KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II - GYIRMÓT FC GYŐR 0-0 (0-0)

JÁTÉKVEZETŐK: GYARMATI II TIBOR, IVÁNYI ISTVÁN, BECSÉRI GERGELY

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: Horváth L., Böjte P.G., Laczkó D.J., Diallo M., Katona Gy., Földes M., Fenyvesi O., Major Á., Vadas Z., Jánvári G., Kovács O.

GYIRMÓT FC GYŐR: Holczer Á., Csizmadia Cs., Balog Z., dr.Kardos N., Gévay Zs., Molnár B., Regedei Cs., Cseri T., Magasföldi J., Illés Gy., Oross M.

VEZETŐEDZŐ: CSANK JÁNOS

CSERÉK

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: 66.p. Katona Gy. - Kovacic A., 77.p. Laczkó D. - Horváth Á., 85.p. Böjte P. - Kirchner K.

GYIRMÓT FC GYŐR: szünetben Oross M. - Ferenczi I., Molnár B. - Laki B., 76.p. Magasföldi J. - Lázár P.

GÓLLÖVŐK: nem volt

SÁRGA LAP:

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: 41.p. M. Diallo, 86.p. Horváth L., 87.p. Földes M.

GYIRMÓT FC GYŐR: 10.p. Gévay Zs., 39.p. Regedei Cs., 81.p. Kardos N., 87.p. Csizmadia Cs.

PIROS LAP:

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II: nem volt

GYIRMÓT FC GYŐR: 74.p. Gévay Zs.

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

10.P. Gévay kapott sárga lapot buktatásért.

11.p. Laczkó bal oldali, 15 méteres lövését védte Holczer.

23.p. Regedei jobb oldali, 30 méteres átadását Cseri vette le a hosszú ötösön, de mire lőhetett volna a hazai kapus kivetődött, és megszerezte a labdát.

23.P. Mezőnyjáték folyik a pályán, a hazaiak jobbára védekeznek, ezt a falat nehéz lesz feltörni.

30.p. Nagyon rossz a meccs... Nincs folyamatos játék, sok a hiba, helyzet nincs, idegesek a csapatok.

35.p. Befutottak az eredmények: Veszprém - Ajka 0-0, Baja - Kozármisleny 0-2, Csákvár - Tatabánya 0-1, Puskás FC - Paks II. 2-1

39.p. Regedei kapott sárga lapot visszahúzásért.

40.p. Most valamivel többe támadnak a hazaiak, de továbbra sincsenek helyzetek.

41.p. Diallo is besárgult, mert buktatta Cserit.

43.p. Laczkó lövése ment keresztbe a kapunk előtt, de szerencsére senki sem ért bele, így a hosszú oldalon kiment a labda.

SZÜNET 0-0

46.p. megkezdődött a második félidő. A szünetben kettőt cseréltünk, Oross Márton és Molnár Balázs jött le, helyettük Ferenczi István és Laki Balázs a pályán.

55.p. Felpörögtek a csapatok, jobb lett a meccs, de a helyzetek még váratnak magukra.

60.P. Jobban játszunk, többet támadunk, helyzet nincs...

62.p. Cseri bal oldali szögletét, egy hazai védő a rövid saroknál, a gólvonal előtt fejelte ki az alapvonalon túlra. Ez már egy kis helyzet volt.

66.P. Cserélnek a hazaiak, Katona György helyett Kovacic Adil a pályán.

74.p. Gévay megkapta második sárgáját, majd a pirosat, így mehetett zuhanyozni.

76.p. Magasföldi József helyett Lázár Patrik a pályán.

77.p. Laczkó Dávid helyett Horváth Ádám a pályán.

81.p. Kardos Norbert kapott sárga lapot buktatásért.

84.p. Regedei hatalmas bombáját védte a hazai kapus.

84.p. Diallo szerzett labdát a félpályánál, és egyből kapura ívelt, de a labda a felső lécről fölé ment.

84.p. Cseri bal oldali beívelését Laki a hosszú saroknál, jobbal lőtte mellé.

85.p. Böjte helyett Kirchner a pályán.

86.p. Cseri szöktette a jobb oldalon Csizmadiát, aki egyből középre adott, ahol a nagy helyzetben érkező Laki közelről fölé lőtt. Meccslabda volt.

86.p. A hazai kapus, Horváth László kapott sárga lapot időhúzásért.

87.p. Földes és Csizmadia kapott sárga lapot lökdösődésért.

90.p. Kettő perc hosszabbítás következik.

90+2 Kettő az egyben ugrottak ki a hazaiak, Diallo 15 méterről, középről lőtt, de Holczer hatalmas bravúrral hárított.

VÉGEREDMÉNY 0-0 (0-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

BARNA LÁSZLÓ A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC II VEZETŐEDZŐJE:  VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Alacsony színvonalú, gyenge mérkőzést láthattak a nézők az első félidőben. Viszonylag jobban kezdtük a mérkőzést, többet támadtunk, de nagy helyzetünk nem volt. A hazaiak szervezetten védekeztek, de amikor látták, hogy nem túl jó napot fogtunk ki, bátran kitámadtak. Ennek meg is lett az eredménye, és bár helyzetekig nem jutottak, a félidő második felében többet birtokolták a labdát. Mi gyengén, erőtlenül játszottunk, mintha a hosszú út lett volna a lábakban.

A második félidőben jobban játszottunk, ekkor már több lehetőségünk is volt, de ezekből nem sikerült gólt rúgni.

A hazaiak nem beszéltek a levegőbe, és bátran, szervezetten játszottak, így mindenképpen rászolgáltak ez egyik pontra.

A mai teljesítményünknél azért több kell, ennél jobb csapat vagyunk, de természetesen a győzelemhez gólokat kell rúgni.