JÁTÉKVEZETŐK: IVÁNYI ZOLTÁN, KORMÁNYOS GÁBOR, BUZÁS BALÁZS

SZTK-ERIMA: Kozma T., Nagy T., Szamosszegi T., Szamosi T., Deutsch B., Bonifert P., Barna Zs., Lannert B., Fekete L., Márkus T., Hullám A.

GYIRMÓT FC: Somodi B., Bognár Zs., Csizmadi Cs., Kardos N., Nagy G., Molnár B., Horváth R., Czanik K., Cseri T., Laki B., Ferenczi I.

VEZETŐEDZŐ: CSANK JÁNOS

CSERÉK

SZTK-ERIMA: 65.p. Fekete L. - Nascimiento D.O.F., 67.p. Hullám A. - Király A., 77.p. Bonifert P. - Csák K.

GYIRMÓT FC: 31.P. Nagy G., - Lázár P., szünet: Horváth R. - Fitos L., 65.p. Czanik K. - Tóth N.

GÓLLÖVŐK

SZTK-ERIMA: 1-1 34.p. Hullám A., 2-1 43.p. Márkus T., 3-2 65.p. Márkus T., 4-2 69.p. Bonifert P., 5-2 83.p. Márkus T.

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

5.P. Deutsch kapott sárgát Czanik buktatásáért.

6.p. Csizmadia 25 méteres szabadrúgását védte a hazaiak kapusa.

10.p. Nagy Tibor kapott sárga lapot.

13.p. Czanik két csel után Laki elé passzolt, aki 20 méterről lőtt, de a hazai kapus védett.

20.p. Hullám ugratta ki Bonifertet a jobb oldalon, aki beadott, de beadására nem érkezett senki, így oda lett  a lehetőség.

28.p. 0-1 Cseri bal oldali szabadrúgása lepattant a védőkről Kardos elé, aki a bal oldalról, 10 méterről egyből lőtt a kapu bal alsó sarkába.

31.p. Nagy Gábor megsérült, helyette Lázár Patrik a pályán.

34.p. 1-1 Fekete bal oldali beadását Márkus kapásból kapura vágta, de Somodi hatalmas bravúrral védeni tudott. A kipattanóra Hullám csúszott messziről, és a kapuba kotorta a labdát.

38.p. Csizmadia 25 méteres szabadrúgását védte a hazai kapus.

39.p. Hullám jobb oldali szögletét Szamosi 25 méterről, a bal oldalról kapásból ellőtte, de Somodi bravúrral szögletre mentett a bal felső sarok elöl.

41.p. Fekete ment el a bal oldalon, majd középre adott, ahol a jobb oldalon nagy helyzetben érkező Márkus egyből lőtt, de Somodi bravúrral hárított.

42.p. Cseri jobb oldali beadását Laki a 11-es pontról fejelte a bal kapufa mellé.

43.p. 2-1 Bonifert jobb oldali beadásába Lannert kotort bele középen, így a labda Márkushoz került, aki kapásból, 12 méterről, középről a jobb alsó sarokba lőtt.

SZÜNET 2-1

46.p. Szünetben cseréltünk, Horváth helyett Fitos a pályán.

54.p. Cseri jobb oldali szabadrúgását Kardos visszapasszolta az alapvonalról Ferenczinek, aki két méterről, nagy helyzetben mellé lőtt.

55.p. Lannert lövését védte Somodi.

57.p. Laki Balázs kapott sárga lapot buktatásért.

60.p. Cseri 30 méteres szabadrúgása ment el a jobb kapufa mellé.

62.p. 2-2 Cseri bal oldali szögletét kifejelték a védők, de Laki visszaszerezte a labdát, majd visszapasszolta Cserinek, aki az alapvonalról beadott és a hosszú oldalon érkező Csizmadia 5 méterről a hosszú sarokba fejelt.

65.p. 3-2 Egy bal oldali beadást a hosszú oldalon Márkus fejelt közelről a hálóba.

65.p. Cserélt csapatunk, Czanik helyett Tóth Norbert a pályán, a hazaiaknál pedig Fekete helyett Nascimiento a pályán.

66.p. Hullám helyett Király a pályán.

69.p. 4-2 Bonifert lépett ki egyedül a jobb oldalon, majd kicselezte a kifutó Somodit, és középről, 15 méterről a visszafutó védőink között a kapu közepébe lőtt.

71.p. Fitos jobb oldali beadását Ferenczi fejelte mellé.

76.p. Fitos lőtt fölé 25 méterről.

77.p. Bonifert helyett Csák a pályán.

78.p. Nascimiento 20 méteres lövését védte Somodi.

83.p. Kardos kezére pattant a labda, 11-es!

83.p. 5-2 A büntetőt Márkus magabiztosan értékesítette.

84.p. Nagy Tibor lövését védte Somodi.

90.p. Csizmadia szabadrúgását védte a hazai kapus.

VÉGEREDMÉNY 5-2 (2-1)

EDZŐI NYILATKOZATOK

HORVÁTH FERENC AZ SZTK-ERIMA VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Nagyrészt mezőnyjáték folyt a pályán az első félidőben, kevés helyzettel. A labdabirtoklás is egyenlőnek mondható, a csapatok szervezetten védekeztek.

A félidő végére felpörögtek az események, és egy pontrúgás után megszereztük a vezetést. Ezt követően Nagy Gábor megsérült, majd Cserit is ápolni kellett, amit a hazaiak kihasználtak, és emberelőnyben kiegyenlítettek, majd a félidő  vége előtt megszerezték a vezetést.

A második félidőt jobban kezdtük, és többet birtokoltuk a labdát, és igazi nagy helyzetünk is nekünk volt. Egyenlíteni is sikerült, de az egyenlítés minket zavart meg, így a hazaiak gyorsan kétgólos vezetéshez jutottak.

A 4. gól után is nálunk volt többet a labda, de ismét a hazaiak szereztek gólt, így főleg a második félidőben mutatott játékuknak köszönhetően magabiztosan, és megérdemelten tartották otthon a 3 pontot.