GYIRMÓT FC:  76.p. Cseri T., 76.p. Bognár Zs.

PAKSI FC II: 17.p. Tamási G.; 25.p. Czinger A.;

PAKSI FC II:  NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

5.p. Montvai lőtt mellé 30 méterről.

8.p. 1-0 Cseri bal oldali szabadrúgását Ferenczi a hosszú ötösön csúsztatta a kapuba.

12.p. Cseri passzolt Makrainak, aki a bal oldalról, 20 méterről lőtt, de a vendég kapus védeni tudott.

14.p. Csizmadia 25 méteres szabadrúgása kijött a vendég kapusról, de Nagy Gábor centikkel lemaradt a kipattanóról, és a vendég kapus felszedte a labdát.

16.p. Cseri passzolt Laki elé, aki 25 méterről, balról lőtt, a kapu mellé.

17.p. Tamási kapott sárga lapot Laki buktatásáért.

22.p. Montvai lőtt 20 méterről, balról a jobb kapufa mellé. Somodi rajta volt a lövésen, biztosított, de nem kellett közbe avatkoznia.

23.p. Pintér lőtt 25 méterről, középről, Somodi szépen védett, és kiütötte a labdát jobbra.

25.p. Czinger dobta fel magát, amiért sárga lapot kapott.

26.p. Molnár passzolt Vargának a bal oldalra, aki egy csel után lőtt, de a vendég kapus bravúrral védett

28.p. Bognár jobb oldali beadását Varga fejelte vissza a bal oldalról középre Ferenczinek. Csatárunk nagy helyzetben lőtt, de egy védő megzavarta és a labda kapu mellé ment.

39.p. Somodi kirúgásából Laki lépett ki, egyedül törhetett kapura, a kifutó kapus felett átemelte a labdát, de a vendégek kapusa visszalépett, és nagy bravúrral szögletre mentett.

40.p. Bognár jobb oldali beadását Ferenczi fejelte kapura, de centikkel mellé ment a fejes.

41.p. Cziráki bal oldali lövését védte Somodi.

45.P. Pintér szögletét Makrai fejelte ki a gólvonalról.

SZÜNET 1-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

54.p. Pintér lövését védte Somodi.

55.p. Makrai helyett Czanik a pályán.

58.p. Cseri bal oldali lövését védte a vendégek kapusa.

61.p. Varga szabadrúgását védte a vendég kapus.

62.p. Czinger bal oldali beadását Somodi nagy bravúrral ütötte el a nagy helyzetben érkező Bohner elöl.

65.p. Czanik szöktette a jobb oldalon Kardost, aki a 16-os jobb oldali sarkáról külsővel lőtt, centikkel mellé.

67.p. Par ugratta ki Montvait középen, aki egyedül törhetett volna kapura, de nem tudta levenni a labdát, így azt Somodi megszerezte. A vendégek legnagyobb helyzete lehetett volna.

72.p. Varga bal oldali beadása kijött a védőkről, Cseri egyből lőtt, de fölé.

75.p. Varga helyett Fitos a pályán.

76.p. Cseri kapott sárgát buktatásét, majd Bognár reklamálásért.

77.p. Pap helyett Feil a pályán.

80.p. Laki helyett Tóth Norbert a pályán.

84.p. Cziráki helyett Szalontai a pályán.

85.p. Cseri két csel után középre passzolt Tóthnak, aki balról lőtt, de a jobb kapufa mellé.

86.p. Bohner bal oldali beadását Nagy Gábor fejelte ki a nagy helyzetben érkező Montvai elöl. Az esetnél védőnk összefutott Somodival, akit percekig ápolni kellett.

89.p. Egy vendég szöglet után lekontráztuk a Paksot, Cseri labdáját azonban Ferenczi a jobb kapufa mellé lőtte.

90.p. 5 perc hosszabbítás következik.

93.p. Csizmadiát kiállította a játékvezető.

95.p. 1-1 Egyenlített a Paks. Egy jobb oldali beívelést követően kavarodás volt a kapunk előtt, és a kipattanót közelről Berkó vágta a hálóba.

VÉGEREDMÉNY 1-1 (1-0)

EDZŐI NYILATKOZATOK

CSANK JÁNOSA GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

LENGYEL FERENC A PAKSI FC II VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

ÖSSZEGZÉS

Nagy iramban kezdődött a mérkőzés, a vendégek nem álltak be védekezni, inkább nyílt, bátor támadójátékkal rukkoltak elő, így nagyon jó első félidőt játszottak a csapatok.

Hamar sikerült megszereznünk a vezetést, és többet birtokoltuk a labdát, de a vendégek gyors kontráikkal veszélyesek voltak, bár igazi nagy gólszerzési lehetőségük nem volt.

Nekünk annál több, Ferenczi egymaga akár három gólnál tarthatna, de gólja után sajnos két helyzete is kimaradt. Egyszer mellé fejelt, egyszer pedig egy védő találta el lövésre lendülő lábát.

Megérdemelten vezetünk, és a kérdés az, hogy a vendégek meddig bírják ezt a korántsem NB II-es gyors, lüktető iramot.

A második félidőben tovább tartotta magát a vendég csapat, sőt el kell ismernünk, hogy többet támadtak, és többet birtokolták a labdát.

Igaz, a vendégeknek igazi nagy helyzetük nem volt, nekünk az ellentámadásokból több nagy lehetőségünk is adódott a gólszerzésre.

A mérkőzés vége pedig érdekesre sikeredett, előbb egy kiállítás, ami véleményes volt, majd egy 95. percben kapott gól, ami előtt akkor sem lettünk volna meglepődve, ha akár kétszer is kifelé fúj a játékvezető…

Összességében a mutatott játék alapján döntetlen szagú volt a mérkőzés, de a helyzetek alapján nyernünk kellett volna.