GYIRMÓT FC: 1-0 45.p. Laki B., 2-1 58.p. Ferenczi I.

GYIRMÓT FC: 77.p. Csizmadia Cs., 85.p. Varga L., 87p. Molnár B.

FTC II: 20.p. Maróti B., 86.p. Nyárasdi Zs.

4.p. Nyilasi lőtt fölé középről, 20 méterről.

5.p. Ezúttal Varga Bence lőtt mellé 10 méterről, a jobb oldalról.

19.p. Varga Bence jobb oldali beadását Papp Máté fejelte kapura közelről, Somodi bravúrral hárított.

20.p. Maróti kapott sárga lapot buktatásért.

20.p. Bognár jobb oldali beadására Ferenczi érkezett, aki közelről lőtt, de a vendég kapus védeni tudott.

23.p. Papp visszagurítását Varga Bence lőtte mellé.

24.p. Papp talált a kapunkba, de a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot.

26.p. Cseri bal oldali szabadrúgását Csizmadia csúsztatta kapura, de a vendégek szögletre mentettek.

31.p. Nyilasi passzolt Vargának, aki egyből lőtt a bal oldalról, Somodi magabiztosan védett.

34.p. Varga ugratta ki a jobb oldalon Nyilasit, aki egyből középre adott, ahol Kardos becsúszva hárított az érkező vendég csatárok elöl.

36.p. Makrai helyett Hajba a pályán.

39.p. Varga Bence lőtt fölé 25 méterről.

45.p. 1-0 Cseri ugratta ki Fitost a jobb oldalon, aki az alapvonalról beadott Ferenczinek. Csatárunk a jobb oldali 5-ös sarkáról egyből lőtt, de a vendég kapus bravúrral védett, a kipattanót Laki vágta közelről a hálóba.

SZÜNET 1-0

46.p. Megkezdődött a második félidő, csere nem volt.

46.p. Papp ugratta ki a bal oldalon Tóth Axelt, aki egyből beadott, Holman fölé fejelt.

47.p. 1-1 Papp Máté bal oldali beadását Varga Bencze vágta a 11-es pontról, a bal alsó sarokba.

55.p. Vattai ugratta ki Holmant, aki nagy helyzetben törhetett volna kapura, de Bognár szenzációsan mentett.

58.p. 2-1 Molnár ugratta ki Lakit a bal oldalon, egy szenzációs labdával. Laki elment a bal oldalon, majd a hosszú oldalon érkező Ferenczi elé tálalt egy nagyszerű labdát. Ferenczi a jobb oldalról, 15 méterről, a kifutó kapus mellett lőtt a kapu közepébe.

60.p. Laki csúsztatott bele egy labdába, így Tóth Norbert egyedül törhetett kapura, de a labda egy kicsit hosszú volt, így a vendég kapus a 16-oson kívülre kifutva, lábbal mentett.

65.p. Holman passzolt Vargának, aki egyből Nyilasinak továbbított, aki egyből lőtt, de a bal kapufa mellé.

71.p. Cserél a Fradi, Nyilasi helyett Kleizer a pályán.

73.p. Hajba megsérült, helyett Horvát a pályán.

77.p. Csizmadia kapott sárga lapot.

78.p. Papp Máté végzett el szabadrúgást a jobb oldalról, a vonal mellől. Ívelése átszállt a fejek fölött, lepattant, és a jobb kapufáról vágódott vissza, majd védőink felszabadítottak.

80.p. Ismét cserélt a Fradi, Peszmeg helyett Pölöskei Péter a pályán.

85.p. Varga László kapott sárga lapot csapatunkból.

86.p. Nyárasdi kapott sárga lapot.

87.p. Molnár Balázs kapott sárga lapot.

90.p. Három perc hosszabbítás következik.

91.p. Csizmadia lőtt fölé szabadrúgásból 25 méterről.

VÉGEREDMÉNY 2-1 (1-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOS A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

LIPCSEI PÉTER AZ FTC II VEZETŐEDZŐJE: Ma nem érdemeltünk vereséget, nagyon jól küzdöttek a fiúk, és egyáltalán nem látszott a csapatok tabellán elfoglalt helye.

ÖSSZEGZÉS

Az első félidőben meglepetésre a Ferencváros nem állt be védekezni, hanem bátran, szervezetten játszottak Lipcsei Péter játékosai. A félidő elején többet birtokolták a labdát a vendégek, és több lehetőségük is volt a kapunk előtt, de ezek többnyire a távoli lövésekben merültek ki. A félidő második felére átvettük a kezdeményezést, és ekkor már többször eljutottunk a vendégek kapujáig, igaz nagy helyzetünk nem nagyon volt, sőt gólt is a vendégek szereztek, igaz lesből. Jött a félidő vége, amikor egy szép támadást követően megszereztük a vezetést, s így egy kicsit megnyugodva térhettünk szünetre.

A második félidőben meglepetésre egyenlíteni tudtak a vendégek, és a gól is őket nyugtatta meg. Többet birtokolták a labdát, többet tartózkodtunk a térfelünkön, de igazi nagy helyzetet nem tudtak kialakítani.

A félidő második felére sikerült megszereznünk a vezetést, és ez ma a győzelmet jelentette.

Összességében egy frissen, jól szervezetten és bátran játszó vendég csapatot tudtunk ma legyőzni, megszakítva három mérkőzés óta tartó veretlenségünket.

Nekünk öröm, hogy a 16. forduló után ismét hazai pályán tudtunk nyerni, és így Csank János megszerezte hazai pályán első győzelmét.