GYIRMÓT FC - VIDEOTON PUSKÁS AKADÉMIA 2-2 (0-1)

JÁTÉKVEZETŐK: GAÁL GYÖNGYI, HUSZÁR BALÁZS, KÓBOR PÉTER

GYIRMÓT FC: Somodi B., Bognár Zs., Kardos N., Makrai L., Lázár P., Czanik K., Cseri T., Molnár B., Varga L., Laki B., Ferenczi I.

VEZETŐEDZŐ: CSANK JÁNOS

VIDEOTON PUSKÁS AKADÉMIA: Czirjék Z., Margitics A., Vaszicsku G., Apostolopoulos V., Farkas V., Macsicza D., Soós J., Nikolic U., Baracskai R., Máté J., De Carvalho Brandao Evandro Elmer

VEZETŐEDZŐ: HARTYÁNI GÁBOR

CSERÉK

GYIRMÓT FC: szünetben: Bognár Zs. - Fitos L., 60.p. Czanik K. - Tóth N., 81.p. Varga L. - Horváth R.

VIDEOTON PA.: 14.p. Máté J. - Balog G., 25.p. Soós J. - Orbán G., 89.p. Balog G. - Babos B.

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC: 1-2 68.p. Tóth N., 2-2 74.P. Laki B.

VIDEOTON PA.: 0-1 5.p. Máté J., 0-2 63.p. Makrai öngól,

SÁRGA LAP:

GYIRMÓT FC: 79.p. Tóth N.,

VIDEOTON PA.: 35.p. Orbán G., 82.p. Evandro, 90.p. Baracskai R.

PIROS LAP: nem volt

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

5.p. 0-1 Máté szerzett labdát a saját térfelén, majd egy kényszerítő után elment a bal oldalon, és egy visszahúzós csel után a hatalmas gólt lőtt a bal oldalról, a 16-os sarkáról úgy, hogy a labda a mindkét kapufát érintette.

10.p. Soós és Máté csúnyán összefejelt, nagy volt az ijedség, mindkét vendég játékost le kellett hozni a pályáról.

14.p. Máté fejét varrni kell, helyette Balog Gergő a pályán.

18.p. Varga 20 méteres, hatalmas szabadrúgását védte a vendég kapus a bal felső sarokból, szögletre.

21.p. Lázár bal oldali beadásáról centikkel maradtunk le nagy helyzetben.

22.p. Varga jobb oldali szögletét Baracskai hatalmas bravúrral fejelte ki a bal felső sarokból, szögletre.

23.p. A szöglet után Laki került helyzetbe a bal oldalon, de lövését a vendég védők ismét szögletre mentették.

24.p. Soós sem tudja folytatni, helyette Orbán Gáspár a pályán.

35.p. Orbán kapott sárga lapot visszahúzásért.

36.p. Molnár jobb oldali beadását a hosszú oldalon érkező Ferenczi fejelte centikkel mellé.

37.p. Vaszicsku átdobta a labdát védőink feje fölött Evandronak, aki egyedül törhetett kapura a jobb oldalon, de kiszorított szögből a hosszú sarok mellé lőtt.

45.P. Varga lőtt fölé 30 méterről, a jobb oldalról.

SZÜNET 0-1

46.p. Megkezdődött a második félidő, Bognár Zsolt helyett Fitos László a pályán.

46.p. Fitos jobb oldali beadását Laki a 11-es pontról fejelte kapura, de a vendég kapus hárítani tudott.

47.p. Czanik bal oldali beadását Ferenczi fejelte a bal kapufa mellé.

50.p. Molnár 30 méteres lövésébe Ferenczi tette bele  a fejét, de a labda elkerülte a kaput.

60.p. Czanik helyett Tóth Norbert a pályán.

63.p. 0-2 Evandro lépett ki a jobb oldalon, és a becsúszva menteni akaró Makrai a kifutó Somodi mellett a saját kapujába lőtt.

64.p. Tóth bal oldali beadását Ferenczi fejelte kapura, de a vendég kapus a bal felső sarok előtt bravúrral védeni tudott.

67.p. Baracskai szerzett labdát térfelünkön, majd 25 méterről, balról fölé lőtt.

68.p. 1-2 Fitos ment el szépen a bal oldalon, majd az alapvonalról Tóth Norbert fejére varázsolta a labdát, aki nagy erővel fejelt a kapuba 5 méterről.

74.p. 2-2 Lázár ugratta ki a jobb oldalon Fitost, aki levitte a labdát az alapvonalig, majd a 11-es ponton érkező Lakinak passzolt, aki szépen lőtt nagy erővel a bal felső sarokba.

79.p. Tóth Norbert kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

81.p. Kihasználtuk 3. cserénket is, Varga László helyett Horváth Rudolf a pályán.

82.p. Evandro kapott sárga lapot reklamálásért.

89.p. A csere cseréje a vendégeknél, Balog Gergő helyett Babos Barnabás a pályán.

90.p. Baracskai kapott sárga lapot buktatásért.

90.p. 3 perc hosszabbítás következik.

VÉGEREDMÉNY 2-2 (0-1)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

HARTYÁNI GÁBOR A VIDEOTON PA VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Ezúttal rosszul indult a mérkőzés, hiszen már az 5. percben vezetést szereztek a vendégek egy ritkán látható szép góllal. Ezt követően többet támadtunk, de igazi veszély nélkül. A súlyos sérülés után kicsit megzavarodtak a vendégek, de ezt az időszakot nem tudtuk kihasználni, így a kis Vidi rendezte sorait.

A félidő vége felé is többet támadtunk, de gólt eddig nem tudtunk szerezni, így a vendégek vezetni tudtak a szünetben.

A második félidőben nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítésért, gyakorlatilag a teljes második játékrészben a Vidi térfelén folyt a játék. Sajnos azonban egy szerencsés góllal ismét a vendégek szereztek gólt, és növelték előnyüket.

A mérkőzés végére két szép góllal sikerült egyenlítenünk, majd beszorítottuk ellenfelünket de újabb gólt nem szereztünk, így maradt a döntetlen.

A labdabirtoklás és a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez, de a vendégek fegyelmezett játéka miatt rászolgáltak legalább az egy pontra, így a döntetlen igazságosnak mondható.