. Kovács D. - Tóbiás Zs.

GYIRMÓT FC GYŐR: 72.p. Andorka P. - Oross M., 79.p. Nagy S. - Kákonyi D., 86.p. Cseri T. - Présinger Á.

GÓLSZERZŐK:

SOROKSÁR SC: nem volt

GYIRMÓT FC GYŐR: 5.p. Andorka P. (0-1), 42.p. Magasföldi J. (0-2), 47.p. Andorka P. (0-3), 84.p. Magasföldi J. (0-4)

SÁRGA LAPOK:

SOROKSÁR SC: 38.p. Cseri T.

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

PIROS LAPOK:

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

5.p. Kiss a Paku buktatásáért megítélt szabadrúgást ívelte a hosszú oldalra, ahol érkezett Andorka, és a felső léc alá vágta a labdát! 0-1!

7.p. Illés ugratta ki Pakut a bal szélen, de a középre tett labdát ki tudták fejelni a hazaiak.

10.p. Pintér lőtt laposan balról a bal alsó mellett a kapu mellé.

15.p. Magasföldi ugratta ki Gyurácz és Vass között Andorkát, aki félfordulatból kapásból lőtt, de Holczer fogni tudta a lövést.

18.p. Paku jobb oldali szögletét Kiss csúsztatta meg a hosszú oldalon érkező Lengyelnek, de ő kapu fölé fejelt.

23.p. Nagy jobb oldali szabadrúgását Andorka csúsztatta kapura, de Holczer hárítani tudott.

24.p. Beliczky húzott el a bal szélen, majd a remek helyzetben érkező Andorka elé akart tálalni, de Nyilas lefülelte a passzt.

25.p. Kiss jobb oldali beadását Holczer ütötte el Magasföldi elől.

29.p. Paku szerzett labdát a bal szélen, amit remekül tett Paku elé, aki lekészített az érkező Magasföldinek. Középpályásunk lövését bravúrral védte Holczer a felső léc alól.

38.p. Cseri kapott sárga lapot.

42.p.  Paku jobb oldali szabadrúgását követően a védők közül kitörő Magasföldi sarokkal remekül tette a labdát a bal alsó sarokba! 0-2!

45.p. 1 perc a hosszabbítás.

45+1.p. Oláh Gábor játékvezető lefújta az első félidőt.

FÉLIDŐ: 0-2

46.p. Megkezdődött a második játékrész.

47.p. Illés ugratta ki a bal szélen Magasföldit, aki mesterien tálalt a középen érkező Andorka elé, csatárunk pedig egy csel után higgadtan a jobb alsóba lőtt! 0-3!

52.p. Magasföldi tett remekül középre az érkező Beliczky elé, aki kapásból lőtt, de Holczer hatalmas bravúrral menteni tudott.

54.p. Magasföldi bal oldali, 25 méteres szabadrúgása centikkel ment a jobb alsó sarok mellé.

57.p. Cseréltek a hazaiak, Balaskót Kincses váltotta.

59.p. Beliczky lőtt balról, éles szögből, de Holczer hárítani tudott.

66.p. Cseri ugratta ki Beliczkyt, aki Holczert kicselezve a kapuba lőtt, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

68.p. Ismét cserélt Varga Attila Hodgyai állt Péter helyére.

69.p. Lovrencsics kapott indítást, s tört kapunkra, de Graszl az utolsó pillanatban szenzációsan menteni tudott.

72.p. Sisa Tibor is cserélt, a két gólt szerző Andorkát Oross váltotta.

74.p. Oross csúsztatott remekül Magasföldi elé, aki kapásból lőtt, a labda azonban pár centivel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

79.p. Hodgyai közeli lövését védte hatalmas bravúrral Somogyi.

79.p. Csere minkét oldalon, nálunk a sérült Nagyot Kákonyi, a hazaiaknál a tavaly még nálunk játszó Kovácsot Tóbiás váltotta.

83.p. Magasföldi ugratta ki remekül a jobb összekötő helyén felfutó Beliczkyt, aki védőjét kicselezve lőtt, de Holczer ismételten bravúrral mentett.

84.p. Cseri bal oldali beadását csúsztatta a középen érkező Magasföldi remekül a felső léc alá! 0-4!

86.p. Ismét cseréltünk Cseri helyén Présinger.

88.p. Paku bal oldali beadását Oross lőtte egy levétel után a jobb kapufa mellé.

90.p. Nincs hosszabbítás, vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 0-4 (0-2)

Remek első félidőt produkáltak a csapatok. Ezalatt a 45 perc alatt leginkább nekünk voltak helyzeteink, a Soroksárnak igazán veszélyes lövés nem is volt az első félidőben.

Egyértelműen jobban játszunk a hazaiaknál, s teljes mértékben megérdemelten vezetünk 2-0-ra a szünetben.

A második félidőben is mi irányítottunk, csak a félidő derekán adódott egy-két kisebb gólszerzési lehetőség a hazaiak előtt, de ezekre rendre válaszoltunk is, szép támadásokat vezettünk.

Az egész mérkőzésen jól, akaratosan játszva megérdemelt 4-0-s győzelmet arattunk a Soroksár otthonában, így pedig továbbra is a vezetjük a bajnokságot!