Gyirmót FC: Deli Z., Lázár P., Makrai L., Domanyik Sz., Szabó Cs., Berde I., Horváth R., Cseri T., Nagy L., Tóth N., Spasojevic D.

Cserék: Somodi B., Bognár Zs., Nagy G., Ferenczi I., Varga L., Kardos N., Laki B., Czanik K.

Vezetőedző: Soós Imre

Komárnó FC: Rugina P., Lelkes M., Mugil P., Wilson E, Kökényesi A., Maron C., Nagy J., Antunovic G., Uzola S., Mészáros Á., Kósa T.

Cserék: Gonzáles J., Kürthy R., Pásztor F., Kostukevic A.

Vezetőedző: Radványi Miklós

Gl: 0-1 63.p. Jobb oldali beívelést röviden fejelték ki védőink. A 14 méteren, középen álló Antunovic Goran kapásból, nagy erővel bombázott a kapu bal oldalába úgy, hogy egy védőnk a gólvonalon menteni próbált, de már csak beleérni tudott a labdába.

Erős szélben, fagyos hidegben kezdődött a mérkőzés. Az első félidőben a vendég csapatot támogatta az időnként orkán erejű szél, ami azt eredményezte, hogy többet folyt a játék a mi térfelünkön. Játékosaink becsülettel dolgoztak, de széllel szemben nem tudtunk formás támadásokat vezetni.

Ennek ellenére egy kis szerencsével Tóth Norbert megszerezhette volna a vezetést, de nagy helyzetben a vendég kapus védeni tudott. A másik kapu előtt Delinek nem akadt dolga.

A második félidőben fordult a kocka, és mi támadtunk többet. Több helyzetet is ki tudtunk alakítani, de a gólszerzés ma nem sikerült. Nem úgy a vendégeknek, akik egyetlen kapura lövésüket gólra váltották.

Ezután nagyobb sebességre kapcsoltunk, de helyzeteken kívül ma nem tellett többre, így maradt az egy gólos vereség.

Folytatás szombaton 13.00-órától, amikor a Siófok vendégei leszünk az utolsó felkészülési mérkőzésünkön.

Soós Imre vezetőedző: Irreális időjárásban kellett játszanunk, de ez nem mentség a vereségre. Igaz, hogy több helyzetünk volt, de a befejezésekre jobban figyelnünk kell, és gólokat kell szereznünk. Összességében sokat dolgoztak ma a fiúk, mégis hiányérzetem van az elmaradt gól, gólok miatt.