JÁTÉKVEZETŐK: ERDŐS JÓZSEF, KIRÁLY KRISZTIÁN, BUTKAI ZSOLT

GYIRMÓT FC GYŐR: Deli Z., Bognár Zs., Csizmadia Cs., Nagy G., Lázár P., Fitos L., Horváth R., Cseri T., Varga L., Laki B., Ferenczi I.

VEZETŐEDZŐ: CSANK JÁNOS

VESZPRÉM FC: Tarczy P., Ihász P., Császár A., Lang P., Bosnjak P., Leitold T., Hevesi-Tóth T., Molnár Z., Osváth A., Thiago R.D.S.V., Bali P.

VEZETŐEDZŐ: VÁGÓ ATTILA

CSERÉK

GYIRMÓT FC GYŐR: szünetben: Fitos L. - Nagy L., 65.p. Cseri T. - Makrai L., 78.p. Laki B. - Tóth N.

VESZPRÉM FC: 74.p. Osváth A. - D.O.C.R. Vinicius.; 78.p. Ihász P. - Czvetkó J., 83.p. Leitold T. - Burcsik M.

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC GYŐR: 1-0 55.p. Laki B., 2-1 88.p. Ferenczi I.

VESZPRÉM FC: 1-1 84.p. Thiago

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC GYŐR: 81.p. Horváth R., 83.p. Csizmadia Cs.

5.p. Tatabányán vezet az FTC II 1-0-ra.

10.p. Mezőnyjáték folyik a pályán, sok hibával, helyzet nélkül.

19.p. Lázár cselezgetett a bal oldalon, majd Lakinak passzolt, aki 5 méterről lőtt, de egy védő szögletre mentett.

20.p. Tatabánya - FTC II 0-2, Ajka - BKV Előre 1-0

21.p. Laki két csel után középre adott Ferenczinek, aki centikkel maradt le a beadásról nagy helyzetben.

25.p. Cseri 25 méteres lövését védte Tarczy.

27.p. Egy jobboldali szöglet után Thiagó éles szögből lőtt, centikkel mellé.

35.p. Továbbra sincsenek helyzetek, nagy küzdelem és taktikai csata viszont igen.

39.p. Varga 35 méteres szabadrúgását bravúrral védte Tarczy szögletre a jobb alsó sarok előtt.

40.p. Tatabánya - FTC II 1-2, Ajka - BKV Előre 1-0

42.p. Bali jobb oldali lövését védte Deli.

43.p. Varga bal oldali beadására Tarczy rosszul jött ki, így a labda Horváth elé került, aki szép mozdulattal, félfordulatból 10 méterről egyből lőtt, de egy védő a gólvonalról menteni tudott.

44.p. Ihász lövését védte Deli.

45.P. Egy felpördülő labdát Horváth fejelt mellé.

SZÜNET 0-0

46.p. Szünetben cseréltünk, Fitos László helyett Nagy László a pályán.

52.p. Három veszprémi csatár lépett ki egy védőnkkel szemben, de Osváth önző volt, és oda lett a helyzet.

53.p. Cseri nagy helyzetben lövés helyett beadott, így oda lett a lehetőség.

55.p. 1-0 Cseri elpasszolt egy labdát amit Laki azonnal visszaszerzett, és a kifutó Tarczy mellett magabiztosan a jobb alsó sarokba lőtt.

59.p. Thiago cselezte be magát a védőink között a jobb oldalon, éles szögből lőtt, Deli hatalmas bravúrral lábbal védett szögletre.

60.p. Tatabánya - FTC II 1-3, Ajka - BKV Előre 2-0

61.p. Osváth cselezett be a jobb oldalról, beadását Nagy Gábor mentette szögletre a helyzetben lévő csatárok elöl.

63.p. Laki bal oldali beadását Lang mentette bedobásra a nagy helyzetben érkező Ferenczi elöl.

64.p. Hevesi-Tóth lépett ki középen egyedül óriási helyzetben, 12 méteres lövését azonban Deli hatalmas bravúrral védeni tudta.

65.p. Cseri Tamás helyett Makrai László a pályán.

66.p. Bal oldali szabadrúgás után Makrai fejelt, és Tarczy másodikra tudott csak menteni.

67.p. Nagy László hatalmas, 40 méteres labdát adott Lakinak, így fölénybe kerültünk, de a beadásba belelépett egy védő, így oda lett a helyzet.

71.p. Hevesi - Tóth csúnyán rátartott Nagy Gábor lábára, amiért a játékvezető azonnal kiállította.

74.p. Osváth helyett Vinicius a pályán.

75.p. Vinicius lövésébe beleért egy védőnk, így a jobbra mozduló Deli visszalépett, és bravúrral hárított.

78.p. Laki Balázs helyett Tóth Norbert a pályán. Veszprémben pedig Ihász helyett Czvetkó a pályán.

81.p. Horváth Rudi sárgult be.

83.p. Leitold helyett Burcsik a pályán.

83.p. Csizmadia kapott sárga lapot reklamálásért.

84.p. 1-1 Lang távoli szabadrúgását Deli kiejtette, a kipattanót Thiago vágta a hálóba.

85.p. Tatabánya - FTC II 3-3, Ajka - BKV Előre 3-0

88.p. 2-1 Varga ment el szenzációsan a bal oldalon, majd a hosszú oldalon érkező Ferenczinek passzolt, aki becsúszva a kifutó Tarczy hasa alatt a hálóba lőtt.

90.P. 2 PERC HOSSZABBÍTÁS KÖVETKEZIK.

Vége, nyertünk, így megszereztük a 3. helyet.

VÉGEREDMÉNY 2-1 (0-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC GYŐR VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

VÁGÓ ATTILA A VESZPRÉM FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Az első félidőben alacsony színvonalú játékot láthattak a nézők, a csapatok sok hibával játszottak, helyzetekig alig jutottak el a felek.

A labdát egyenlő mértékben birtokolták a csapatok, és inkább a védekezéssel törődtek a csapatok, így nagy helyzet talán csak egy volt, amikor Horváth Rudolf félfordulattal szépen lőtt.

A szünetben a döntetlen igazságos.

A második félidőben is nagy küzdelem folyt a pályán, felváltva forogtak veszélyben a kapuk.

Egy védelmi hiba után megszereztük a vezetést, amit egy kapushibából ki tudott egyenlíteni a vendég csapat.

A végén jött a csattanó, Varga szép beadása után Ferenczi megszerezte a győztes gólt, és a harmadik helyet.