GYIRMÓT FC GYŐR - GYŐRI ETO FC 2-2 (1-2)

JÁTÉKVEZETŐK: SZABÓ ZSOLT, VISZOKAI LÁSZLÓ, BECSÉRI GERGELY

GYIRMÓT FC GYŐR: Holczer Á., Gévay Zs., dr.Kardos N., Fitos L., Horváth R., Laki B., Oross M., Regedei Cs., Erős G., Csizmadia Cs., Lázár P.

Vezetőedző: Csank János

GYŐRI ETO FC: Stevanovic S., Takács Á., Dinjar M., Aleksidze R., Varga R., Lipták Z., Andric N., Nicorec O., Strestik M., Svec M., Kamber D.

Vezetőedző: Pintér Attila

CSERÉK

GYIRMÓT FC GYŐR: szünet: Fitos L. - Nagy L., 55.p. Laki B. - Deli Z., 62.p. Horváth R. - Magasföldi J.

GYŐRI ETO FC: szünet Lipták Z. - Dordevic V., szünetben Aleksidze R. -  Dina M. , 55.p. Dinjar M. - Völgyi D.

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC GYŐR: 16.p. 1-0 dr.Kardos N., 81.p. Nagy L.

GYŐRI ETO FC: 20.p. 1-1 Andric N., 43.P. 1-2 Dinjar M.

SÁRGA LAP: NEM VOLT

PIROS LAP:

GYIRMÓT FC GYŐR: 55.p. Holczer Á.

GYŐRI ETO FC: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. Laki cselezett be a 16-oson belülre, ahol jó helyzetben lőhetett volna, de Takács az utolsó pillanatban belelépett a lövésbe.

5.p. Ezúttal is Laki próbálkozott, 18 méteres, középről leadott lövése centikkel ment el a bal kapufa mellett.

6.p. Varga Roland is kipróbálta magát, 30 méterről, a bal oldalról lőtt kapunk fölé.

7.p. Szép támadást vezettünk, Oross passzolt Lakinak, aki visszapasszolta a labdát, de csatárunk helyzetben centikkel lemaradt, és Stevanovic felszedte a labdát.

9.p. Erőss felpasszolt egy labdát, ami lejött a vendég védőkről, így Oross kapásból, 20 méterről tüzelhetett, de lövése a bal kapufánál elkerülte a kaput.

16.p. 1-0 Erős bal oldali szögletét dr.Kardos 6 méterről, középről fejelte bomba erősen a léc alá úgy, hogy a labda a felső kapufáról vágódott a hálóba.

19.p. Varga jobb oldalról adott középre Aleksidzének, de Gévay az utolsó pillanatban  becsúszva szögletre mentett.

20.p. 1-1 Andric ment el a bal oldalon, az alapvonalról beadott, Holczer csak belekapni tudott a labdába, így az a középen üresen álló Nicorechez pattant, aki 2 méterről, középről az üres kapuba lőtt.

21.p. Varga lövését védte Holczer.

23.P. Megint Varga lőtt a jobb oldalról, éles szögből, de Holczer szögletre mentett.

34.p. Kamber szerzett labdát a térfelünkön, rávezette a labdát védelmünkre, majd a 16-oson álló Aleksidzének passzolt, aki senkitől sem zavartatva, 14 méterről, kissé jobbról lőtt, de Holczer hatalmas bravúrral kapujából kifutva, lábbal hárított. A kipattanó Varga elé került, aki egyből lőtt, de Holczer ismét, bravúrral, lábbal hárított. Nagy helyzet volt!

36.p. Fitos ugrott ki Erős labdájával, de a labda egy kicsit hosszú lett, így Stevanovic kapujából kifutva felszedte a labdát.

38.p. Laki egy szenzációs labdával ugratta ki Orosst, aki kissé kisodródva, a bal oldalon kapu fölé bombázott.

40.p. Ismét nagy helyzetet hagyott ki az ETO. Aleksidze ugratta ki a bal oldalon Nicorecet, aki rávezette a labdát Holczerre, majd lőtt, de kapusunk ismét nagy bravúrral hárított úgy, hogy a labda a felső lécről pattant szögletre.

42.p. Csizmadia jobb oldali beadását Oross fejelte fölé.

