GYIRMÓT FC GYŐR: 42.p. Kelemen P. (1-0) 73.p. Tóth N. (2-0)

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 81.P. Eszlátyi I. (2-1), 85.p. Kenesei K. (2-2)

GYIRMÓT FC GYŐR: 62.p. Laki B. - Cseri T., 71.p. Kelemen P. - Egerszegi T., 84.p. Sós M. - Fejes j.

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 46.p. J. C. A. Quintero - N. Maksimovic, 46.p. P. Struhar - Nagy T., 46.p. Y. Sekour - Tajthy T.

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: 34.p. P. Struhar, 38.p. Németh M., 73.p. J. Mecinovic

PIROS LAPOK:

LOMBARD PÁPA TERMÁL FC: nem volt

TUDÓSTÁS:

1.p. Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta kékben játszunk, a Lombard Pápa a tiszta fehér szerelését vette fel ma.

9.p. Farkas jobb oldali szögletébe Tóth csúsztatott bele, a 16-oson belül, de egy pápai védő fel tudott szabadítani.

10.p. Madarász indította jó ütemben a két védő közül gyönyörűen kitörő Lakit, de egy pápainak végül sikerült felszabadítania.

12.p. Madarász adott jobbra Sósnak, aki először egy-két igazítás után lőtt, de a labda visszapattant hozzá, amit rendkívül önzetlenül leadott Kelemennek aki lőtt, de labdája centikkel a jobb alsó kapufa mellett elhagyta a játékteret.

21.p. Orosz jobbról adott középre Keneseinek, aki rosszul találta el, a kaputól 17 méterre a labdát, így Holczer könnyedén hárítani tudott.

22.p. Eszlátyi balról, az alapvonal közeléből, a kaputól 22 méterről akart középre adni, de Kelemen önkiáldozóan beleugrott a labdába, így nem alakulhatott ki veszély kapunk előtt.

23.p. Orosz szlalomozott jobb oldalon a labdával, majd 19 méterről lőtt, de Széles gondolkodás nélkül beleugrott a labdába, így hatástalanítva a lövést.

24.p. Kenesei jobbról, 21 méterről végzett el egy szabadrúgást, amibe Rodenbücher ért bele a jobb alsó saroknál, de a játékszer keresztbe gurult kapunk előtt.

31.p. Kenesei 18 méteres szabadrúgása szállt el kevéssel kapunk fölött.

34.p. Tóth kapott hátulról jó labdát, majd csatárunk kitört védőink közül, akit Struhar lerántott. A pápai játékos sárga lapot kapott. A megítélt szabadrúgás 22 méterről Erős végezte el. Az erős labda centikkel ment el a pápai kapu fölött.

36.p. Kenesei jobb oldali, 18 méteres szabadrúgása ment centikkel a bal kapufa mellé.

37.p. Eszlátyi balról adott középre. A beadást Holczer egy kézzel húzta le.

38.p. Maksimovic távolról tüzelt kapunk jobb oldala mellé.

39.p. Németh M. is sárga lapot kapott a Lombard Pápából.

40.p. Tóth kapott indítást hátulról, majd védői közül kitörve lódult meg a labdával a vendég kapu felé, de egy védő utolérte, és kibillentette egyensúlyából, így nem tudott Tóth megfelelően célozni.

42.p. Kelemen adott középről szélre Kovácsnak, aki egyet igazított a labdán, majd középre tett, ahol Tóth okosan átlépte a labdát, ezzel a Lombard Pápa védőit megzavarta, így a jól érkező Kelemen lőtt a pápai kapuba! Egy szép támadás végén szereztük meg a vezetést! 1-0!

45.p. Vége a félidőnek.

FÉLIDŐ: 1-0

46.p. Elkezdődött a második félidő. A szünetben hármat cserélt a Lombard Pápa Termál FC. Beállt Quintero, Tajthy és Nagy, lejött Maksimovic, Sekur és Struhar.

56.p. Orosz ment el a bal szélen, majd középre adott, ahol Farkas határozottan felszabadított.

58.p. A bal szélen Orosz passzolt Keneseinek, kinek lövését magabiztosan hárította Holczer.

59.p. Orosz csapott le egy labdára, amit 17 méterről lőtt az oldalhálóba.

61.p. Tóth 20 méteres lövését védi Szűcs.

62.p. Mi is cserélünk. Laki helyett Cseri a pályán.

66.p. Kenesei adott keresztbe, majd a jobbról érkező Quintero jócskán kapunk fölé lőtt 17 méterről.

69.p. Cseri balról adott középre, ahol Tóth sarkazta kapura a labdát, de Nagy még hárítani tudott.

71.p. Madarász szlalomozott a pálya közepén gyönyörűen a pápai játékosok között, majd szépen Tóth elé tálalt, de Nagy az utolsó pillanatban szögletre tudott tisztázni.

71.p. Sisa Tibor kihasználja második cserelehetőségét. Kelemen helyett Egerszegi a pályán.

73.p. Egy jobb oldali, 23 méteres szabadrúgást Erős ívelt a hosszú oldalon helyezkedő Tóth fejére, aki a kapu közepén, a keresztléc alá fejelt! 2-0!

81.p. Sós rossz felszabadítási kísérlete után Eszlátyi csapott le a labdánra és lőtt közelről a kapunkba. 2-1.

84.p. A mérkőzés utolsó cseréje következik. Sós helyett Fejes a pályán.

85.p. Kenesei lőtt 17 méterről. A lövés a bal kapufáról olyan szerencsétlenül pattant vissza Holczerre, hogy az kapusunkról kapunkba pattant. 2-2.

87.p. Kenesei lőtt, 20 méterről. A labdát Holczer bravúrral ütötte szögletre.

89.p. Tóth lőtt 15 méterről centikkel a kapu fölé.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+1.p. Kenesei lövése ment el a bal kapufa mellett.

90+2.p. Vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 2-2 (1-0)

Az első 15 perc alapján egy jó mérkőzést láthat a gyirmóti nézőközönség. Inkább nekünk vannak helyzeteink, de a befejezésekbe eddig hiba csúszott.

Ezt követően az NBI-es alapjátékosokkal felálló Pápának is adódtak egyre több helyzetei, de előttünk is adódtak gólszerzési lehetőségek.

Az első félidő hajrájában egy szép támadás után szereztünk vezetést, amire teljes mértékben rá is szolgáltunk. Egy jó mérkőzést láthattak a nézők, hiszen mindkét oldalon adódtak lehetőségek, a pápaiak leginkább szabadrúgásokból veszélyeztettek, de ezek eddig nem nagyon találtak kaput, ha mégis, akkor pedig Holczer védett.

A második félidő enyhe pápai fölénnyel kezdődött, de nekünk is voltak lehetőségeink, szép támadásaink.

A folytatásban a Pápa nagy erőket mozgósított az egyenlítés érdekében, de egy jól végrehajtott szabadrúgás-variáció után mi szereztünk gólt, így már két gólos előnyre tettünk szert.

Erre a Lombard még többet áldozott, minek eredményeként egyenlíteni tudtak.

Ez a döntetlen az NBI-es játékosokkal felálló Pápa ellen mindenképpen jónak számít.

Folytatás szombaton 17.00-órakor, amikor a Nyíregyháza Spartacust fogadjuk hazai pályán!