BUDAÖRSI SE: 63.p. Sándor I.; 75.p. Mihályi

TUDÓSÍTÁS

1.p. Baumgartner labdáját Nagy rúgta centikkel a bal kapufa mellé.

2.p. Laki bal oldali lövése ment el a bal kapufa mellett centikkel.

14.p. Márkus 17 méteres jobb oldali lövését védte Deli.

21.p. 0-1 Baumgartner ugratta ki Lakit a bal oldalon, aki szépen középre adott és az érkező Tóth Norbert középről a hálóba lőtt.

25.p. 1-1 Csobánki 18 méteres lövését védte Deli, de a kipattanót Márkus a jobb alsó sarokba fejelte.

37.p. Horváth labdájával Tóth ugrott ki, de a hazai védők az utolsó pillanatban mentettek előle.

38.p. Baumgartner lőtt a bal oldalról 20 méterről, de a hazai kapus védett.

39.p. Laki lépett ki középen a 16-os vonalán, két védővel a nyakán fölé lőtt.

43.P. Sándor bal oldali 20 méteres lövését védte Deli.

SZÜNET 1-1

55.p. Szögletet végeztünk el, amikor a hazaiak megszerezték a labdát. A jobb oldalon Márkus ugrott ki egyedül, majd 16 méterről lőtt, Deli bravúrral védett, de a labdája a középen érkező Farkas elé pattant, aki óriási helyzetben, középről az üres kapu fölé lőtt úgy, hogy a felső kapufát találta el.

65.p. Mihályi ment el a bal oldalon, majd a hosszú oldalon érkező Roni elé passzolt, aki hatalmas helyzetben az oldalhálóba bombázott.

67.p. Roni cselezgetett a bal oldalon keresztbe a 16-osunk előtt, majd a jobb oldalon érkező Márkus elé passzol, aki átlépte a labdát, így a hosszú oldalon érkező Farkas lőhetett, Deli szépen védett.

70.p. Baumgartner szöktette a bal oldalon Polyákot, aki Laki elé aki a kifutó kapus mellett elgurította a labdát, de a hosszú oldalon a kapufa mellé gurult.

71.p. Márkus passzolt a 16-oson belül Farkas elé, aki fordulásból egyből lőtt, Deli hatalmas bravúrral hárított.

73.p. Farkas lőtt a jobb oldalról centikkel a jobb kapufa mellé.

77.p. Roni vezette el a labdát a jobb oldalon, de éles szögből leadott lövését Deli védte.

85.p. Roni akarta átfejelni a labdát Deli feje fölött, de kapusunk lehúzta a labdát.

VÉGEREDMÉNY 1-1

EDZŐI NYILATKOZATOK:

LUCSÁNSZKY TAMÁS BUDAÖRS VEZETŐEDZŐ:

Az első félidőben a Gyirmótnak sikerült ránk eröltetnie az akaratát, pedig készültünk a sok helycserés, agresszív támadó játékukra. A második félidőben aztán rendeztük a sorokat, ekkor közelebb álltunk a győzelemhez, de a végére csak 1 pont maradt.

KIPRICH JÓZSEF GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐ:

Jól kezdtük a találkozót, és az első félidőben el tudtuk volna dönteni a mérkőzést, azonban a helyzeteink kimaradtak. A második félidőben viszont a hazai csapatnak volt győzelmi esélye.

Jók Gyirmót: Deli, Kozmér, Baumgartner, Laki