43.p. 1-2 Svec ment el a jobb oldalon, majd középre passzolt Aleksidzének, aki középről egyből lőtt, de a labda a jobb kapufánkon csattant. A kipattanót Dinjar bombázta kapura, Holczer ebbe is beleért, de a nagy erejű, közelről leadott lövésbe csak beleérni tudott, így a labda a léc alá vágódott.

45.p. Stevanovic rosszul passzolta ki a labdát, ami így Laki elé pattant, de Laki hosszan tolta meg a labdát nagy helyzetben, így a vendégek kapusa felszedte azt.

SZÜNET 1-2

46.p. Szünetben mindkét csapat cserélt. Nálunk Fitos helyett Nagy László a pályán, míg a vendégeknél Liptákot Dordevic, Aleksidzét pedig Dina váltotta.

47.p. Nagy helyzettel kezdtünk. Laki passzolt Erősnek középre, aki 16 méterről átemelte Stevanovicot, de a labda fölé szállt.

51.p. Újabb ETO helyzet. Varga ezúttal a bal oldalon ment el, majd középre adott Dinának, aki az ötös sarkáról belepörgetett a labdába, ami így a vetődő Holczer felett a kapu felé ment. Kapusunk óriási bravúrral felnyúlt, és belekapott a labdába, ami így a gólvonalra esett, ahol Holczer rávetődött.

55.p. Nicorec ugratta ki Sterstiket, aki eltolta a kifutó Holczer mellet, aki buktatta. Szabadrúgás, és Holczert kiállították.

55.p. Laki helyett Deli lépett pályára, a vendégeknél pedig Dinjar helyett Völgyi a pályán.

56.p. A szabadrúgást Völgyi küldte kapura, de Deli szépen fogta a labdát.

62.p. Utolsó csere nálunk, Horváth helyett Magasföldi a pályán.

69.p. Strestik megsérült, így lejött a pályáról, s mivel nincs cseréjük a vendégeknek, ők is tízen maradtak.

70.p. Oross passzolt Nagynak, aki egyből Magasföldinek továbbított, aki 16 méterről egyből lőtt, de a jobb kapufa mellé.

80.p. Andric bombáját ütötte ki Deli.

81.p. 2-2 Magasföldi végzett el szabadrúgást mintegy 30 méterről, kissé a jobb oldalról. A szabadrúgást Stevanovic hatalmas bravúrral "kiszedte" a bal felső sarokból, de a kipattanót Nagy László a jobb oldalról, kisodródva a jobb alsó sarokba vágta.

87.p. Nagy ment el a jobb oldalon, majd visszagurított Erősnek, aki egyből lőtt, de fölé.

VÉGEREDMÉNY 2-2 (1-2)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

PINTÉR ATTILA A GYŐRI ETO FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Jól kezdtük a mérkőzést, és nem tiszteltük NB I-es ellenfelünket. Sorra vezettük a szebbnél szebb támadásainkat, gólhelyzeteket is kialakítottunk, de azok kimaradtak. A vezető gólunk után az ETO gyorsan egyenlíteni tudott, és ekkor a vendégek többet is birtokolták a labdát, veszélyesebben támadtak és többször Holczernek köszönhettük, hogy nem vette át a vezetést az ETO.

Amikor már mindenki a lefújást várta, elaludtunk, és a hibánkat könyörtelenül kihasználta az ETO.

Eddig egyenrangú ellenfelei vagyunk az NB I-es vendégeknek, de ezen a szinten nem szabad hibáznunk, mert azt könyörtelenül megbüntetik.

A második félidőben is többe támadt a vendég csapat, de ekkor jobban védekeztünk, és ellentámadásokból veszélyeztettünk. Az iram azonban elmaradt az első félideitől.

A mezőny legjobbja, a remekül védő Holczer kiállítása után kissé visszaálltunk, de miután kiegyenlítődtek a létszámok, ismét eljutottunk az ETO kapujáig.

Sőt egy szenzációs Magasföldi szabadrúgás után sikerült is kiegyenlítenünk.

A mai mérkőzésen is NB I-es volt az iram, és jó mérkőzést láthattak a nézők, és a mérkőzés összképe alapján a döntetlen igazságosnak mondható.