JÁTÉKVEZETŐK: ANDÓ-SZABÓ SÁNDOR, BUTKAI ZSOLT, HUSZÁR BALÁZS

FC AJKA: Jánosa T., Subicz G., Szabó L., Horváth A., Gunther Zs., Sallér M., Sowunmi B. T., Czanik K., Kanta Sz., Major N., Pákai G.

GYIRMÓT FC GYŐR: Holczer Á., - Nagy G., Balog Z., Csizmadia Cs., Gévay Zs. - Cseri T., Lázár P., Regedei Cs., Varga L., - Magasföldi J., Ferenczi I.

VEZETŐEDZŐ: CSANK JÁNOS

CSERÉK

FC AJKA: 65.p. Szabó L. - Mihalecz P., 88.p. Czanik K. - Nagy B.

GYIRMÓT FC GYŐR: szünet Ferenczi I. - Tóth N., szünet Varga L. - Erős G., 76.p. Magasföldi J. - Oross M.

GÓLLÖVŐK

FC AJKA: 1-0 40.p. T. Sowunmi, 2-2 74.p. Major N.

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-1 52.p. Lázár P., 1-2 65.p. Tóth N.

SÁRGA LAP:

FC AJKA: 44.p. Sallér M., 54.p. Szabó L., 69.p. Gunther Zs., 77.p. Mihalecz P.

GYIRMÓT FC GYŐR: 78.p. Nagy G., 81.p. Csizmadia Cs.

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés. A hazaiak tiszta fehérben, mi pedig tiszta kékben játszunk.

10.p. Taktikai csata, a hazaiak visszaállnak, nálunk a labda, többet támadunk, de egyelőre nincsenek helyzetek.

14.p. Cseri jobb oldali beadását Jánosa az utolsó pillanatban húzta le a hosszú oldalon helyzetben érkező Magasföldi és Varga elől.

15.p. Itt az első helyzetünk! Varga bal oldali beadását Cseri kapásból rúgta kapura, de Jánosa hatalmas bravúrral, lábbal védett úgy, hogy a labda átment a lábai között, és végigpörgött a gólvonal előtt, ahonnan egy hazai védő felszabadított. Nagy helyzet volt!

16.p.Cseri jobb oldali beadását Ferenczi fejelte vissza Magasföldinek lövésre, aki kapásból, középről, 17 méterről fölé lőtt.

25.p. Varga bal oldali beadását Cseri tette vissza lövésre Magasföldinek, de a 15 méteres lövésbe egy hazai védő belelépett, így menteni tudott.

28.p. Major lépett ki a védőink közül, de Holczer a kapujából kifutva szépen mentett, a kipattanó Sowunmi elé került, aki ismételt de Holczer ezúttal is mentett.

40.p. Szabó passzolt a jobb oldalon érkező Sowunmi elé, aki 15 méterről, a jobb oldalról kilőtte a hosszú, jobb felső sarkot.

44.p. Sallér sárgult be, mert visszahúzta Vargát.

45.p. Magasföldi lőtt kapura, a hazaiak kapusa bravúrral védett, a kipattanó Varga elő került, de a labda átpattant a feje fölött, és oda lett a helyzet.

SZÜNET 1-0

46.p. Szünetben kettőt cseréltünk, Ferenczi István helyett Tóth Norbert állt be, míg Varga Lászlót Erős Gábor váltotta.

46.p. Megkezdődött a második félidő.

52.p. 1-1 Cseri bal oldali beadását Lázár a 11-es pontról fejelte a jobb kapufa mellé a jobb alsó sarokba.

54.p. Szabó Levente sárgult be.

54.p. Cseri passzolt Gévaynak a bal oldalra, aki egyből beadott Tóthnak, aki 5 méterről, a bal oldalról centikkel pörgetett a jobb kapufa mellé.

58.p. Erős lövését védte a hazaiak kapusa.

65.p. 1-2 Vezetünk! Lázár szlalomozott végig az ellenfél térfelén, majd kiugratta Tóth Norbertet, aki a kifutó kapus mellett a jobb alsó sarokba gurított.

65.p. Cserélnek a hazaiak, Szabó Levente helyett Mihalecz a pályán.

69.p. Gunther is besárgult a hazaiaknál.

73.p. Erős ugratta ki Tóthot, aki nagy helyzetben, a kifutó kapus mellett centikkel a bal kapufa mellé lőtt. Nagy helyzet volt.

74.p. 2-2 Kanta lövésébe Csizmadia lépett bele, így a labda szerencsésen Major elé került, aki kapásból a jobb alsó sarokba lőtt.

76.p. Magasföldi helyett Oross a pályán.

77.p. Mihalecz is besárgult a hazaiaknál.

78.p. Nagy Gábor is sárga lapot kapott nálunk.

81.p. Csizmadia is sárga lapot kapott.

85.p. Regedei ívelt a bal oldalról Tóthnak, aki a hosszú oldalon, 8 méterről centikkel fejelt a jobb kapufa mellé. Ez is helyzet volt!

87.p. Sallér lőtt a bal kapufa mellé.

88.p. Czanik helyett Nagy Bálint a pályán.

VÉGEREDMÉNY 2-2 (1-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

NÉMETH ZOLTÁN AZ FC AJKA VEZETŐEDZŐJE:

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE:

ÖSSZEGZÉS

Nagy taktikai csatát hozott az első félidő, látszott, hogy tartanak egymástól a csapatok.

Az első játékrészben mi voltunk a kezdeményezőbbek, többet birtokoltuk a labdát, és helyzetekig is eljutottunk, de azok egyelőre kimaradtak.

A hazaiak védekeztek, és egy-két kontrából próbáltak veszélyeztetni, de helyzetük nem volt. Gyakorlatilag az első kapura lövésükből gól lett.

Nem játszunk rosszul, de több helyzet kellene, amiből gólt, gólokat kellene rúgni, ami egyáltalán nem lesz könnyű feladat.

A második félidőben felpörögtek az események, jót tett a meccsnek az ajkai gól.

Továbbra is jól játszottunk, többet birtokoltuk a labdát, és sikerült is megfordítanunk a mérkőzést.

A hazaiak gólja nem volt benne a levegőben, gyakorlatilag a második kapura lövésük is bement, így döntetlenre mentették a mérkőzést, és megőrizték őszi veretlenségüket.

Nekünk a mai napon a mutatott játék és a kihagyott helyzetek alapján nyerni kellett volna, de a mai napon feltettük a koronát az egész őszi szezonra, és a peches szériánkat tovább folytattuk. Talán majd tavasszal szerencsésebbek leszünk...