AQUVITAL

FC CSÁKVÁR

GYIRMÓT FC GYŐR - ESK MÉNFŐCSANAK 4-0 (0-0)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS, TATA, EDZŐTÁBOR

1. félidő: Holczer Á., Preklet Cs., Graszl K., Csizmadia Cs., Farkas M., Erős G., Kardos N., Fitos L., Madarász M., Kelemen P., Magasföldi J.

2. félidő: Deli Z., Hajba T., Balog Z., Lengyel D., Fejes J., Lázár P., Papp K., Cseri T., Beliczky G., Kovács D., Oross M.

Vezetőedző: Sisa Tibor

ESK MÉNFŐCSANAK: Héger Á., Visy D., Bognár Á., Kun A., Kovács M., Balás K., Polyák G., Zách T., Kertész P., Gajdos K., Weiszdorn Á.

Cserék: Kormos T., Kürti T., Ete B.

Vezetőedző: Majer János

GÓLSZERZŐK:

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-0 48.p. Beliczky G., 2-0 62.p. Papp K., 3-0 80.p. Oross M., 4-0 81.p. Beliczky G.

ESK MÉNFŐCSANAK: nem volt

1-0 48.p. Cseri passzolt fel Orossnak középen egy labdát, aki szépen pörgetett Beliczkynek, csatárunk kicselezte a kifutó kapust, és a bal alsó sarokba lőtt.

2-0 62.p. Cseri bal oldali szögletét Papp fejelte 8 méterről, középről az ellenfél hálójába.

3-0 80.p. Lázár buktatásáért büntetőt Oross higgadtan lőtte a jobb alsó sarokba.

4-0 81.p. Hajba felívelésére a vendégek kapusa rosszul jött ki, így a labda Beliczky elé került, aki középről, 6 méterről, félfordulattal a kapu közelébe lőtt.

A nagy meleg és a játékosokban lévő munka, fáradság meglátszódott a mai játékunkon. A csapat derekasan küzdött, de folyamatos játék nem alakult ki. A "Csanakiak" szervezetten, jól védekeztek, melynek eredménye volt a 0-0-ás döntetlen a szünetben.

A második félidőben teljes sort cserélt trénerünk, így az egyre jobban fáradó vendégeket felőröltük, és ekkor már több helyzetet kidolgozva gólokat is rúgtunk.

Köszönjük a Ménfőcsanak csapatának, hogy a mai mérkőzésre elutaztak az edzőtáborba! Külön köszönet illeti Király József pályaedzőnket, akik a játékvezetők távolmaradása miatt levezette a találkozót.

Folytatás szombaton, 17.00-órakor Bágyogszováton, ahol a Horváth Ferenc emléktornán az FC Tatabánya csapata ellen lépünk pályára.