GYIRMÓT FC GYŐR: Deli Z. - Nagy G., Csizmadia Cs., Balog Z., Gévay Zs. - Hajba T. - Cseri T., Tölgyesi V., Magasföldi J. - Tóth N., Laki B.

GYŐRI ETO FC II: 52.p. Vankó I. - Serfőző B., 68.p. Matetits I. - Németh L., 90+2.p. B. M. Yessine - Varga T.

GYIRMÓT FC GYŐR: 52.p. Laki B. - Erős G., 62.p. Tölgyesi V. - Oross M., 70.p. Balog Z. - Fitos L.

SÁRGA LAP:

GYŐRI ETO FC II: 90+1.p. Németh L.

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

PIROS LAP:

1.p. Mi kezdtük a mérkőzést. Az ETO tiszta fehérben, mi pedig tiszta kékben játszunk.

5.p. Cseri jobb oldali szögletét Gévay fejelt a kapu fölé, de az hazaiak kapusa amúgy is rajta volt a fejesen.

13.p. Tóth tette vissza a 16-os sarkáról a labdát Tölgyesinek, majd Magasföldihez került a játékszer, akivel szemben szabálytalankodtak a hazaiak, így ígéretes helyről jött a szabadrúgás, amit a sértett végzett el, de a lövésén rajta volt az ETO II kapusa, Vida Balázs, így hárítani tudott.

18.p. Laki és Tóth próbálkozott enyhén egymást zavarva kapura lőni. Végül Tóth találta el a labdát, de lövés a kapufán csattant. A kipattanóra Csizmadia érkezett, akinek kapásból nem sikerült a kaput eltalálnia.

22.p. Cseri bal oldali szögletét Csizmadia fejelte a jobb kapufa mellé.

24.p. Tóth kapott Hajbától labdát. Csatárunk meglódult a labdával, és már a büntetőterületen belül járt, amikor a játékvezető megítélése szerint szabályosan szerelték.

28.p. Cseri adott jobbról középre Lakinak, aki a bal összekötő helyéről érkezve a centikkel a bal kapufa mellé lőtt.

35.p. Hajba a pálya közepén Tóthoz passzolt, aki lekészítette  labdát Cserinek, aki 25 méterről, egy erős lövést eresztett a kapu fölé.

40.p. Paku adott majdnem fél pályás passzt Kozmának, aki középre tette a labdát Yassine-nek, de a remek ütemben érkező Balog becsúszva szögletre mentett.

44.p. Tölgyesi készítette le baloldalon, az alapvonal közelében a labdát Gévaynak, aki beadta a labdát. Ebbe Magasföldi belecsúsztatott, de Vida bravúrral a védeni tudta a kapu bal oldalába tartó labdát.

45.p. Magasföldi 20 méterről lőhetett szabadot. A jól eltalált, felső léc alá tartó labdát Vida a kapu fölé tudta ütni. A szögletre már nem maradt idő, Gyarmati II. játékvezető lefújta a félidőt.

FÉLIDŐ: 0-0

46.p. Megkezdődött a második félidő. Egyik vezetőedző sem változtatott a szünetben.

50.p. Magasföldi adott a egy labdát a 11-es pontra Tóthnak, de az felpattant, így egy erőtlen lövés lett belőle.

52.p. Az ETO-nál Vankó Imrét Serfőző Bence, nálunk pedig Laki Balázst Erős Gábor váltja.

52.p. Erős a szögletet a 11-es pont környékére adta, ahol nagy keveredést követően sikerült kapura küldeni a labdát, de a hazai kapus ismét bravúrral menteni tudott.

55.p. Hajba a 16-os sarkáról lőtt nagy erővel az oldalhálóba.

56. Magasföldi készítette vissza erősnek, aki 16 méterről középre, lőtte a labdát. Vida szögletre ütötte a labdát.

57.p. Tóth lőtt középről, 14 méterről lőtt, de a középre tartó lövést védte Vida.

62.p. Cseri tette ki a labdát bal oldalra Gévaynak, aki Tóthnak készített elő egy fejest, de a jobb alsóba tartó labdát Vida védte.

62.p. Ismét cseréltünk. Most Tölgyesi Viktort Oross Márton váltja

68.p. Az ETO II cserél, Matetits István helyett Németh László játszik a továbbiakban.

70.p. Csank János kihasználja harmadik cserelehetőségét is. A sérülést szenvedett Balog Zoltánt Fitos László váltja.

73.p. Németh lőtt 25 méterről, de a kemény lövést Deli védte.

75.p. A bal oldalon felfutó Magasföldi kapott a jobb oldalról labdát, majd kapásból lőtt a kapu mellé.

77.p. Fitos bal oldalról adott be, majd középen Oross kapásból kapura lőtt, de a labda a kapu fölé szállt.

77.p. Oross, Tóth majd Fitos volt a labda útja, miután utóbbi jobb oldalról a kapufát találta el.

79.p. Serfőző futott el  a jobb oldalon védőit lehagyva, de Csizmadia még időben érkezett, és menteni tudott.

81.p. Oross lőtt 30 m-ről nagyon a kapu fölé.

82.p. Erős ívelt Oross fejére, de a labda a kapu fölé szállt.

86.p. Erős szabadrúgása után Gévay fejelt a kapu fölé

89.p. Erős bal oldali szöglete után a védőkről lecsorgó labdát Fitos lőtte jobbról a kapu fölé.

90.p. 3 perc a hosszabbítás.

90+1.p. Németh kapott sárga lapot.

90+2.p. Csizmadiáról pattant vissza a labdát Orosshoz, aki a bal alsóba lőtt. 0-1.

90+2.p. Sándor István a mérkőzés végére hagyta utolsó cseréjét: Bellar Mohamen Yassine helyett Varga Tamás állt be.

90+3.p. Vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY 0-1

EDZŐI NYILATKOZATOK

SÁNDOR ISTVÁN, A GYŐRI ETO FC II VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSANK JÁNOS, A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Mi kezdtük jobban a mérkőzést, és több helyzetet is alakítottunk ki, mint a hazaiak, ám a befejezésekbe rendre hiba csúszott. Azonban az ETO II-nek is vannak, lehetőségei a gólszerzésre, de védelmünk eddig kitűnően állja a sarat.

A továbbiakban is folytatódott, ami a mérkőzés elején elkezdődött. Többet birtokoltuk a labdát, mezőnyben is jól játszottunk, de végén minden támadásunk elhalt. Ez legfőképpen a hazaiak nagyon jól védő kapusának, Vida Balázsnak köszönhető.

Az első 45 perc végén az ETO II kontráiból egyre nagyobb helyzeteket képes kialakítani, de védelmünknek eddig sikerült megbirkózniuk a feladattal.

Nagyon bekezdtünk a második félidő elején, de nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagytunk ki.

A mérkőzés további részében szinte csak a hazaiak térfelén folyt a játék. Nagyon sok helyzetünk volt, de azokat az zöld-fehérek védői, vagy a bombaformában védő kapusa rendre védeni tudta egészen a 92. percig, amikor Oross kifogott rajtuk.

A játék képe alapján megérdemelten szereztük meg a győzelmet a fiatal tehetségekből álló csapat ellen.

Folytatás jövő héten Tatabányán, annak tudatában, hogy a szezon végén már biztosan érmet szerzünk.