DUNA FC TATABÁNYA: Dombai A., Almási L., Izing M., Böjte A., Törtei T., Bakos Sz., Kis Sz., Huszák T., Móri T., Covic M., Skriba M.

GYIRMÓT FC GYŐR: 30.p. Illés Gy. - Lázár P., 60.p. Tóth N. - Laki B., 76.p. Oross M. - Ferenczi I.

DUNA FC TATABÁNYA: 44.p. Izing M. . Hegedűs N., 78.p. M. Covic - Frank R., 81.p. Bakos Sz. - Szekér D.

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-2 37.p. Oross M., 2-2 90.p. Lázár P.

DUNA FC TATABÁNYA: 0-1 33.p. Bakos Sz., 0-2 34.p. M. Covic.

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

DUNA FC TATABÁNYA: 87.p. Skriba M.

PIROS LAP: nem volt

A mai két délutáni mérkőzésen az Ajka és a Szigetszentmiklós is nyert idegenben, ami azt jelenti, hogy az SZTK jelen pillanatban 5., míg az Ajka már biztosan a dobogón telel. ETO FC II - FC Ajka 0-1, Paks II - SZTK-ERIMA 0-2.

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

1.p. A mérkőzést a helyszínen tekinti meg az Ajka csapata, akik Győrben nyertek, és akiknél a jövő héten zárjuk az őszi szezont.

3.p. Erős beívelését bokszolta ki Dombai.

4.p. Magasföldi lövése ment mellé.

9.p. Bakos szabadrúgását ütötte ki Holczer.

10.p. Illés ugratta ki középen Tóth Norbertet, aki egyedül törhetett kapura, de a kifutó Dombai mellett a bal kapufa mellé pörgetett. Nagy helyzet volt!

12.p. Újabb helyzet, ezúttal Regedei jobb oldali beadását fejelte fölé Tóth Norbert, 6 méterről, középről.

17.p. Illés lövésébe Izing lépett bele, így szögletre pattant a labda.

20.p. Illés lövését védte Dombai.

24.p. Magasföldi szerzett labdát az ellenfél térfelén a jobb oldalon, majd azonnal beadott, de nagy helyzetben érkező Tóth elől Dombai kivetődve ütötte ki a labdát.

30.p. Illés Gyula, - aki csapatunk legjobbja volt eddig - megsérült, helyette Lázár Patrik a pályán.

33.p. 0-1 Skriba gurított vissza Bakosnak, aki középről, 18 méterről védhetetlenül bombázott a léc alá.

34.p. 0-2 A kezdés után hazagurítottuk a labdát Holczernek, aki ki akarta rúgni, de Covic beleugrott a lövésbe, és a labda a lábáról a hálóba pattant.

37.p. 1-2 Cseri ugratta ki a jobb oldalon Tóth Norbertet, aki a középen egyedül érkező Orossnak passzolt, aki 5 méterről, a bal oldalról a jobb felső sarokba lőtt.

40.p. Huszák lőtt a jobb kapufa mellé szabadrúgásból 20 méterről.

44.p. A vendégeknél is egy sérülés, Izing helyett Hegedűs a pályán.

45.p.+ 2 Bakos 25 méteres lövését védte Holczer.

SZÜNET 1-2

46.p. Megkezdődött a második félidő.

48.p. Skriba két csel után Covicnak passzolt, aki jobbról, kissé kisodródva a jobb kapufánk mellé lőtt.

55.p. Regedei jobb oldali beadását Tóth lefejelte a földre, így oda lett a helyzet.

58.p. Erős lőtt fölé középről, 25 méterről.

60.p. Tóth Norbert helyett Laki Balázs a pályán.

64.p. Egy bedobás után a labda Magasföldi elé került, aki 10 méterről, a bal oldalról, félfordulásból egyből lőtt, de az ötösön tömörülő védőkről lepattant a labda.

72.p. Cseri lőtt 25 méterről, középről centikkel a jobb felső sarok mellé.

76.p. Az utolsó cserénk, Oross Márton helyett Ferenczi István a pályán.

78.p. Covic helyett Frank a pályán a vendégeknél.

80..p. Skriba ment el a bal oldalon, majd éles szögből lőtt, de Holczer nagy bravúrral szögletre mentett.

81.p. Szekér a pályán Bakos helyett.

87.p. Skriba besárgult.

89.p. Meccslabdát hibáztak a vendégek, Hegedűs bal oldali beadását Móri nagy helyzetben lőtte fölé.

90.p. 2-2 Cseri jobb oldali beadását Lázár a hosszú oldalon érkezve lőtte  hálóba.

90.P. 4 perc hosszabbítás.

90.p. + 2 Cseri lőtt mellé 25 méterről.

90.p. + 4 Skriba ismét gólt lőhetett volna, de 15 méteres, középről leadott lövését Holczer bravúrral ütötte fölé.

VÉGEREDMÉNY 2-2 (1-2)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSERTŐI AURÉL A DUNA FC TATABÁNYA VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Nagy iramban kezdték a mérkőzést a csapatok, ezért jó színvonalú összecsapást láthattak a nézők. A mérkőzés elején többet birtokoltuk a labdát, és voltak helyzeteink is, de ebből nem rúgtunk gólt.

A 20. perctől a Tatabánya vette át az irányítást, és jól játszva sokszor beszorított minket, ekkor viszont ellentámadásaink voltak veszélyesek.

Ezt követően sajnos Illés megsérült, aki eddig csapatunk legjobbja volt, ami sajnos megzavarta a csapatot.

Aztán beindult a gólgyártás, és 4 perc alatt 3 gólt láthattak a nézők, sajnos a mi szempontunkból rossz eloszlásban.

Csapatunk jól játszik és ha a második félidőben javítunk a helyzetkihasználáson, akkor meg lehet fordítani ezt a mérkőzést.

A második félidőbe gyakorlatilag egykapuztunk, de sajnos átütőerő nem volt a támadásainkban, helyzeteket kevés esetben dolgoztunk ki.

A Tatabánya masszívan védekezett, és 10 emberrel összpontosított az előny megőrzésére. Ellentámadásaik azonban életveszélyesek voltak, és ha jobban céloznak, akkor több góllal is nyerhettek volna.

Nekünk futni kellett az eredmény után, ami azt eredményezte, hogy kinyíltunk hátul, így több területe volt a vendégeknek.

A helyzetek alapján a vendégek közelebb álltak a győzelemhez, de a második félidei teljesítményünk miatt a döntetlen igazságos.