Szabadság

TISZTELT ELLENFELED!

CSORNAI MINITORNA

2012.07.18. CSORNA

45 perces mérkőzések

BUDAPEST HONVÉD II: Vereczkei D., Kovács G., Remes S., Ablonczy G., Fejes J., Lengyel Gy., Csontos Á., Kapacina V., Varga M., Erdélyi L., Rajic M., Szemerédi N., Gengeliczki G., Nagy G., Vólent R.

Vezetőedző: Pári Sándor

CSORNAI SE: Lőre P., Nagy Sz., Fehér K., Jakab Á., Csenka B., Németh Á., Dorogi A., Horváth A., Véghelyi R., Molnár G., Fenyő I., Gál B., Kiss A., Majdics B., Sziget Zs., Kiss M., Soós M., Mondovics D.

Vezetőedző: Varga Péter

GYIRMÓT FC GYŐR 1. FÉLIDŐ: Deli Z., Hajba T., dr. Kardos N., Gévay Zs., Varga L., Horváth R., Fitos L., Erős G., Laki B., Vörös T.M., Tóth N.

GYIRMÓT FC GYŐR 2. FÉLIDŐ: Holczer Á., Csizmadia Cs., Balog Z., Gévay Zs., Lázár P., Molnár B., Magasföldi J., Regedei Cs., Cseri T., Oross M., Ferenczi I.

Vezetőedző: Csank János

BUDAPEST HONVÉD II - CSORNAI SE 2-1

Játékvezető: Varga Gábor

Gl:

0-1 Majdics lőtt 10 méterről a hálóba

1-1 Egy szöglet után Remes fejelt a hálóba.

2-1 Szintén szöglet után Erdélyi volt eredményes.

BUDAPEST HONVÉD II - GYIRMÓT FC GYŐR 1-3

Játékvezető: Molnár Csaba

0-1 5.p. Lakihoz került a labda középen és egy pattanás után csatárunk a léc alá bombázott.

1-1 18.p. Vólent lépett ki a jobb oldalon a leshatáron, és egyedül törhetett kapura, majd a kifutó Deli mellett jobb oldalról, 10 méterről a bal felső sarokba lőtt.

1-2 19.p. Laki ment el a bal oldalon majd Tóthnak passzolt, aki a jobb oldalon érkező  Fitosnak továbbított. Játékosunk a jobb oldalon, 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

1-3 27.p. Vörös Torma szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd egy védőt lerázott, és a jobb oldalról, nagy erővel lőtt a bal alsó sarokba.

CSORNAI SE - GYIRMÓT FC GYŐR 1-3

Játékvezető: Molnár Zsolt

0-1 17.p. Cseri ugratta ki Csizmadiát, aki elfutott a jobb oldalon, majd visszapasszolt Cserinek, aki 10 méterről a jobb oldalról a bal felső sarokba lőtt.

0-2 31.p. Cseri jobb oldali szögletét Gévay sarokkal passzolta Magasföldinek, aki 3 méterről a jobb oldalról fejelt a hálóba.

0-3 87.p. Cseri ment el a bal oldalon, középre ívelt labdáját Ferenczi lekészítette Orossnak, aki a bal oldalról, 10 méterről a hálóba lőtt.

1-3 92.p. Dorogi lövése kijött a kapufáról, rápattant az elvetődő Holczer hátára és onnan a hálóba pattant.

NAGY MELEGBEN JÓ MÉRKŐZÉSEK

Az első találkozón hamar vezetést szerzett a Csorna, de két védelmi hiba után fordítani tudott a Honvéd.

A második találkozón a Honvéd fiataljai védekezéssel próbálták utunkat állni, de ebbe sok hiba csúszott, amit könyörtelenül kihasználtunk.

A harmadik találkozón is mi domináltunk, a hazaiak a védekezéssel törődtek, így helyzeteik nem voltak.

Összességében elmondható, hogy a mai napon a nagy meleg sem jelentett akadályt a csapatoknak, akik jó mérkőzéseket játszottak.

Mi sok helyzetet dolgoztunk ki, de vagy a játékvezető állított meg minket lesen vagy az utolsó passzokba csúszott hiba, így kimaradtak a lehetőségek.

A torna azonban elérte célját, hiszen nálunk mindenki megfelelő terhelést tudott kapni.