GYIRMÓT FC GYŐR: 53.p. Oross M. - Tóth N.; 60.p. Tölgyesi V. - Laki B.; 74.p. Erős G. - Nagy G.

BAJAI LSE: 67.p. Szabó Sz. - Turi T.; 82.p. Szentgyörgyi Á. - Szávuj M.

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-0 31.p. Magasföldi J.;

GYIRMÓT FC GYŐR: 23.p. Balog Z.; 85.p. Regedei Cs.

BAJAI LSE: 73.p. Illés D.

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

10.p. Labdabirtoklás egyelőre 80-20 % ide, a vendégek teljesen visszaállnak, de a kontrákra nagyon kell vigyázni!

12.p. Magasföldi beadása szállt el a hosszú kapufa mellett veszélyesen.

20.p. Egyelőre meddő a mezőnyfölényünk, kissé idegesek vagyunk, kapkodunk, nincsenek helyzeteink.

21.p. Magasföldi passzolt Orossnak, aki középről, 15 méterről, ollózva centikkel lőtt a bl kapufa mellé.

23.p. Balog sárgult be nálunk.

30.p. Kicsit kijöttek a vendégek, de nekik sincsenek helyzeteik. Nem játszunk jól, a vendégek elrontják a játékunkat.

31.p. 1-0 Regedei passzolt Cserinek, aki ballal a jobb oldalról mesterien ívelt középre, ahol Magasföldi 8 méterről, középről fejelt a kapu jobb felső sarkába.

36.p. Magasföldi passzolt Orossnak, aki két védőt kicselezett középen, majd 11 méterről lőtt, de egy vendég védő belevetődött a lövésbe, és menteni tudott.

45.p. Magasföldi szabadrúgásból, 30 méterről centikkel lőtt a bal kapufa mellé.

SZÜNET 1-0

46.p. Három bajai szöglettel kezdődött a második félidő.

52.p. Lázár szerzett meg egy kipattanót, felpasszolt Tölgyesinak, aki visszagurított Orossnak, aki 15 méterről lőtt mellé.

53.p. Oross Márton helyett Tóth Norbert a pályán nálunk.

60.p. Tölgyesi Viktor helyett Laki Balázs a pályán nálunk.

62.p. Laki az első labdaérintéséből gólt szerezhetett volna, de a 8 méteres, jobb lábas lövését a vendég kapus hatalmas bravúrral ütötte szögletre.

67.p. Itt az első vendég csere is, Szabó Szilárd helyett Turi a pályán.

68.p. Cokic bal oldali beadását Turi lőtte mellé.

73.p. Illés kapott sárga lapot a vendégeknél.

74.p. Itt az utolsó cserénk, Erős Gábor helyett Nagy Gábor a pályán.

78.p. Ennyit kellett várni az első bajai helyzetre. Szentgyörgyi lőtt jobbról, 15 méterről centikkel a hosszú sarok mellé.

82.p. Újabb csere a vendégeknél, Szentgyörgyi helyett Szávuj a pályán.

85.p. Regedei is besárgult nálunk.

90.p. 2 perc a ráadás.

VÉGEREDMÉNY 1-0 (1-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

GORETICH KRISZTIÁN A BAJAI LSE VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Az első félidőben nem játszottunk jól, bár sokat volt nálunk a labda a játék nem volt folyamatos, sok volt a hiba.

A vendégek - ahogy várni lehetett - beálltak védekezni 10 emberrel, és arra törekedtek, hogy elrontsák a játékunkat. Ez sikerült is nekik, ezért a nézők rossz félidőt láthattak.

A helyzet a vezető gólunk után sem változott, a vendégek továbbra is csak védekeztek, bár ekkor egy kicsit megnyugodva passzolgattunk.

A második félidőben is nálunk volt többet a labda, de a mai napon nem játszottunk jól, így helyzeteink sem voltak.

Ez volt két hét alatt az ötödik meccsünk, így érthető volt, hogy játékosaink fásultan, kissé fáradtan mozogtak.

Ma este írjuk be a három pontot, és a mérkőzést felejtsük el minél hamarabb... A lényeg, hogy megszereztük a 3 pontot, és hosszú idő után felléptünk a dobogóra! Ez erőt kell, hogy adjon a bajnokság hajrájára!