JÁTÉKVEZETŐK: SZABÓ ZSOLT, DR. VARGA ZSOLT, L.TÓTH LAJOS

AQVITAL-PUBLO CSÁKVÁR FC: Gelei V., Ambrus S., Hajdú S., Racskó R., Burucz B., Domokos B., Domján A., Imrik L., O. Bondarenko, G. L. Vinicius, Csordás S.

GYIRMÓT FC GYŐR: Deli Z., Regedei Cs., Csizmadia Cs., Gévay Zs., Nagy G., Tölgyesi V., Lázár P., Fitos L., Magasföldi J., Illés Gy., Oross M.

AQVITAL-PUBLO CSÁKVÁR FC: 67.p. Domján A. - Molnár Cs.; 71.p. G.L. Vinicius -Burányi T.; 85.p. Rigó G. - Csordás Sz.

GYIRMÓT FC GYŐR: 49.p. Illés Gy. - Cseri T.; 55.p. Fitos L. - Erős G.; 65.p. Lázár P. - Laki B.

GÓLLÖVŐK

AQVITAL-PUBLO CSÁKVÁR FC: 1-0 37.p. Bondarenko O.; 2-1 48.p. Domján A.

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-1 38.p. Magasföldi J.; 2-2 63.p. Gévay Zs.; 2-3 77.p. Magasföldi J.

SÁRGA LAP

AQVITAL-PUBLO CSÁKVÁR FC: 67.p. G.L. Vinicius; 70.p. O. Bondarenko; 76.p. Burucz B.

GYIRMÓT FC GYŐR: 40.p. Tölgyesi V.; 50.p. Magasföldi J.; 57.p. Lázár P., 88.p. Cseri T.

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

3.p. Illés szabadrúgása szállt veszélyesen a hazai kapu elé, de Gelei ki tudta ütni a labdát, majd az érkező Nagy Gábor elől felszabadítottak a hazai védők.

8.p. Illés 25 méteres, középről leadott lövését védte Gelei.

15.p. Imrik 30 méteres bombája ment el a jobb kapufánk mellett.

18.p. Egy kontra után Magasföldi passzolt Illésnek, aki balról, 15 méterről lőtt mellé.

20.p. Domján ugratta ki Bondarenkót, aki egyedül törhetett kapura, de a kapuból kifutó Deli lábbal menteni tudott. Ez ziccer volt!

30.p. Jobban kezdtünk, de most egy kicsit kijött a hazai csapat a szorításból.

30.p. Magasföldi passzolt a jobb oldalon érkező Regedeinek, aki egyből lőtt, de sajnos mellé.

35.p. Aktívabb lett a Csákvár, első sorban Vinicius aktív.

37.p. 1-0 Vinicius jobb oldali beadását Bondarenkó fejelte a jobb alsó sarokba.

38.p. 1-1 A középkezdés után Regedei, Magasföldi, Oross volt a labda útja, majd Oross visszatette kényszerítővel a labdát Magasföldinek, aki a kifutó kapus hasa alatt a háló közepébe lőtt.

40.p. Tölgyesi kapta az első sárgát nálunk.

SZÜNET 1-1

46.p. Megkezdődött a második félidő, csere nem volt.

48.p. 2-1 Vinicius jobb oldali szögletét Domján kotorta közelről a hálóba, Deli még beleért, de sajnos a labda a jobb alsó sarokban kötött ki.

49.p. Illés megsérült, helyette Cseri a pályán.

50.p. Magasföldi sárgult be.

55.p. Fitos helyett Erős a pályán nálunk.

57.p. Lázár Patrik is sárga lapot kapott, ami az 5., így szerdán nem játszhat.

63.p. 2-2 Erős bal oldali szögletét Gévay a 11-es pontról nagy erővel fejelte a léc alá.

67.p. Domján helyett Molnár a hazaiaknál.

68.p. Ezúttal Vinicius kapott sárga lapot.

69.p. Magasföldi lőtt centikkel mellé, szép támadás végén.

70.p. Bondarenkó kapott sárga lapot.

71.p. Vinicius helyett Burányi a pályán.

74.p. Molnár lőtte 30 méterről telibe a kapufánkat.

76.p. Ismét egy hazai sárga, Burucz.

77.p. 2-3 Magasföldi bombázott 25 méteres szabadrúgásból a jobb alsó sarokba.

85.p. Rigó helyett Csordás a pályán a hazaiak utolsó cseréjében.

88.p. Cseri is besárgult.

VÉGEREDMÉNY 2-3 (1-1)

EDZŐI NYILATKOZATOK

BOGNÁR GYÖRGY AZ AQVITAL-PUBLO CSÁKVÁR FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Jó iramú volt az első félidő, többet birtokoltuk a labdát és többet támadtunk, de a hazaiak is veszélyeztettek főleg kontrákból.

A hazaiak agresszívan védekeznek, sok futásra kényszerítjük őket, így a vége érdekes lehet erőnlétileg.

Nagy helyzetek ugyan nem voltak, de a hazaiak egy ártatlan beívelést követően megszerezték a vezetést. A középkezdésből azonban villámgyorsan sikerült egyenlítenünk, így a második félidőt döntetlenről kezdjük.

A második félidőben magasabb fokozatba kapcsoltak a csapatok, így élvezetes, jó mérkőzést láthattak a nézők. A hazaiak ismét megszerezték a vezetést, de ezt egy szöglet után ismét egalizáltuk, majd Magasföldi mesteri szabadrúgása után már vezettünk, és a győzelmet is sikerült megszereznünk.

A mai mérkőzésen kiegyenlített játék folyt a pályán, de nekünk jobb volt a helyzetkihasználásunk, így megérdemelten nyerni tudtunk.