Vezette: György István, Jurák Ferenc, Csongrádi Csaba

Dorogi FC: Vajda G., Fürjes Á., Koronczai B., Berkó Á., Fekecs D., Hauzer D., Nagyházi D., Szedlár Z., Perovic D., Skita T.

Cerék: Grósz G., Klányi K., Kinyik Á., Kopányi Á., Horváth G.

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Gyirmót FC Győr: Somogyi Cs., Nagy S., Balog Z. (Lengyel D. A szünetben), Lázár P., Présinger Á., Madarász M. (Kiss M. a szünetben), Papp K., Beliczky G., Magasföldi J., Cseri T. (Paku R. 75.p.), Andorka P. (Oross M. a szünetben)

Vezetőedző: Sisa Tibor

31.p. 0-1 Madarász végzett el szabadrúgást a félpályáról. Az ívelésbe Magasföldi akart belefejelni nagy helyzetben, de játékosunkat kilökték a labda alól. A labda így kapura ment, de a hazai kapus bravúrral kiütötte azt Lázár elé, aki 5 méterről a kapuba lőtt.

55.p. 0-2 Présinger tört be a vendégek büntetőterületére ahol buktatták, 11-es! A büntetőt Magasföldi a jobbra vetődő kapus mellett a bal alsó sarokba vágta.

63.p. 0-3 Beliczky ívelt a jobbösszekötő helyéről a hosszú oldalra Orossnak, ahol csatárunk 5 méterről a rövid sarokba fejelt.

74.p. 0-4 Oross végzett el gyorsan egy bal oldali szögletet és Kiss Mátéhoz passzolt. Kiss a bal oldalról, 25 méterről lőtt, a labdába egy védő beleért, így a labda a jobb felső sarokba vágódott.

Nagy melegben játszottak a csapatok, de a játékon ez nem látszott. Az első félidőben többet birtokoltuk a labdát, de a hazaiak is jól játszottak, és kétszer Somogyi bravúrja mentette meg kapunkat a góltól. Jól játszottunk az első félidőben, sok helyzetet kidolgoztunk, de a befejezésekbe rendre hiba csúszott, így a szünetben minimális volt az előnyünk.

A második félidőben egyoldalú lett a játék, hiszen végigtámadtuk a játékrészt. Ebben afélidőben is jól játszottunk, sok helyzetet dolgoztunk ki, és feljavult a helyzetkihasználásunk is.

Összességében megérdemelten nyertünk és ezzel a győzelemmel ma befejeztük a felkészülést.