19.00 SWIETELSKY HALADÁS -
GYIRMÓT FC GYŐR;

GYIRMÓT FC GYŐR - DUNA FC TATABÁNYA 3-1  (2-0)

HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA, BÁGYOGSZOVÁT

GYIRMÓT FC GYŐR: Hoczer Á., Hajba T. (81.p. Csizmadia Cs.), Balog Z. (81.p. Lengyel D.), Dr.Kardos N. (szünetben Graszl K.), Fejes J., Papp K., Cseri T. (58.p. Farkas M.), Erős G. (68.p. Lázár P.), Beliczky G.(66.p. Fitos L.), Magasföldi J., Oross M.

VEZETŐEDZŐ: SISA TIBOR

FC TATABÁNYA

1. Félidő: Dombai, Csikortás, Szamó, Páles, Radnai, Bakos, Kovács, Besztercei, Ferkó, Szabó R., Szabó B.

2. Félidő: Dombai, Csikortás, Szűcs, Lázár, Fenyvesi, Busai, Soltész, Móri, Polyák, Wágner, Szabó B.

VEZETŐEDZŐ: P.NAGY LÁSZLÓ

GÓLSZERZŐK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-0 39.p. Oross M., 2-0 45.p. Magasföldi J., 3-1 76.p. Fejes J.

FC TATABÁNYA: 2-1 72.p. Polyák

1-0 39.p. Cseri három csel után kiugratta a jobb oldalon Magasföldit, aki egyből középre adott, ahol a középen érkező Oross 14 méterről, kapásból a hálóba lőtt.

2-0 45.p. Orosst buktatták a tatabányai védők, szabadrúgás 18 méterről, középről. A labda mögé Magasföldi állt, lövése megpattant a sorfalon, és a labda a jobbra mozduló Dombai mellett a bal alsó sarokba kötött ki.

2-1 72.p. Ferkó ívelt középre Polyáknak, aki 4 méterről középről fejelt a léc alá.

3-1 76.p. Graszl indította a jobb oldalon Hajbát, aki levitte a labdát az alapvonalig, onnan mesterien adott be a hosszú oldalon érkező Fejesnek, aki 2 méterről, a hosszú kapufa mellől a hálóba lőtt.

Hetedik alkalommal rendezték meg Bágyogszováton a Horváth Ferenc emléktornát, klubunk alapítójának emlékére.

Ezúttal ellenfelünk a másod osztályú Tatabánya csapata volt, akik ugyan még nem teljes kerettel, próbajátékosokkal érkeztek, alaposan megnehezítették dolgunkat.

Az első félidő jobban sikerült csapatunknak, és szebbnél szebb támadásokat vezettünk, és magabiztos előnnyel fordulhattunk.

A második félidőben már a Tatabánya is vezetett szép támadásokat, és sikerült szépíteniük, de a végén egy mesteri támadás végén állítottuk be a végeredményt.

Összességében a mai mérkőzés jól szolgálta a felkészülésünket, hiszen jó ellenféllel játszhattunk.

Folytatás kedden, amikor a Győrszemere csapatát fogadjuk Gyirmóton 19.00-órától.