2014.02.01. 11.00-óra

Győr-Gyirmót, Gyirmót stadion

Felkészülési mérkőzés, 50 néző

Játékvezetők: Juhász Bálint - Szabó Péter, Németh Imre
5.p. Szamosszegi labdájára csap le Beliczky a tatabányai 16-osnál, aki rávezeti a kapusra, majd higgadtan lő Farkasdi mellett a jobb alsó sarokba! 1-0!
7.p. Czanik indítja Puskást a jobb összekötő helyén, de a labda a kapu fölé száll.
9.p. A bal szélen Kovács Dávid kap jó labdát Madarásztól, majd a beadást Andorka centikkel fejeli a jobb kapufa mellé.
11.p. Kovács Dániel lép ki szépen védői között, de Farkasdi védni tud.
14.p. Erős végez el 25 méterről egy szabadrúgást. Farkasdi a labdát a jobb kapufára üti de Kardos szemfülesen lecsap a kipattanó labdára, és azt közelről a kapu közepébe vágja! 2-0!
19.p. Kovács Dániel több védőt is szépen kicselezve tör előre, de az utolsó pillanatban kicsit hosszan szökteti magát, és Farkasdié a labda.
34. Andorka két védő között tör kapura, majd 12 méterről lő, de a vendég kapus bravúrral hárítani tud.
43.p. Czanik tört jobbról kapura, lövését Somogyi csak kiütni tudja, a kipattanót azonban Puskás fölé lövi.
55.p. Illés a 16-os jobb sarkáról ível a kapu hosszú oldala felé, de Farkasdi ujjheggyel szögletre tudja tornászni a labdát.
 A Tatabánya ellen legutóbb a Ness Hungary NB II 15. fordulójában játszottunk. A Grosics Gyula stadionban Papp Kristóf góljával nyertünk 1-0-ra.
73.p. Oross vezeti a vendég védőkre a labdát, majd a jó helyzetben lévő Cserihez passzol, aki jobbról, 15 méterről a jobb alsó sarokba lő! 3-0!
74.p. Cseri ad jobbról nagyon pontosan középre a kaputól 14 méterre álló Orosshoz, aki kapásból, nagy erővel a jobb felső sarokba bombázza a labdát! 4-0!
76.p. Farkas indítja Illést a bal szélen, aki középre adja a labdát Hajbának, de kapáslövés a kapu fölé száll.

Jól, határozottan kezdtük a mérkőzést, amit bizonyít Beliczky 5. percben szerzett gólja is. De ez a találtat nem nyugtatta meg túlságosan a csapatot, ennek eredményeképp Kardos góljával a 14. percben már 2-0-ra vezettünk.

A játék képe alapján ez megérdemelt volt, ugyanis a Tatabányának csak alkalmanként adódtak helyzeteik, de ezek sem okoztak gondot védelmünknek és kapusunknak sem. A veszélyesebb, nagyobb helyzeteket mi alakítottunk ki, és több lehetőségünk is adódott a gólszerzésre, mint vendégeinknek.

A második félidőre sorcserét hajtott végre Sisa Tibor vezetőedzőnk, egyedül Somogyi kapus maradt az első félidőből a pályán, még 10 percet.

Ez a sok csere sem változtatott a játék képén, mi uraltuk azt. A veszélyesebb helyzeteket a második félődőben a félidő második fele tájékán tudtuk kialakítani, ezekből kettő be is sikerült rúgnunk. Az harmadik találatunkat Cseri lőtte Oross passzából, a negyediket, pedig Oross lőtte Cseri passzából.

A találkozó összképét tekintve megérdemelt győzelmet arattunk a Tatabánya ellen, még ilyen arányban is.