GYIRMÓT FC GYŐR - FK MORDOVJIA SZARANSZK 0-3 (0-1)

Szombathely, Király sporttelep

Játékvezető: Kiss Norbert

ÖSSZEÁLLÍTÁS:

GYIRMÓT FC GYŐR:

I. FÉLIDŐ: Deli Z., Nagy S., Lengyel D., Lázár P., Présinger Á., Sós M., Kiss M., Cseri T., Madarász M., Beliczky G., Andorka P.

P.

II. FÉLIDŐ: Somogyi Cs., Hajba T., Graszl K., Balog Z., Kovács D., Papp K., Fekete Sz., Magasföldi J., Kákonyi D., Farkas M., Oross M.

VEZETŐEDZŐ: SISA TIBOR

3.p. Bal oldali szögletet követően nem volt megfelelő az emberfogás, így Vasin fejelhetett középen a felső léc alá. 0-1.

74.p. Az oroszok íveltek be távolról az ivószünet után még nem megfelelően koncentráló védőink mögé egy szabadrúgást, amit Pazin középre adott Sisuevnek, aki laposan a kapunkba lőtt. 0-2.

86.p. Pazin lövésre szánta el magát, s 18 méterről a bal kapufát találta el nagy erővel, ahonnan a labda a kapunkba vágódott. 0-3.

ÖSSZEGZÉS

Nem kezdtük jól a mérkőzést ugyanis már a 3. percben megszerezte a vezetést az orosz csapat, de ez egyáltalán nem nyomta rá a bélyegét a mérkőzésre.

Sisa Tibor vezetőedzőnk ma is két sornak szavazott bizalmat 45-45 perc erejéig.

Rengeteg helyzetet - ellenfelünknél többet - alakítottunk ki, de ezek sajnos kihasználatlanok maradtak. Mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk elsőosztályú ellenfelünknek.

A meleg ellenére élvezhető találkozó második felében is előttünk adódott több lehetőség, de ezek ekkor is kimaradtak, s a kihagyott helyzetek a mai nap is megbosszulták magukat, és a vendégek szereztek újabb találatokat.

A felkészülés közepénél járunk, jelenleg még vannak kisebb csiszolandó pontok a csapat játékában, de a bajnoki kezdetig ezeken még van idő javítani. Jövő héten 5 napra Tatára edzőtáborba vonul a csapat, ahol egy mérkőzés, az SZTK-Erima ellen vár a fiúkra.

A keményen játszó orosz első osztályú ellenfél a mai napon nyerni tudott, nekünk pedig sajnos több sérülést is "sikerült" összeszednünk.