JÁTÉKVEZETŐK: KISS NORBERT, KEPE ARNOLD, KULMAN TAMÁS

Gyirmót FC Győr: Holczer Á., Csizmadia Cs., Balog Z., Gévay Zs., Illés Gy., Molnár B., Regedei Cs., Cseri T., Magasföldi J., Laki B., Oross M.

VESZPRÉM FC: Kiss M., Nagy Á., Császár A., Makrai L., Bosnjak P., Molnár T., Molnár Z., Vágó L.M., Hevesi-Tóth T., Homma K., Szabó Zs.

CSERÉK

GYIRMÓT FC GYŐR: 60.p. Laki B. - Lázár P., 67.P. Oross M. - Ferenczi I., 80.p. Magasföldi J. - Tóth N.

VESZPRÉM FC: 56.p. Makrai L. - Eugene F., 56.p. Molnár T. - Nikolin V., 73.p. P. Bosnjak- Leitold T.

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-0 7.p. Magasföldi J., 2-0 21.p. Oross M., 3-1 52.p. Cseri T., 66.p. 4-1 Csizmadia Cs.

VESZPRÉM FC: 3-1 54.p. Homma K., 4-2 88.P. Szabó Zs.

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC GYŐR: 63.p. Regedei Cs.,

VESZPRÉM FC: 57.p. Vágó L.M., 60.p. Eugene F.

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. megkezdődött a mérkőzés.

1.p. Molnár Tibor ment el a jobb oldalon, majd középre adott Szabónak, aki 8 méterről, középről, félfordulattal lőtt, Holczer bravúrral hárított. Óriási helyzet volt!

2.p. Magasföldi ívelt Cserinek a jobb oldalra, aki a 16-os sarkáról lőtt, de a jobb kapufa mellé. Ez is helyzet volt!

3.p. Jól bekezdtek a csapatok, jó mérkőzés elé nézünk!

7.P. 1-0 Lakit buktatták a bal oldalon, 15 méterre az alapvonaltól. A szabadrúgást Cseri mintaszerűen ívelte be, és Magasföldi felugorva 8 méterről, a hosszú, bal felső sarokba csúsztatta a labdát.

14.P. Oross ugratta ki Lakit a jobb oldalon, aki visszahúzta a labdát, majd éles szögből lőtt, de a vendég kapus szépen védett.

16.p. Regedei ugratta ki Lakit a jobb oldalon, aki nagy helyzetben lőtt, de a vendég kapus hatalmas bravúrral védett, a kipattanót Oross 11 méterről fölé vágta. Ez is nagy helyzet volt!

21.p. 2-0 Laki ugratta ki a jobb oldalon Csizmadiát, aki levezette a labdát az alapvonalra, majd visszagurított a középen érkező Orossnak, aki 8 méterről, középről a háló közepébe lőtt.

28.p. Molnár és Laki összjátéka után Oross elé került a labda, aki középről, 15 méterről, félfordulattal kapu fölé lőtt.

36.p. Egy cseles szögletet követően Bosnjak tört be a 16-osunkon belülre, és éles szögből lőtt, de Holczer bravúrral védett. A kipattanót Molnár Tibor lőtte rá, de a labda védőinkről szögletre pattant.

38.p. Bosnjak beívelését követően Makrai fejelt kapura a bal oldalról, 8 méterről, de Holczer bravúrral hárított. Nyom a Veszprém sorra végzik le a pontrúgásokat a vendégek, melyek rendre veszélyesek.

SZÜNET 2-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

50.p. Oross ugratta ki Lakit óriási helyzetben, de a vendég védők beleléptek a lövésbe, így oda lett a helyzet.

51.p. Laki 18 méteres lövését védte a vendég kapus.

52.p. 3-0 Magasföldi passzolt balra Orossnak, aki szöktette Illést a bal oldalon. Illés a bal oldalról középre adott Lakinak, aki visszagurított Cserinek, aki középről, 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

54.p. 3-1 Bosnjak vitte végig a labdát térfelünkön, majd a középen kiugró Homma elé passzolt, aki 15 méterről középről a kifutó Holczer mellett a jobb alsó sarokba lőtt.

56.p. Kettős csere a vendégeknél, Makrai helyén Eugene, míg Molnár Tibor helyett Nikolin a pályán.

57.p. Vágó kapott sárga lapot buktatásért.

60.p. Eugene kapott sárga lapot buktatásért.

60.p. Mi is cseréltünk, Laki helyett Lázár a pályán.

63.p. Ezúttal Regedei kapott sárga lapot buktatásért.

64.p. Csizmadia passzolt Orossnak, aki középről, 18 méterről egy pattanás után kapásból lőtt, centikkel fölé.

66.p. 4-1 Cseri passzolt Csizmadiának, aki becselezte magát a 16-oson belülre, majd két védőt elfektetve 5 méterről, a jobb oldalról a hosszú, jobb alsó sarokba lőtt.

73.p. Utolsó csere a vendégeknél, Bosnjak helyett Leitold a pályán.

74.p. Cseri 25 méteres lövését védte a vendég kapus.

80.p. Magasföldi helyett Tóth Norbert a pályán.

88.p. Leitold indította Szabót, aki középről, becsúszva a kifutó Holczer mellett a hálóba lőtt.

90.p. Kettő perc hosszabbítás következik.

VÉGEREDMÉNY 4-2 (2-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

VÁGÓ ATTILA A VESZPRÉM FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Bekezdtek a csapatok, és két perc alatt akár 1-1 is lehetett volna. A Veszprém nem ijedt meg, és bátor, szervezett támadásokat vezettek.

Nekünk sikerült hamar vezetést szereznünk, hiszen csapatunk ma jó napot fogott ki, és jól játszott. A második gólra sem kellett sokat várni, így megnyugtató lett az előnyünk. Sőt ha jobban koncentrálunk, akár további gólokat is szerezhettünk volna.

A Veszprém a félidő második felét megnyomta, és ekkor több formás támadást is vezettek, és főleg a pontrúgásaik voltak veszélyesek. A gólhelyzeteket azonban vagy védőink mentették, vagy a jól védő Holczer hárította.

Az első félidei játék alapján vezetésünk megérdemelt.

A második félidőben ott folytatták a csapatok, ahogy abbahagyták, és továbbra is jó mérkőzést láthattak a nézők.

A félidő közepén tovább növeltük előnyünket, majd a Veszprém szépíteni tudott. A játékrészben egyenlő arányba birtokolták a csapatok a labdát, de helyzeteink nekünk voltak veszélyesek.

A negyedik gól mindent eldöntött, és a vendégek szépítése már csak az eredmény kozmetikázására volt elég.

A mai mérkőzésen jól játszott csapatunk, és ilyen arányban is megérdemelt győzelmünk.