GYIRMÓT FC GYŐR - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3-1 (2-1)

JÁTÉKVEZETŐK: Pintér Csaba - Kóbor Péter, Kepe Arnold - Kovács Gergely

Somogyi Cs., Madarász M., Présinger Á., Oross M., Kákonyi D., Papp K., Cseri T., Hajba T., Magasföldi J., Balog Z., Lázár P.(Cserék: Deli Z., Beliczky G., Andorka P., Illés Gy., Lengyel D., Kiss Máté, Paku R.)

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: Somodi B., Rajczi P., Hadaró V., Kovács O., Kiss Márton, Kovács T., Zsdrál M., Bank I., Földes M., Karacs R., Nagy K.(Cserék: Rusák E., Fejős Á., Házi B., Murai S M., Albert Á., Lakatos G., Vermes K.)

CSERÉK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 54.p. Kákonyi D. - Beliczky G., 65.p. Oross M. - Andorka P., 80.p. Magasföldi J. - Kiss M.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: 54.p. Rajczi P. - Fejős Á., 64.p. Nagy K. - Murai S M., 76.p. Kovács T. - Vermes K.

GÓLSZERZŐK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 10.p. Földes M. /ög./ (1-0), 20.p. Magasföldi J. (2-0), 56.p. Magasföldi J. (3-1)

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC:  38.p. Rajczi P. (2-1)

SÁRGA LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: nem volt

PIROS LAPOK:

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

6.p. Cseri ugratta ki a jobb szélen Kákonyit, de Kiss Márton a beadás előtt tisztázni tudott. Présinger szöglete hosszú kis híján jó volt Orossnak.

10.p. Somogyi dobta ki át a félpályát, s ugratta ki ezzel Cserit, aki Magasföldi elé tett. Ő beadott, s a menteni igyekvő Földes saját kapuja bal felső sarkába vágta a labdát! 1-0!

15.p. Oross ugratta ki remekül a jobb összekötő helyén felfutó Kákonyit, ő középre tett, Magasföldi okosan átugrotta a labdát, ezzel a kaposvári védőket megtévesztette, a labda pedig a bal szélen felfutó Cseri elé került, aki kapásból 18 méterről centikkel a kapu fölé lőtt.

18.p. Somogyi kirúgását tartotta benn bravúrral Kákonyi, aki a védőjét gyönyörűen kicselezve beadott, de a védők kifejelték Papp elé, a labdát, aki kapásból lőtt a kapu fölé.

20.p. Kákonyi adott jobbról remek labdát Magasföldinek, aki kapásból remek helyzetfelismeréssel 18 méterről a kapujából a kicsit kint helyezkedő Somodi fölött a kapuba emelt! 2-0!

32.p. Cseri - Magasföldi összjáték után előbbi lövését ütötte ki Somodi.

33.p. Szemkápráztatóan vitte el Cseri a bal szélen a labdát, majd remekül tett középre Oross elé, kinek lövését 11 méterről bravúrral ütötte szögletre Somodi.

36.p. Rajczit ugratták ki a leshatáron, aki Somogyira vezette a labdát, s kapusunk már tehetetlen volt. 2-1.

39.p. Kákonyi pörgetett Cseri elé, aki megtolta, s a játékvezető asszisztenst is megkerülve még elérte a játékszert, amit középre tett, de ott Kákonyi nem találta el jól a labdát.

39.p. Hadaró lövését védte Somogyi.

45.p. Zsdrál tett balra Kovácshoz, kinek közeli lövését fogta biztosan Somogyi.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége a félidőnek.

FÉLIDŐ: 2-1

46.p. Megkezdődött a második játékrész.

54.p. Csere mindkét oldalon, nálunk Kákonyit Beliczky a vendégeknél Rajczit Fejős váltotta.

56.p. Magasföldit rántották le a kaputól 25 méterre. A megítélt szabadrúgást maga, a sértett végezte el. Magasföldi a labdát remekül - Somodinak esélyt sem adva - a jobb felső sarokba lőtte! 3-1!

63.p. Újabb vendég csere, Nagy helyett Murai állt be.

65.p. Sisa Tibor cserélt, Orosst Andorka váltotta.

70.p. Madarász bal oldali szögletét ütötte Somodi Beliczky elé, de ő sajnos nem találta el jól a labdát.

76.p. Megtörtént az utolsó vendég csere is, Kovács Tamást Vermes váltotta.

77.p. Cseri vitte fel szépen a labdát, majd mikor szerelni próbálták a labda balra Madarász elé került, aki kapásból középre tett, de az érkező Andorka sajnos már lesen volt.

79.p. Andorka vitte fel remekül a jobb oldalon a labdát, majd átemelt balra Cserinek, ő kapura tört, de az éles szögből eleresztett lövését a védők szögletre blokkolták.

80.p. Magasföldi adta be balról a megítélt szögletet, amit Madarász centikkel a kapu fölé fejelt középről.

80.p. Ismét cseréltünk, a két gólt szerző Magasföldit Kiss Máté váltotta.

84.p. Bal oldai beadás után Zsdrál fejesét védte magabiztosan Somogyi.

90.p. Zsdrál bal oldali kapáslövését védte bravúrral Somogyi.

90.p. 3 perc a hosszabbítás.

90+3.p. Pintér Csaba lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 3-1 (2-1)

Jól kezdtük a mérkőzést és a 10. percben már vezettünk is. Előnyünket 10 perccel később már meg is dupláztuk, s jól játszottunk végig az első félidőben.

A 36. percben derült égből villámcsapásként szépített a Kaposvár. A gólt követően kisebb helyzeteik ugyan még voltak, de ezekből eredménytelenek voltak.

Nekünk több helyzetünk volt az első 45 percben, és több alkalommal szemkápráztató támadásokat vezetettünk, s több alkalommal csak centiken múlt újabb gólunk! Jól játszunk, akár nagyobb különbséggel is megérdemelten vezethetnénk!

A második játékrészben is inkább a mi akaratunk érvényesült, a vendég csapat helyzetekig is csak ritkán jutott, míg előttünk adódtak még lehetőségek. Győzelmünk teljes mértékben megérdemelt.