CSERÉK: RAZALI NORAZLAN, MARLIAS MOHD FARIZAL, JASULI MAHALLI, TAJUDIN AMIRIZDWAN TAJ, MOHD SALI MOHD SAFEE, MUSLIM MOHAMAD AZMI, ABD RAHMAN ROZAIMI, ZAMBRI MOHD KHYRIL, SUBRAMANIAM KUNANLAN, SHAARI MOHD SHAKIR, YONG KUONG YONG, ABU SAMAH SHAHURAIN, MUHAMMAD MOHD FAZIAL, BAKHTIAR BADDROL, WAN NOR WAN ZACK HAIKAL

VEZETŐEDZŐ: KRISHANASAMY DATUK RAJAGOBAL

Sárga lap: 65.p. Lázár Patrik; 74.p. Gévay Zsolt

Góllövő: 1-0 30.p. Tóth Norbert; 2-0 92.p. Magasföldi József 11-esből.

6.p. Erős jobb oldali szögletét Ferenczi csúsztatta mellé.

8.p. Tóth bal oldali beadását Ferenczi pörgette a kapus kezébe.

12.p. Cseri lőtt távolról fölé.

16.p. Horváth bal oldali beadását Cseri fejelte 6 méterről a bal kapufa mellé.

20.p. Cseri jobb oldali beadását Erős lőtte a jobb kapufa mellé.

20.p. Nagyrészt a Maláj válogatott térfelén folyik a játék, többet birtokoljuk a labdát, de egyelőre néhány próbálkozáson kívül nagyobb helyzetünk nem volt.

24.p. Tóth vezette rá a labdát a védőkre majd 20 méterről lőtt, de lövését egy védő szögletre mentette.

25.p. A jobb oldali szögletet Erős végezte el, és a beadást Ferenczi fejelte a felső kapufára.

26.p. Itt az első vendég lövés, Talaha bal oldali beadását Rahim lőtte fölé.

30.p. 1-0 Ferenczi ugratta ki Cserit a bal oldalon, aki az alapvonalról középre adott Tóthnak, aki a rövid saroknál a hosszú alsó sarokba pörgetett.

33.p. Horváth visszagurítását Tóth lőtte mellé.

44.p. Subramaniam bal oldali beadását Wan Nor lőtte kapura, de Holczer védett.

45.p. Vége az első félidőnek.

A szünetben Bicskei Bertalannét köszöntötték a csapatok, aki személyesen látogatott el hozzánk.

46.p. Megkezdődött a második félidő.

46.p. A második félidőben az alábbi csapatunk játszik: Holczer, Csizmadia, Gévay, dr. Kardos, Varga, Regedei, Magasföldi, Lázár, Fitos, Laki, Oross.

53.p. Laki jobb oldali szögletét Gévay fejelte kapura 5 méterről, de a vendég kapus bravúrral védett.

59.p. Wan Nor ment el a jobb oldalon, beadását Gévay mentette a nagy helyzetben érkező csatárok előtt.

65.p. Lázár Patrik kapott sárga lapot.

70.p. A második félidőben megváltozott a játék képe, most többet birtokolják a labdát a vendégek, de jól védekezünk, így helyzetekig nem jutnak el.

72.p. Csizmadia lőtt fölé 30 méterről szabadrúgásból.

74.p. Gévay kapott sárga lapot.

77.p. Regedei lőtt 30 méterről, középről, de a vendég kapus szépen védett.

79.p. Magasföldi lőtt centikkel a bal kapufa mellé 18 méterről szabadrúgásból.

86.p. Subramaniam lőtt a bal oldalról a 16-os sarkáról, Holczer szögletre mentett.

87.p. Shaari lőtt középről 8 méterről, de Holczer ismét védett.

91.p. Ahmad buktatta Regedeit, 11-es!

92.p. 2-0 A büntetőt Magasföldi a bal alsó sarokba vágta.

93.P. VÉGEREDMÉNY 2-0

IDÉNY ELEJI FORMA

Az időjárás ezúttal kegyeibe fogadta a nézőket, hiszen kellemes nyári időben fogadhattuk a Maláj válogatottat Gyirmóton.

A mérkőzésen látszott, hogy a csapatok az idény elején vannak, a játékba sok hiba csúszott, de a védekezést többnyire jól megoldották a csapatok.

Az első félidőben többet birtokoltuk a labdát, és ekkor több helyzetünk is volt. A második félidőben jobban "pörgött" a vendég csapat, és ekkor már helyzetekig is eljutottak.

A mérkőzésen megemlékeztünk a tavaly elhunyt Bicskei Bertalanra, mellyel reményeink szerint hagyományt teremtettünk, és bízunk benne, hogy amennyiben jövőre is Ausztriában edzőtáborozik a Maláj válogatott, úgy ismét elfogadja meghívásunkat.