GYIRMÓT FC GYŐR - SVSE - GYSEV GOLDSCHMIDT SOPRON 3-0 (2-0)

JÁTÉKVEZETŐK: FARKAS ÁDÁM, KISS I. BALÁZS, KOVÁCS II. GÁBOR

Gyirmót FC Győr: Holczer Á., Gévay Zs., Molnár B., Laki B., Oross M., Regedei Cs., Illés Gy., Cseri T., Balog Z., Csizmadia Cs., Lázár P.

Vezetőedző: Csank János

SVSE - Goldschmidt Sopron: Sásdi B., Fazakas G., Bognár Zs., Seper Á., Pintér A., Horváth A., Varga G., Csikós S., Farkas J., Deme I., Gaál B.

Vezetőedző: Soós Imre

CSERÉK

GYIRMÓT FC GYŐR: szünetben Oross M. - Tóth N., 66.p. Gévay Zs. - Erős G., 74.p. Laki B. - Horváth R.

SVSE SOPRON: 30.p. Farkas J. - Baranyai N., 57.p. Horváth A. - Balázs R., 68.p. Deme I. - Gyánó Sz.

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-0 7.p. Laki B., 2-0 26.p. Cseri T., 3-0 89.p. Horváth R.

SVSE SOPRON: nem volt

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC GYŐR: nem volt

SVSE SOPRON: 77.p. Bognár Zs., 80.p. Fazakas G., 85.p. Varga G.

PIROS LAP:

SVSE SOPRON: 13.p. Seper Á.

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

7.p. 1-0 Oross szerzett egy labdát az ellenfél tizenhatosánál, majd jobbra passzolt Cserinek, aki jobbról beadott, és a középen érkező Laki középről, 5 méterről a hálóba lőtt.

13.p. Seper Ákos szándékosan felvágta Lakit a félpályánál, ezért a játékvezető azonnal kiállította.

15.p. Két beadásunk után mindkétszer Gévay veszélyeztetett fejjel, de a vendégek hárítottak.

22.p. Oross gyorsan elvégzett egy bedobást, Laki kilépett a bal oldalon, egy védő szorongatta, és éles szögből, balról lőtt, de a vendég kapus bravúrral hárítani tudott.

25.p. Balog kivágott egy labdát, melyet elvétettek a vendég védők, így Laki egy az egyben törhetett kapura, 16 méterről lőtt, de a vendég kapus bravúrral szögletre mentett.

26.p. 2-0 Laki szerzett labdát a vendégek tétfelén, majd a középen kitörő Cserinek passzolt, aki egy csel után 16 méterről, középről lőtt, a labdába beleért egy védő és a labda így a jobb alsó sarokban kötött ki.

30.p. Itt az első vendég csere, Farkas János helyett Baranyai Norbert a pályán.

32.p. Illés szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd egy csel után ballal 25 méterről lőtt, de a vendég kapus ismét védeni tudott.

35.p. Horváth András révén itt az első soproni próbálkozás, de a vendég játékos 20 méteres lövése a bal kapufa mellé ment.

38.p. Cseri jobb oldali szögletét Lázár lőtte kapura kapásból 30 méterről, de lövése mellé ment.

42.p. Csizmadia 30 méteres szabadrúgását ütötte ki a vendégek kapusa a jobb alsó sarokból, bravúrral.

SZÜNET 2-0

46.p. Szünetben Oross Mártont Tóth Norbert váltotta.

46.p. Megkezdődött a második félidő.

50.p. Illés passzolt Gévaynak, aki balról beadott, és a rövid saroknál érkező Laki centikkel pörgetett a jobb kapufa mellé.

51.p. Cseri beadására Tóth érkezett a hosszú oldalon, de mielőtt fejelhetett volna Bognár Zsolt hatalmasat mentett előle fejjel.

56.p. Gaál lőtt balról, 18 méterről, de Holczer szépen védett.

57.p. Cserél Soós Imre, Horváth András helyett Balázs Richárd a pályán.

59.p. Cseri lőtt fölé szabadrúgásból 18 méterről, a bal oldalról.

61.p. Illés bal oldali beadását Tóth pörgette tovább Cserinek, aki 14 méterről telibe találta a felső lécet.

62.p. Laki lőtt centikkel a bal kapufa mellé.

63.p. Regedei ívelését Tóth fejelte vissza Illésnek, aki kissé a jobb a jobb oldalról, jobbal kapásból lőtt, de a vendég kapus szögletre mentett a jobb alsó sarokból.

64.p. Cseri léc alá tartó lövését a vendég kapus szögletre mentette bravúrral.

65.p. Ezúttal Regedei került lövőhelyzetbe, de mellé lőtt.

66.p. Gévay Zsolt helyett Erős Gábor a pályán.

68.p. Soós Imre kihasználta utolsó cseréjét, Deme helyett Gyánó a pályán.

74.p. Csank János is kihasználta utolsó cseréjét, Laki Balázs helyett Horváth Rudolf a pályán.

77.p. Bognár Zsolt kapott sárga lapot reklamálásért.

79.p. Illés lőtt fölé 25 méterről, a bal oldalról.

80.p. Gaál lövésébe vetődött bele Csizmadia, így oda lett a helyzet.

80.p. Fazakas kapott sárga lapot kezezésért.

85.p. Ezúttal Varga kapott sárga lapot buktatásért.

89.p. 3-0 Erős felívelését Tóth visszatette Horváthnak, aki egy csel után, a jobb oldalról, 12 méterről, jobb lábbal a jobb alsó sarokba lőtt.

VÉGEREDMÉNY 3-0 (2-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE:

SOÓS IMRE AZ SVSE - GYSEV GOLDSCHMIDT SOPRON VEZETŐEDZŐJE:

ÖSSZEGZÉS

Parázs összecsapást láthattak a kilátogató nézők az első félidőben. A vendégek szakvezetője Soós Imre jól feltüzelte csapatát, így magas színvonalú játék alakult ki a mérkőzés elején.

Többet támadtunk a mérkőzés elején, és ennek korán meg is lett az eredménye, hamar vezetéshez jutottunk. Ezt követően a vendég játékos fegyelmezetlensége miatt emberelőnybe kerültünk, ami rányomta a bélyegét a félidő hátra lévő részére. A vendégek visszaálltak, mi pedig okos labdajáratással többet birtokoltuk a labdát.

Ebben az időszakban feltűnő volt, hogy mennyi labdát szereztünk az ellenfél térfelén, melyekből rendre veszélyes támadásokat vezettünk.

A támadásaink bejöttek, és így megszereztük a második, megnyugtató gólunkat.

A második félidőben ott folytatták a csapatok, ahol az elsőben abba hagyták. Mi támadtunk a Sopron, 10 emberrel a védekezésre összpontosított.

A félidő közepén közel álltunk a 3. gól megszerzéséhez, de ekkor nem volt szerencsénk, és kimaradtak a helyzetek.

A végén Horváth Rudi bebiztosította győzelmünket, melyhez ma egy percig sem fért kétség, és ilyen arányban is megérdemelt.

A vendégek jól állták a sarat 10 emberrel is, de ma helyzetekig nem jutottak, így a gólszerzésre sem volt reális esélyük.

Összességében jól játszva megérdemelten nyertünk és feljöttünk a 3. helyre.