SZTK-ERIMA: 41.p. Kornis A. - Deutsch B., 85.p. Kollega K. - Urbán G. 90+3 K. Guillaume - Fekete Á.

GYIRMÓT FC GYŐR: 59.p. Tölgyesi V. - Fitos L. 67.p. Erős G. - Varga L.,

SZTK-ERIMA: 1-0 54.p. Kollega K., 2-0 56.p. Takács T.

GYIRMÓT FC GYŐR: 2-1 74.p. Csizmadia Cs.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. Cseri 20 méteres lövése szállt fölé.

5.p. Cseri ment el a jobb oldalon, beadásába a hazai kapus beleütött, a labda így Magasföldi elé pattant, aki egyből kapura emelt, de sajnos fölé.

14.p. Kveskveskiri indította Kollegát, aki 11 méterről, középről egyből lőtt, Deli szépen védett.

20.p. Nagy küzdelem folyik a pályán, helyzetek nincsenek, mindkét csapat jól játszik, nagy az iram.

23.p. Cseri sárgult be.

27.p. Kollega lőtt éles szögből balról, Deli védett.

28.p. Erős szabadrúgását Csizmadia fejelte fölé.

31.p. Cseri passzolt a bal oldalról Tölgyesinek, aki megtolta a labdát és lőtt, de a hazai kapus szögletre ütötte a bal alsó sarokra tartó labdát. A szögletet Erős ívelte be, a labda átszállt a hosszú oldalra, ahol Gévay kapásból lőtt, de a bal alsó sarokba tartó lövést Jakovljevic kivágta a mezőnybe.

41.p. Kornis megsérült, helyette Deutsch a pályán.

45.P. Magasföldi passzolt középre Orossnak, aki egyből lőtt, de lövésébe egy védő beleért, és a hazai kapus védeni tudott.

45+1.p. Cseri beívelését Oross fejelte kapura, de a hazaiak kapusa ismét védeni tudott.

SZÜNET 0-0

46.p. Megkezdődött a második félidő, csere nem volt.

52.p. Guillaume jobbról középre adott Takácsnak, Deli jól futott ki kapujából így megzavarta a csatárt, aki nagy helyzetben fölé lőtt.

54.p. 1-0 Egy kapu előtti kavarodás után Kollega elé pattant a labda, aki az üres kapuba lőtt.

56.p. 2-0 Cziráki passzolt középre Takácsnak, aki középről, fordulásból 17 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

59.p. Tölgyesi Viktort Fitos László váltja.

67.p. Erős Gábort Varga László váltja.

73.p. Cseri bal oldali szögletét ütötte ki a léc alól a hazai kapus.

73.p. Cseri jobb oldali szögletét Gévay fejelte kapura, a hazai kapus a léc alól mentett.

74.p. 2-1 Cseri ezúttal balról ívelt be szögletet, a hosszú oldalról Gévay fejelte vissza, és az érkező Csizmadia középről a hálóba fejelt.

75.p. A hazaiak hálójában a labda, de les miatt érvénytelen a találat.

79.p. Magasföldi lövését védte bravúrral a hazai kapus.

79.p. Cseri jobb oldali szöglete után Csizmadia a 11-es pontról lőtt fölé.

85.p. 85.p. Kollega helyett Urbán a pályán a hazaiaknál.

ÖSSZEGZÉS

A mérkőzés elején bekezdtek a csapatok, és NB II-es szinten jó iramú, küzdelmes összecsapást láthattak a nézők. A hazaiak alaposan megerősödve, teljesen kicserélődve vágtak neki a szezonnak, a furcsa csak az volt, hogy kevés magyar szót lehetett hallani térfelükről. Javukra írható, hogy edzőjük agresszív stílusban játszatta csapatát, és nem álltak be védekezni, így nehezítve meg már a labda kihozatalát is.

Mi is jó iramban kezdtünk, de a mérkőzés elején nem birtokoltuk többet a labdát mint a hazai csapat, ami egy kicsit meglepetés volt. A félidő második felére azonban átvettük a játék irányítását, ekkor már többet volt nálunk a labda, és jobban is játszottunk. A félidő végére megjöttek a helyzeteink is, ekkor már szinte csak a hazaiak térfelén folyt a játék, de egyelőre gólt nem sikerült rúgnunk.

A második félidőt ott folytattuk, ahol abba hagytuk, jobban játszottunk, és többet volt nálunk a labda. Az 54.p.-ben aztán jött a rövid zárlat, és két perc alatt két gólt kaptunk.

Ezt követően megzavarodtunk, és a hazaiak percei következtek, akkor többet voltunk saját kapunk előtt, és többnyire védekeztünk.

A mérkőzés végére felpörögtek az események, ekkor beszorítottuk a hazaiakat, és gólt is lőttünk, de a másodikat les miatt nem adta meg a játékvezető...

Rosszul kezdtük tehát a szezont, sajnos ismét vereséget szenvedtünk Szigetszentmiklóson, így helyzetünk reménytelennek tűnik, mivel a Puskás hozta a hazai meccsét.

Ma a döntetlen reálisabb lett volna, de tanulság, hogy amikor jól megy a csapatnak akkor kell gólt, gólokat rúgni, és a védekezésre pedig jobban kell összpontosítani.