SZOLNOKI MÁV FC - GYIRMÓT FC GYŐR 2-2 (2-1)

SZOLNOKI MÁV FC: Rézsó P., Kiprich D., Mile K., Urbán-Szabó V., Pintér L., Bohner R., Zováth J., Nagy I., Fritz A., Szepessy R., Vári B.

Cserék: Tóth Z., Lengyel B., Kocsi sD., B.Tóth B., Zsonai R., Tisza K., Kállai I., Oláh M.

VEZETŐEDZŐ: ROMANEK JÁNOS

GYIRMÓT FC GYŐR:

I. FÉLIDŐ: Deli Z., Hajba T., Kardos N., Nagy G., Varga L., Laki B., Horváth R., Erős G., Fitos L., Tóth N., Ferenczi I.

II. FÉLIDŐ: Holczer Á.,(Kolozsvári M.) Csizmadia Cs., Gévay Zs., Balogh Z., Illés Gy., Regedei Cs., Nagy L., Cseri T., Lázár P., Magasföldi J., Oross M.

VEZETŐEDZŐ: CSANK JÁNOS

1-0 30.p. Bóhner visszagurítását Vári vágta 10 méterről a bal alsó sarokba.

2-0 33.p. Fritz passzolt a bal oldalon a középen érkező Nagy Istvánnak, aki a bal oldalról, 20 méterről bombázott a bal felső sarokba.

2-1 36.p. Fitos 25 méterről, a bal oldalról hatalmas gólt zúdított a jobb felső sarokba.

2-2 86.p. Nagy László végzett el szemfülesen egy gyors bedobást az ellenfél szögletzászlójánál. A labdát Csizmadiának dobta, aki két szép csellel betört a 16-oson belülre, majd a középen érkező Orossnak passzolt, aki 6 méterről a bal alsó sarokba vágta a labdát.

Az időjárás nem fogadta kegyeibe a csapatunkat, hiszen Győrből 17 fokban indultunk el, míg Szolnokon 34 fokban kellett pályára lépnünk.

A nagy meleg rányomta a bélyegét az összecsapásra, és a csapatok nagy akarással ugyan, de tompán játszottak.

A kapuk felváltva forogtak veszélyben de nagy gólhelyzetek nem voltak.

Aztán jött egy gyors "gólparádé", amikor a félidő végén a csapatok 6 perc alatt 3 gólt szereztek.

A második félidőben Csank mester komplett sort cserélt (egyedül Molnár Balázs pihent), míg a hazaiak folyamatos cserékkel operáltak.

A játék felváltva folyt a két kapu előtt, de ekkor már helyzeteink csak nekünk voltak.

Gólt is sikerült szereznünk, de sajnos Oross fejeséből szerzett találatot les címén érvénytelenítették a "hazai" játékvezetők.

A végén azonban egy szemfüles akcióból sikerült egyenlítenünk, és bár a helyzeteink alapján közelebb álltunk  agyőzelemhez, a döntetlen igazságosnak mondható.

Szombaton folytatjuk a mérkőzés dömpinget, 11.00-kor az NB I-es Eger stadionjában játszunk.