2013.11.16. 16:00, GYŐR-GYIRMÓT, GYIRMÓT STADION, 700 NÉZŐ

JÁTÉKVEZETŐK: Erdös József - Takács Gábor, Butkai Zsolt - Szilasi Szabolcs

GYIRMÓT FC GYŐR: Deli Z., Fejes J., Kardos N., Beliczky G., Oross M., Erős G., Illés Gy., Egerszegi T., Lengyel D., Papp K., Sós M. (Holczer Á., Farkas M., Magasföldi J., Kovács D., Laki B., Cseri T., Lázár P.)

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ:
Mester T., Urbin P., Müller Zs., Sárközi Sz., Kiss L., Kónya M., Oláh G., Demjén G., Nagy R., Pintér N., Szőllősi F. (Szalma P., Virágh A., Karacs P., Murák K., Tóth D., Belényesi M.)

VEZETŐEDZŐ: Híres Gábor

GÓLSZERZŐK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 29.p. Beliczky G. (1-0), 38.p. Beliczky G. (2-0), 75.p. Illés Gy. (3-0), Magasföldi J. (4-1)

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: 77.p. Tóth D. (3-1)

CSERÉK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 68.p. Erős G. - Lázár P., 74.p. Oross M. - Magasföldi J., 85.p. Beliczky G. - Kovács D.

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: 46.p. Sárközi Sz. - Virágh A., 57.p. Pintér N. - Tóth D. 84.p. Kónya M. - Belényesi M.

SÁRGA LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 6.p. Fejes J., 64.p. Sós M.

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: 15.p. Sárközi Sz., 45.p. Pintér N., 61.p. Müller Zs., 70.p. Tóth D., 78.P. Kiss L., 85.p. Szőllősi F.

PIROS LAPOK:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: nem volt

0.p. Reggel köd uralkodott Gyirmót felett, ami délre megszűnt, azonban negyed órával a mérkőzés kezdete előtt ez ismételten leszállt.

1.p. Mi kezdtük a mérkőzést.

6.p. Fejes kapott buktatásárt sárga lapot.

9.p. Erős lőtt 20 méterről, középről, jobbal, de az erős labdát Mester meg tudta fogni.

11.p. Beliczky mutatott be szép cseleket, majd Oross elé tálalt, de utóbbi sajnos nem számított a labdára, így nem alakult ki veszélyes helyzet.

12.p. Oross adott jobbra Beliczkynek, aki elfektette Kónyát, de beadásába egy vendég védő még beleért, és szögletre tudott menteni. A sarokrúgás után felszabadítottak a balmazújvárosiak.

15.p. Sárközi Illés buktatásáért sárga lapot kapott.

28.p. Papp lőtt 20 méterről a vendég kapu fölé.

29.p. Beliczky tört jobbról kapura, és kivetődő Mester mellett jobbal a jobb alsó sarokba lőtt! 1-0!

31.p. Urbin került helyzetbe, de közeli lövését Deli bravúrral hárította, a kipattanó labdát, még egyszer kapura szúrták a vendégek, de ez egy védőnk lábáról visszapattant a mezőnybe.

38.p. Beliczky kapott jobb oldalon labdát, majd gyönyörűen kicselezte Sárközit, majd a kimozduló Mester fölött a kapuba pörgetett! 2-0!

42.p. Jobb oldali szöglet után a hosszú oldalon érkező Kardos szépen fejelt kapura, de Mester hárítani tudott.

45.p. Pintér hátulról felrúgta Beliczkyt, mikor támadónk már elpasszolta a labdát. Erdös József játékvezető sárga lapot adott ezért a vendég játékosnak.

45.p. Vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 2-0

46.p. Megkezdődött a második félidő. A szünetben cserélt a Balmaz, Sárközi maradt az öltözőben, helyette Virágh a pályán.

57.p. Ismét vendég csere. Pintér helyett Tóth a pályán.

59.p. Egy jobb oldali szöglet után veszélyeztettünk, de a labda a vendégek bal kapufája mellett szállt pályán kívülre.

60.p. Tóth lekészítése után lőhettek a balmazújvárosiak, de a 21 méteres kapáslövés kapunk fölé szállt.

61.p. Müller kapott buktatásért sárga lapot.

64.p. Beliczky jó ütemben indította Orosst, aki kisodródott így Mester szögletre tudott menteni.

64.p. Sós ellökte ellenfelét, amiért sárga lapot kapott.

67.p. Szőllősi került helyzetbe, s lőtt 16 méterről a felső lécre, majd a kipattanót még kapura tudták fejelni a vendégek, de a jobb felső sarokba tartó labdát a földről felugorva Deli hatalmas bravúrral ki tudta tornászni.

68.p. Sisa Tibor is kihasználja első cserelehetőségét. Erős helyett Lázár a pályán.

70.p. Tóth kapott sárga lapot.

72.p. A Balmaz jutott a kaputól 17 méterről szabadrúgáshoz, de a labda a felső lécről kicsúszott a pályáról.

73.p. Sós mutatott be gyönyörű szólót a jobb oldalon, majd a felfutás után jobbra tett, de a vendégek egy védője fel tudott szabadítani.

74.p. Ismét cserélünk. Oross helyére Magasföldi érkezik.

75.p. Illés végzett el 38 méterről egy szabadrúgást. A rendkívül erős labda kicsúszott Mester kezéből, és a jobb alsó sarokban kötött ki! 3-0!

77.p. Tóth D. lőtt középről, a kapu jobb oldalába. 3-1.

78.p. Kiss kapott sárga lapot.

80.p. Magasföldi végzett el jobbról egy szabadrúgást, és a labda a vendég kapuban kötött ki! 4-1!

84.p. Híres Gábor kihasználja utolsó cserelehetőségét. Kónya helyén Belényesi.

85.p. Szőllősi is besárgult.

85.p. Ismét cserélünk. A két gólt szerző Beliczky helyére Kovács érkezik.

90.p. Erdös József 2 percet hosszabbít.

90+2.p. Vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 4-1 (2-0)

Az első félidőben egy élvezetes mérkőzést láthattak a nézők. A találkozó elején körülbelül 50-50 százalékban forogtak veszélyben a kapuk, de a félidő felétől magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, és több szép támadást is vezettünk.

Majd Beliczky első gólja még több önbizalmat adott csapatunknak, így a 7-es számú játékosunk ismételten betalált a balmazújvárosi kapuba. A két gól nagyon hasonlított egymásra.

Az óriási köd kissé megnehezíti a játékosok dolgát, ugyanis hosszú előreívelésekre esély sincs, mivel a játékosok nem láthatják egymást.

A második félidőben továbbra is szép támadásokat vezettünk. A vendégeknek kétszer kerültek nagy helyzetbe. Először Deli nagy bravúrral hárítani tudott.

A 75. és a 79. perc között gyors gólváltásnak lehettünk tanúi. Mi két távoli szabadrúgásból szereztünk szép gólokat.

A mérkőzés összképét tekintve megérdemelten, jó játékkal tartottuk itthon a három bajnoki pontot.

Folytatás jövő héten kedden, amikor 15.00-órakor fogadjuk a Ligakupa 6. fordulójában a Szombathelyi Haladást.