NESS HUNGARY NB II, 17. FORDULÓ

2014.03.01, SIÓFOK DR.RÉVÉSZ GÉZA UTCAI STADION, 300 NÉZŐ

JÁTÉKVEZETŐK: PINTÉR CSABA, KEPE ARNOLD, GEORGIOU THEODOROS
TARTALÉK JÁTÉKVEZETŐ: KISS NORBERT

FGSZ Siófok: Tajti N.; Tímár K.; Futó Zs.; Papp Sz.; Nagy D.; Horváth P.; Vass M.; Ivancsics G.; Pál A.; Kiss Zs.; Novák A.

Cserék: Ambrusics R.; Fehér Zs.; Horváth B.; Peszmeg V.; Gárdos A.; Papp M. Fülöp N.

Vezetőedző: Horváth Károly

Gyirmót FC Győr: Somogyi Cs.; Balog Z.; Graszl K.; Lázár P.; Fejes J.; Papp K.; Magasföldi J.; Sós M.; Beliczky G.; Cseri T.; Oross M.

Cserék: Deli Z.; Tóth N.; Andorka P.; Farkas M.; Lengyel D.; Madarász M.; Kovács D.

GÓLSZERZŐK:

FGSZ SIÓFOK: 1-0 7.p. Horváth P.; 2-0 67.p. Graszl K. (öngól)

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

CSERÉK:

FGSZ SIÓFOK: 72.p. Vass M. - Fülöp N.; 79.p. Horváth P. - Horváth B.; 87.p. Ivancsics G. - Peszmeg V.

GYIRMÓT FC GYŐR: 55.p. Sós M. - Andorka P.; 72.p. Oross M. - Tóth N.; 80.p. Graszl K. - Lengyel D.

SÁRGA LAPOK:

FGSZ SIÓFOK: 1.p. Futó Zs.; 68.p. Papp Sz.; 75.p. Kiss Zs.;

GYIRMÓT FC GYŐR: 27.p. Fejes J.; 42.p. Balog Z.; 90+2 Beliczky G.

PIROS LAPOK:

FGSZ SIÓFOK: nem volt

1.p. Futó csúnyán rátartott Magasföldi lábára, sárga lap!

7.p. Nagy ment el a jobb oldalon, beadását Horváth fejelte a jobb alsó sarokba.

8.p. Cseri jobb oldalról, éles szögből leadott nagy lövését védte a hazai kapus.

15.p. Oross szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd a kifutó kapus mellett elpasszolta a labdát, de a középen keresztül guruló labdára nem érkezett senki.

25.p. Bal oldali szögletet követően a hazaiak belecsúsztattak a labdába, ami így Sós elé került, aki a 11-es pontról, félfordulattal lőtt, de a hazai kapus bravúrral védett.

27.p. Fejes kapott sárga lapot.

36.p. Pál lőtt a jobb kapufa mellé 25 méterről, a jobb oldalról.

42.p. Balog Zoltán is besárgult.

44.p. Beliczky ugrott ki a jobb oldalon, kicselezte a kifutó kapust, majd éles szögből lőtt, de a kapuba tartó labdát Tímár a gólvonalról kivágta.

FÉLIDŐ: 1-0

47.p. Ivancsics jobb oldali szögletét Futó fejelte kapura, de Somogyi a bal alsó saroknál bravúrral védett.

55.p. Itt az első cserénk, Sós Márkó helyett Andorka Péter a pályán.

60.p. Nagy szerzett labdát a térfelünkön, majd középre adott, ahol Ivancsics 20 méterről lőtt a jobb kapufa mellé.

65.p. Pál emelte át Somogyit, de kapusunk visszalépve bravúrral kapu fölé ütötte a labdát.

67.p. 2-0 Ivancsics bal oldali beadásába Graszl ért bele, így megzavarta Somogyit, a labda pedig a hálónkban kötött ki.

68.p. Papp kapott sárga lapot a hazaiaknál.

72.p. Kettős csere: Vass helyett Fülöp a hazaiaknál, nálunk pedig Oross helyett Tóth.

75.p. Kiss Zsolt is besárgult a hazaiaknál.

79.p. Horváth helyett Horváth a pályán, Pétert Bence váltotta a hazaiaknál.

79.p. Andorka passzolt Cserinek, aki középről, 20 méterről lőtt, de a hazaiak kapusa védeni tudott.

80.p. Graszl megsérült, helyette Lengyel érkezett.

84.p. Kapu előtti kavarodás után Beliczky lőtt centikkel a jobb felső sarok fölé.

87.p. Ivancsics helyett Peszmeg a pályán.

90 + 2.p. Beliczky is besárgult.

VÉGEREDMÉNY: 2-0 (1-0)

Óvatosan kezdett mindkét csapat így első sorban a védekezésre összpontosítottak a játékosok.

A hazaiak viszonylag gyorsan gólt szereztek, így játszhatták kedvenc taktikájukat a kontrajátékot. Nekünk egyelőre nehézséget okozott a felállt védelem elleni játék, bár két esetben is gólt szerezhettünk volna, de eddig nem volt szerencsénk.

A hazaiak amikor kijöttek a védekezésből első sorban pontrúgásokból veszélyeztettek, bár igazi helyzetük nem volt.

A játék képe alapján döntetlen reálisabb lenne a szünetben, de ezt a játékos gólra játsszák, így hazai vezetéssel kezdődhet a második félidő

A második félidőben a hazaiak kezdtek jobban és ránk erőltették akaratukat. Helyzetekig azonban így sem tudtak eljutni, jól védekeztünk.

Sajnos azonban a védekezés elvitte minden energiánkat, így helyzetünk nekünk sem volt.

A félidő vége felé egy szerencsés góllal növelte előnyét a hazai gárda, és mi ekkor elkezdtünk kapkodni, ami semmi jóra nem vezetett.

Ekkor volt ugyan két három lehetőségünk, de gólt ma nem tudtunk lőni.

A hazaiak ugyan ma sem játszottak jól, de főleg a második félidőben mutatott játékuk miatt megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Folytatás jövő héten hazai pályán a Kisvárda ellen, ahol ennél sokkal több kell a győzelemhez.