JÁTÉKVEZETŐK: BOTLÓ BÉLA, IVÁNYI ISTVÁN, BUZÁS BALÁZS

BAJAI LSE: Tulipán Á., Szabó Gy., Logó Zs., Szentgyörgyi Á., Szöllősi T., Szabó Sz., Despotovic V., Hajnal G., Kazi Z., Illés D., Szénási I.

Vezetőedző: Goretich Gábor

GYIRMÓT FC GYŐR: Holczer Á., Regedei Cs., Csizmadia Cs., Balog Z., Gévay Zs., Molnár B., Cseri T., Lázár P., Horváth R., Laki B., Oross M.

Vezetőedző: Csank János

CSERÉK

BAJAI LSE: szünetben: Szabó Sz. - Balázs D.M., 63.p. Szentgyörgyi Á. - Nagy E., 84.p. Illés D. - D. Gbubemi K.

GYIRMÓT FC GYŐR: szünetben: Regedei cs. - Magasföldi J., szünetben: Horváth R. - Tóth N., 61.p. Laki B. - Erős G.

GÓLLÖVŐK

BAJAI LSE: 1-0 28.P. Szentgyörgyi Á., 2-0 44.p. Szöllősi T., 90+3 3-1 Nagy E.

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-2 73.p. Gévay Zs.

SÁRGA LAP:

BAJAI LSE: 28.p. Szentgyörgyi Á., 89.p. Hajnal G.

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

6.p. Balog jobb oldali, hatalmas bedobását kifejelték a védők, a labda Lázár elé került, aki kapásból, 15 méterről, félfordulatból lőtt, de a léc alá tartó labdáját a hazai kapus bravúrral szögletre ütötte.

8.p. Szöllősi lépett ki középen a védőink közül, és nagy helyzetben törhetett kapura, de 13 méterről, középről leadott lövését Holczer bravúrral hárította. Nagy helyzet volt!

11.p. Csizmadia 35 méteres szabadrúgása ment centikkel a jobb felső sarok mellé.

21.p. Oross bal oldali, 20 méterről leadott lövését védte a hazaiak kapusa.

25.p. Többet birtokoljuk a labdát, többet támadunk, de a legnagyobb helyzete eddig a hazaiaknak volt.

28.p. 1-0 Meglepetésre megszerezte a vezetést a hazai csapat. Szöllősi ugratta ki Szentgyörgyit középen, aki a 11-es pontról a kifutó Holczer felett a hálóba emelt.

28.p. A gólnál Szentgyörgyi sárga lapot kapott, túlzott gólörömért.

33.p. Cseri passzolt Lakinak középre, aki egy csel után, 5 méterről, középről lőtt, de a hazai kapus hatalmas bravúrral védeni tudott.

34.p. Cseri lövését a hazai védők centikkel fejelték a kapufa mellé, öngól lehetett volna.

35.p. Szöllősi 18 méteres, középről leadott lövését vetődve ütötte szögletre Holczer. A szöglet után Szentgyörgyi fejesét védte Holczer.

43.p. Illés bal oldali beadását Gévay haza akarta fejelni Holczernek, aki kint állt, így átfejelte a kapusunk feje fölött a labdát, de szerencsére az centikkel fölé szállt.

44.p. 2-0 Szöllősi rajtolt egy előrevágott labdára, Csizmadia röviden adott haza, Szöllősi kicselezte Holczert és az üres kapuba gurított.

SZÜNET 2-0

46.p. Szünetben kettőt cseréltünk, Regedei Csaba helyett Magasföldi József, és Horváth Rudolf helyett Tóth Norbert a pályán. A hazaiaknál pedig Szabó Szilárd helyett Balázs Dávid Mihály a pályán.

46.p. Megkezdődött a második félidő.

50.p. Cseri lőtt középről fölé.

61.p. Laki Balázs helyett Erős Gábor a pályán, nincs több cserénk.

63.p. Szentgyörgyi Ákos helyett Nagy Előd a pályán a hazaiaknál.

65.p. Erős jobb oldali szögletét Oross fejelte kapura, de a hazai kapus biztosan védett.

67.p. Tóth ugrott ki hatalmas helyzetben Erős labdájával, egyedül állt a kapussal szemben, egy pattanás után lőtt, de hazai kapus hatalmas bravúrral védeni tudott.

73.p. 1-2 Erős ugratta ki középen Magasföldit, aki nagy helyzetben, 11 méterről középről lőtt, de ahazai kapus hatalmas bravúrral védett. A kipattanót Gévay fejelte az üres kapuba.

78.p. Csizmadia visszapasszolt Magasföldinek, aki 15 méterről középről lőtt, de a jobb alsó sarokba tartó labdát a hazai kapus hatalmas bravúrral szögletre ütötte.

84.p. Utolsó csere a hazaiaknál, Illés Dániel helyett Dudu Gbubemi Kenny a pályán

87.p. Szöllősi lépett ki egyedül, a kifutó Holczer mellett elhúzta a labdát, de kisodródott, és az oldalhálóba lőtt.

88.p. Magasföldi ívelését Tóth fejelte centikkel a kapufa mellé.

89.p. A hazaiaknál Hajnal kapott sárga lapot visszahúzásért.

90.p. Erős szabadrúgását Oross fejelte kapura, de haza kapus védett.

90.p. 3 perc hosszabbítás következik.

90.+3.p. Jobb oldlai bedobáshoz készültünk, és az egyenlítés érdekében Holczer is felment fejelni. A labdát a védők kifejelték, és Nagy Előd egyedül törhetett kapura, majd 40 méterről az üres kapuba gurított.

VÉGEREDMÉNY 3-1 (2-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

GORETICH GÁBOR A BAJAI LSE VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Az első félidőben pontosan az történt, amire számítottunk. Mi támadtunk, és a hazaiak 10 emberrel védekeztek. Védekezésből azonban életveszélyes ellentámadásokat vezettek, és Holczernek illetve a szerencsének is köszönhetjük, hogy nem kaptunk több gólt.

Támadásainkat többnyire a jobb oldalon vezetjük, de a kapu előtt határozatlanok vagyunk. Volt ugyan több helyzetünk, de ezek egyelőre kimaradtak, így a hazaiak megérdemelten vezetnek a szünetben.

A második félidőt gyakorlatilag végig támadtuk, de a próbálkozásainkat nem koronázta siker. Enerváltan, ötlettelenül játszottunk, támadásainkban kevés volt a kreativitás.

A hazaiak 10 emberrel védekezték, és azt csinálták, amit vártunk tőlük, mégsem találtuk meg az ellenszerét a védekezésüknek.

A mérkőzés vége felé ugyan voltak lehetőségeink, de ekkor már a szerencse is elpártolt tőlünk, és nem sikerült az egyenlítés, sőt a legvégén még csúnyább lett a végeredmény.

Összességében egy jól szervezett csapat ellen szenvedtünk teljesen megérdemelt vereséget, mert a hazai fiatalok jobban akarták a győzelmet, és ezért mindent megtettek, és alázatosn játszottak. Nálunk ma sok volt a rossz teljesítmény, hiányzott az alázat és ez vereséghez vezetett.

Talán még időben jött ez a pofon, és ráébredünk, hogy ezzel így nem tudunk bajnokságot nyerni! Ha nem akarunk, ha nem küzdünk, akkor ez kevés! Ennél több kell!!!