JÁTÉKVEZETŐK: GAÁL GYÖNGYI, HUSZÁR BALÁZS, ARADI JÓZSEF

Gyirmót FC Győr: Holczer Á., Tóth N., Horváth R., Oross M., Regedei Cs., Illés Gy., Cseri T., Magasföldi J., Balog Z., Csizmadia Cs., Lázár P.

Vezetőedző: Csank János

BKV ELŐRE: Horváth G., Nyárasdi Zs., Menyhért G., Sebők I., Victor M., Berki P., Mayer Á., Eszlátyi I., Fürjes Á., Dóczi K., Enyingi M.

Vezetőedző: MENCZELES IVÁN

CSERÉK

GYIRMÓT FC GYŐR: szünet: Horváth R. - Erős G., 62.p. Cseri T. - Laki B., 79.p. Tóth N. - dr.Kardos N.

BKV ELŐRE: 51.p. Enyingi M. - Kiss K., 64.p. Berki P. - Halápi M., 73.p. Victor M. - Nagy G.

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-0 3.p. Oross M., 2-0 61.p. Tóth N.

BKV ELŐRE: NEM VOLT

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC GYŐR: NEM VOLT

BKV ELŐRE: 83.p. Halápi M., 88.p. Sebők I.

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

2.p. Csizmadia 30 méteres hatalmas erejű szabadrúgását csak ütni tudta a vendégek kapusa, itt az első szögletünk.

3.p. 1-0 Illés ívelte be a szögletet a jobb oldalról a hosszú oldalra, ahol Oross emelkedett a legmagasabbra és fejese a jobb alsó sarokban kötött ki.

20.p. A gyors gól a vendégeket nyugtatta meg jobban, de csapkodó, rossz a játék, sok a hiba, helyzetek nélkül.

29.p. Horváth bal oldali beadását Tóth fejelte kapu mellé.

31.p. Horváth 25 méteres, középről leadott lövését védte a vendég kapus.

40.p. Továbbra is tart az alacsony színvonalú játék, rengeteg a hiba mindkét oldalon.

42.p. Mayer lőtt mellé a bal oldalról, 8 méterről.

SZÜNET 1-0

46.p. Szünetben cseréltünk, Horváth Rudolf helyett Erős Gábor a pályán.

46.p. Megkezdődött a második félidő.

51.p. Végre egy esemény... Cseréltek a vendégek, Enyingi Marcell helyett Kiss Krisztián a pályán.

53.p. Illés ugratta ki Orosst a bal oldalon, csatárunk egy pattanás után egyből lőtt, de egy védő belelépett a lövésbe, és így szöglet lett.

61.p. 2-0 Oross ugratta ki Tóth Norbertet aki a jobb oldalon lefutott az ötös sarkáig, és léles szögből kilőtte a hosszú alsó sarkot.

62.p. Cseri Tamás helyett Laki Balázs a pályán.

64.p. Berki helyett Halápi a pályán.

67.p. Laki lépett ki a bal oldalon, majd a középen érkező Tóthnak passzolt, aki egyből lőtt, de a vendég kapus védeni tudott.

68.p. Cseri végzett el egy szögletet, Laiknak passzolt majd visszakapta a labdát, és lőtt, de a vendég kapus ismét védett.

72.p. Laki ugratta ki Tóthot, aki óriási ziccerben lépett ki középen, de a vendég kapus hatalmas bravúrral, lábbal hárítani tudott.

73.p. Utolsó csere a vendégeknél, Michel Victor helyett Nagy Gergő a pályán.

79.p. Mi is kihasználtuk utolsó cserénket, Tóth Norbert helyett dr.Kardos Norbert a pályán.

83.p. Itt az első sárga, a vendégeknél Halápi kapta buktatásért.

88.p. Sebők kapott sárga lapot buktatásért.

89.p. Magasföldi lőtt mellé szabadrúgásból.

VÉGEREDMÉNY 2-0 (1-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

MENCZELES IVÁN A BKV ELŐRE VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Jól indult a találkozó, hiszen gyakorlatilag a második helyzetünkből gólt szereztünk a 3. percben. Ekkor mindenki azt várta, hogy további gólt, gólokat szerzünk, és magabiztosan vezetni fogunk.

Sajnos nem ez történt, hiszen úgy tűnt, hogy a vendégek inkább megnyugodtak hátrányban, és bátran kitámadva, több veszélyes támadást is vezettek. Ezek azonban meddőnek bizonyultak, hiszen kapusunknak nem volt védeni valója az első félidőben.

Mi érthetetlen módon kapkodva, idegesen játszottunk, mely nem is vezethetett máshová mint, hogy hibát hibára halmoztunk. Nem voltak szép támadások játékunkban, és nem volta igazi nagy helyzeteink.

Előnyünket magabiztosan őrizzük, de a biztos győzelemhez további gólokra lesz szükség a második félidőben.

A második félidőben ott folytattuk, ahol abba hagytuk, nem volt folyamatos a játék, sok volt a hibánk.

A vendégek sem játszottak jól, sőt a BKV ma a kapunkra sem volt veszélyes, így ma Holczer nevét egyszer sem kellett leírni, mivel gyakorlatilag nem avatkozott egyszer sem játékba.

A félidő második felére jobban játszottunk, ekkor már több helyzetünk is volt, és törvényszerű volt a második gólunk megszerzése is. Ekkor több gólt is lőhettünk volna, de ma kettőnél megálltunk.

Ma nem játszottunk jól, kevés volt a jó teljesítmény, és akadozott gépezet, de győzelmünk megérdemelt, hiszen egy percig sem forgott veszélyben a 3 pont megszerzése.