GYIRMÓT FC GYŐR - TATABÁNYA FC  7-0 (2-0)

JÁTÉKVEZETŐK: Botló Béla - Iványi István, Georgiou Theodoros - Sipos Katalin

GYIRMÓT FC GYŐR: Somogyi Cs., Farkas Márk, Beliczky G., Madarász M., Oross M., Papp K., Cseri T., Hajba T., Magasföldi J., Balog Z., Lázár P. (Deli Z., Tóth N., Andorka P., Kovács Dániel, Laki B., Lengyel D., Graszl K.)

TATABÁNYA FC: Dombai A., Zámbó B., Ludánszki I., Kovács I., Gyürki G., Páles T., Soltész B., Kis Sz., Szabó R., Móri T., Weitner Á. (Farkasdi B. R., Wágner D., Birtalan B., Bakos Sz., Batizi Pócsi B., Szepesi B., Balázsovics M.)

CSERÉK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 54.p. Cseri T. - Laki B., 65.p. Oross M. - Tóth N., 80.p. Beliczky G. - Kovács D.

FC TATABÁNYA: 19.p. Weitner Á. - Szepesi B., 45.p. Kovács I. - Wágner D., 46.p. Kis Sz. - Balázsovics M.

GÓLSZERZŐK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 26.p. Oross M. (1-0), 39.p. Balog Z. (2-0), 58.p. Laki B. (3-0), 71.p. Beliczky G. (4-0), 83.p. Tóth N. (5-0), 90.p. Laki B. (7-0)

FC TATABÁNYA: nem volt

SÁRGA LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 51.p. Lázár P.

FC TATABÁNYA: 21.p. Kis Sz., 62.p. Balázsovics M.

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

10.p. Veszélyes helyzet még egyik kapu előtt sem alakult ki, de mi uraljuk a mérkőzést.

11.p. Farkas lőtt 25 méterről nagy erővel, a labda centikkel elszállt a jobb felső sarok mellett.

14.p. Oross kapott labdát, majd 20 méterről kapásából lőtt a kapu fölé.

19.p. Kényszerű csere a Tatabányánál, Weitner helyén Szepesi.

21.p. Kis kapott sárga lapot a vendég csapatból.

26.p. A 16-os vonalán Magasföldi kapott labdát, majd gyönyörűen a védők mögé, az érkező Oross elé emelte a játékszert. Csatárunk pedig a kimozduló Dombai alatt a kapu közepébe lőtt! 1-0!

30.p. Oross tett lágyan a bal oldalon érkező Magasföldi elé, aki átvétel után centikkel a bal kapufa mellé lőtt.

35.p Móri szabadrúgása szállt kapu fölé.

37.p. Oross adott ki jobbra az érkező Beliczkynek, aki egy csellel elvitte a labdát Kovács E. mellett, de a lövés kapu mellé ment.

38.p. Beliczky tört be a 16-oson belülre a labdával, de a lövést Dombai bravúrral hárította.

39.p. Egy szöglet után Madarász lövését tornászta bravúrral kapu fölé Dombai.

39.p. Madarász szöglete után Balog emelkedett remek ütemben a védők közül, s a kapufa segítségével a jobb sarokba fejelt! 2-0!

42.p. Kapusról kivágódó labdát Cseri lőtt kapásból, 25 méterről kapura, a lövésbe Lázár még bele tette a lábát, de a labda centikkel kapu fölé ment.

43.p. Beliczky próbált kitörni két védő között, a lövés pillanatában kibillentették egyensúlyából, így Dombai hárított.

44.p. Madarász lőtt kapásból, 20 méterről alig a kapu fölé.

45.p. Cseri lőtt éles szögből kapu fölé.

45.p. 1 perc a hosszabbítás.

45+1.p. Vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 2-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

46.p. A szünetben kettőt cserélt a Tatabánya, Kovács helyére Wágner, Kisére pedig Balázsovics érkezett.

49.p. Beliczky adott jobbról a középen érkező Magasföldi elé, de a lövést Dombai fogni tudta.

51.p. Lázár kapott sárga lapot.

54.p. Cseri helyére Laki állt.

58.p. Magasföldi fejelte a labdát a középen érkező Lakihoz, aki 6 méterről fejelt a kapu bal oldalába! 3-0!

62.p. Balázsovics kapott sárga lapot.

64.p. Oross lőtt távolról a bal kapufa mellé.

65.p. Ismét cserélünk, első gólunk szerzője, Oross Márton helyére érkezik Tóth.

70.p. Magasföldi végzett el balról, 20 méterről egy szabadrúgást, amit Dombai ki tudott ütni, a kipattanóra le tudott Papp csapni, de a lövés nem talált kaput.

71.p. Laki adott balról a középen érkező Beliczkynek, aki kapásból a kapu jobb oldalába lőtt! 4-0!

77.p. Szabó próbálkozása kerülte el a kaput.

79.p. Szabó vezette kapunkra a labdát, majd 16 méterről lőtt, de a nagy sebességgel szálló labdát somogyi fogni tudta.

79.p. Tóth fejelt centikkel a kapu mell.

80.p. Kovács áll negyedik gólunk szerzője, Beliczky helyére.

81.p. Laki adott a 16-oson belül Tóth-nak, aki félfordulatból lőtt, de a labda lepattamt egy védőről, így szöglet lett belőle

82.p. A sarokrúgás után Laki elé került a labda, kinek lövése megpattant Wágner lábán, de Dombai így is védeni tudott.

83.p. Móri szabadrúgását fogta magabiztosan Somogyi.

84.p. Kovács adott jobbról Tóthnak, aki a hosszú kapufánál, 3 méterről laposan a kapuba passzolta a labdát. 5-0!

85.p. Kovácsot buktatták a 16-oson belül, 11-es! Gyürki sárga lapot kapott.

86.p. A 11-es Magasföldi értékesítette! 6-0!

90.p. Magasföldi emelt Tóth elé, aki kapásából lőtt 10 méterről, a labdát Dombai kitolta, de az érkező Laki közelről a hálóba helyezett! 7-0!

VÉGEREDMÉNY: 7-0 (2-0)

A mérkőzés az elején lassan csordogált, nem forogtak veszélyben a kapuk. Majd Oross góljával kezdett felpörögni a mérkőzés, s a 39. percben sikerült újabb gólt szereznünk.

Ezt követően folyamatosan alakítottuk ki a veszélyesebbnél veszélyesebb helyzetet. A félidő hajrájában sok helyzetünk, volt hol Dombai védett, hol pedig csatáraink voltak kicsit pontatlanok.

Egyértelműen mi irányítunk, megérdemelten vezetünk. Ha a második félidőben is így játszunk a kilátogató nézők még több gyirmóti gólt láthatnak!

A második játékrész ott folytatódott, ahol az első befejeződött. Sorra alakítottk ki a helyzeteket, a Tatabánya pedig szinte csak a védekezéssel foglalkozott, több-kevesebb sikerrel.

Ezen bajnoki szezonban legnagyobb különbségű győzelmét aratta a csapat, teljesen megérdemelten! A Tatabánya nem tanúsított komoly ellenállást.

Teljesen megérdemelten nyertünk, így jó hangulatban mehet el a csapat megérdemelt nyári pihenőjére.