CSORNAI SE - GYIRMÓT FC GYŐR  1-6 (1-2)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

CSORNA MŰFÜVES PÁLYA

GYŐZELEM A HÓVIHARBAN

Ismét csodával határos módon sikerült mérkőzést játszanunk, köszönet a csornai vezetőknek, akik alkalmassá tették műfüves pályájukat a mérkőzésre.

A mérkőzés elején megérkezett nyugatról a "várva várt" hóvihar, így a jó pályán, irreális időjárási körülmények között kezdődött a mérkőzés.

CSORNAI SE - GYIRMÓT FC GYŐR 1-6 (1-2)

CSORNAI SE: Lőre P., Nagy Sz., Farkas Á., Fehér K., Kiss A., Dorogi A., Horváth A., Varga T., Lajtos D., Véghelyi R., Vörös T.M.

Cserék: Soós M., Kiss M., Varga L., Kiss Á.

VEZETŐEDZŐ: VARGA PÉTER

GYIRMÓT FC GYŐR: Holczer Á. (szünetben: Deli Z.), Nagy G. (szünetben: Hajba T.), Csizmadia Cs., Balog Z. (szünetben: Guttyán F.), Gévay Zs. - Tölgyesi V., Lázár P.(szünetben: Regedei Cs.) - Erős G. (szünetben: Tóth N.), Cseri T. (szünetben: Fitos L.), Magasföldi J. - Oross M.

VEZETŐEDZŐ: CSANK JÁNOS

1-0 18.p. Jobb oldali szöglet után a 11-es ponton Nagy Szabolcs eszmélt a leggyorsabban, és védőink között a bal alsó sarokba lőtt.

1-1 36.p. Erős végzett el gyorsan egy szabadrúgást a jobb oldalon, és Magasföldinek passzolt, aki a jobb oldalról, 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

1-2 43.p. Magasföldi ugratta ki Erőst, aki önzetlenül a bal oldalon érkező Orossnak továbbított, aki a jobb alsó sarokba lőtt.

1-3 62.p. Magasföldi jobb oldali szögletét a védők röviden rúgták ki, így a labda Csizmadia elé került, aki kapásból a bal alsó sarokba lőtt.

1-4 68.p. Regedei ugratta ki Tóth Norbertet, aki a kifutó kapus mellett a kapu bal alsó sarkába lőtt.

1-5 77.p. Tóth szerzett labdát a saját térfelén, majd kiugratta Magasföldit, aki a kifutó kapus felett a kapuba emelt.

1-6 84.p. Regedei ugratta ki Magasföldit, aki egy csel után önzetlenül a jobb oldalon érkező Fitosnak passzolt, aki 8 méterről a jobb oldalról a hálóba lőtt.

Jól előkészített pályán, irreális körülmények között játszottuk le a mérkőzést. A hatalmas havazást még tetőzte a viharos szél, ami vízszintesen fújt a pályán, így nehezítve a játékosok dolgát.

Ennek ellenére nem volt rossz iramú a találkozó, sok helyzetet dolgoztunk ki, és végig védekezésre kényszerítettük ellenfelünket.

A hazai csapat gyakorlatilag egy helyzetét berúgta, de ezt követően csak a védekezésre összpontosított.

Nekünk jól ment a játék, és ha egy kicsit jobban összpontosítunk, akkor nagyobb arányú is lehetett volna a győzelmünk.

A második félidőben aztán nemcsak helyzetek voltak, hanem gólok is, így győzelmünk megérdemelt.

A mai mérkőzésből - főleg az irreális körülmények miatt - komoly következtetéseket nem szabad levonni, de a játékosok profi hozzáállását mindenképpen ki kell emelni. A csapat tagjai nem foglalkoztak a körülményekkel, hanem végig küzdve, nagy akarással, játszottak.

Folytatás pénteken, amikor Szombathelyre utazunk a Haladás gárdájához.

Csank János vezetőedző: Irreális körülmények ellenére mindkét csapat jól pörgött, egy kultúráltan játszó csapatot sikerült legyőznünk.