SZABADSÁG

SZABADSÁG

SZABADSÁG

BUDAPEST HONVÉD FC - GYIRMÓT FC GYŐR 2-1 (2-0)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS, 2014.07.12. 11.00-ÓRA, BUDAPEST, BOZSIK JÓZSEF STADION, 200 NÉZŐ

BUDAPEST HONVÉD FC: Kemenes Sz., P. Ikenne-King, A. Ignjatovic, R. Alcibiade, Fejes J., Hidi P., A. Goody, A. Daud, Vernes R., T. Job, S. Youla (Cserék: Szemerédi N.,A, Sundas, Baráth B., M. Kristi, A. Navaro, Kapacina V., Vécsei B., Prosser D., A. Mancini, Nagy G., Ihring-Farkas S.)

GYIRMÓT FC GYŐR:

I. FÉLIDŐ: Somogyi Cs., Balog Z., Sós M., Hajba T. Farkas M., Fekete Sz., Kiss M., Kovács D., Maidics B., Paku R., Oross M.

II. FÉLIDŐ: Deli Z., Nagy G., Lengyel D., Lázár P., Présinger Á., Papp K., Madarász M., Kákonyi D., Magasföldi J., Beliczky G., Andorka P.

8.p. Youla csinált helyet magának, majd 14 méterről laposan a kapuba lőtt. 1-0.

32.p. Vernes cselezgetett, majd 15 méterről lőtt, a laposan guruló labda felpattant egy göröngyön Somogyi előtt, így az a felső léc alá vágódott védhetetlenül. 2-0.

62.p. Kákonyi adott remek labdát a középen érkező Magasföldinek, kinek lövését először a kapujából kimozduló hazai kapus kiütötte, de pont Andorkához, aki a bal oldalon érkező Beliczky elé gurított, ő pedig a hálóőr helyére, a kapu közepébe lőtt! 2-1!

Második felkészülési mérkőzésünkön az elsőosztályú Budapest Honvéd otthonában léptünk pályára.

A remek iramú találkozó elején a 3. percben már helyzetünk volt, de Oross lövését Kemenes hárította, majd a Honvéd veszélyeztetett, a tavalyi szezonban még nálunk játszó Fejes próbálkozott a gólszerzéssel.

A 8. helyzetben sajnos már hátrányba kerültünk, a 32.-ben pedig egy nagyon balszerencsés gólt kaptunk, ugyanis Vernes lövése közvetlenül Somogyi keze előtt pattant fel váratlanul a felső léc alá, így kapusunk tehetetlen volt már akkor.

A második játékrészben is voltak helyzetek, nálunk például Andorka kapufája, az 54. percben. Csatárunk szép cselek után trafálta telibe nagy erejű lövésével a bal kapufát.

Majd a 62. percben egy tetszetős támadásból gólt is sikerült szereznünk, utána is voltak helyzetek, de több találat már nem született.

A Draßburg elleni mérkőzéshez hasonlóan most is két sornak adott 45-45 percet Sisa Tibor vezetőedzőnk.

Mindkét játékrészben látszott az akarat labdarúgóinkon, de sajnos ez ma győzelemmel nem társult.