GYIRMÓT FC GYŐR - ASV DRAßBURG 4-0 (0-0)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

2014.07.08. 19.30, GYŐR-GYIRMÓT, GYIRMÓT STADION, 50 NÉZŐ

JÁTÉKVEZETŐK: Németh Renáta - Horváth Zoltán (F), Szabó Péter

GYIRMÓT FC GYŐR:

I. FÉLIDŐ: Somogyi – Nagy, Sós, Lengyel, Kovács – Fekete, Kiss, Kákonyi, Farkas – Andorka, Tóth

II. FÉLIDŐ: Deli – Hajba, Balog, Lázár, Présinger – Papp, Madarász – Cseri, Magasföldi, Beliczky – Oross

VEZETŐEDZŐ: SISA TIBOR

48.p. Cseri ívelt balról pontosan a középen érkező Orossnak, aki 6 méterről a kapus fölött a kapu jobb oldalába fejelt! 1-0!

60.p. Beliczky indította remekül középen Magasföldit, aki maga elé vette a labdát, majd  14 méterről gyönyörűen emelt a kimozduló hálóőr felett a kapuba! 2-0!

75.p. Beliczky adott jó labdát Magasföldinek, aki megtolta a játékszert, majd 13 méterről a kimozduló kapus mellett laposan a kapu jobb oldalába lőtt! 3-0!

82.p. A Madarász buktatásáért megítélt szabadrúgást Magasföldi végezte el 25 méterről. A labda a felső lécről Oross elé vágódott a labda, aki higgadtan, közelről a kapu közepébe lőtt! 4-0!

Kiegyenlítődött mezőnyjátékkal kezdődött a mérkőzés, de a kapu előtt mi voltunk a veszélyesebbek, s vezettük a több támadást a küzdelmes első játékrészben.

Sisa Tibor vezetőedzőnk két sornak adott 45-45 percet.

A második játékrészben végig mi irányítottunk, az osztrák csapatnak veszélyesebb lövése nem is akadt, ellentétben velünk. Nekünk több is, ezek közül 4 a kapuban kötött ki. Szép támadásokat vezettünk, megérdemelten nyertünk.