KÁROLYHÁZA SKE - GYIRMÓT FC GYŐR 0-18 (0-4)

JÁTÉKVEZETŐK: Bálintfi István, Sánta Roland, Deák János

KÁROLYHÁZA: Bella K., Heizer P., Kovács R., Angyal F., Balogh K., Barna L., Cseri R.,  Lehoczki A., Tóbiás I., Lehoczki N., Flanhoffer L.

Cserék: Fülöp J., Hérics S., Domsits I., Fülöp D.

Vezetőedző: Fülöp Dezső

GYIRMÓT FC GYŐR 1. FÉLIDŐ: Deli Z., Csizmadia Cs., Kardos N., Molnár B., Gévay Zs.,  Cseri T., Erős G., Magasföldi J., Varga L., Laki B., Ferenczi I.

GYIRMÓT FC GYŐR 2. FÉLIDŐ: Kolozsvári M., Hajba T., Balog Z., Lázár P., Nagy G.,  Fitos L., Erős G., Oross M., Horváth R., Tóth N., Ferenczi I.

Vezetőedző: Csank János

0-1 21.p. Cserit buktatták, 11-es! Ferenczi magabiztosan lőtt a jobb alsó sarokba.

0-2 27.p. Cseri jobbról lőtt, de a hazai kapus védett, a kipattanót Laki szerezte meg, és a jobb alsó sarokba lőtt.

0-3 29.p. Cseri passzolt Ferenczinek, aki háttal a kapuval visszagurított Magasföldinek, aki 6 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

0-4 35.p. Ferenczit buktatták, 11-es! A sértett ismét a jobb alsó sarokba vágta a büntetőt.

0-5 47.p. Oross passzolt Tóthnak, aki 10 méterről a jobb oldalról a bal alsó sarokba lőtt.

0-6 50.p. Oross ugratta ki Tóthot, aki a kifutó kapus mellett a hálóba lőtt.

0-7 53.p. Horváth ugratta ki Orosst, aki a jobb oldalról a kifutó kapus mellett a hálóba emelt.

0-8 66.p. Oross Ferenczi Erős volt a labda útja egy szép támadás során, majd Erős szépen tekert a jobb felső sarokba.

0-9 71.p. Fitos gurította vissza a labdát Orossnak, aki 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

0-10 73.p. Hajba lövése kijött a kapusról és a labda Fitos elé került, aki visszagurított Orossnak, aki a jobb alsó sarokba lőtt.

0-11 75.p. Fitos bal oldali beadását Ferenczi passzolta tovább Tóthnak, aki a kifutó kapus mellett a hálóba lőtt.

0-12 77.p. Lázár a bal oldalról lövésre szánta el magát és a bal alsó sarokba lőtt.

0-13 81.p. Tóth ugratta ki Ferenczit, aki a kifutó kapus mellett a hálóba emelt.

0-14 82.p. Hajba beadását Ferenczi vágta a hálóba.

0-15 85.p. Oross cselezett be a védők között majd Tóthnak passzolt, aki a bal alsó sarokba lőtt.

0-16 86.p. Oross ezúttal Ferenczinek passzolt jó ütemben, és csatárunk a jobb alsó sarokba lőtt.

0-17 90.p. Erős ugratta ki Orosst, aki a kifutó kapus mellett a hálóba lőtt.

0-18.92.p. Horváth gurított vissza Erősnek, aki nagy erővel bombázott a hálóba.

NAGY MELEG, SOK HELYZET

Nagy melegben játszottunk a mai napon, és ahogy az már megszokott volt, mesterünk szinte sort cserélt a szünetben.

A szervezetten védekező hazaiak jól állták a sarat addig, amíg el nem fáradtak, és akkor sorba értékesítettük helyzeteinket.

Csank János: Relatíve gyors volt a játékunk, mert relatíve jó volt a pálya. A mérkőzést első sorban a labdarúgás népszerűsítésére szántuk, de mivel jól játszottunk, sok gólt tudtunk lőni. Ma ismét szóhoz jutott mindenki, így elérte a célját a mérkőzés.