JÁTÉKVEZETŐK: SZABÓ ZSOLT, KIRÁLY KRISZTIÁN, KÓBOR PÉTER

GYIRMÓT FC: TARCZY P.; KOZMÉR L.; LAKI B.; SZABÓ CS.; WEITNER Á.; BOGNÁR ZS.; NAGY L.; CSERI T.; MAKRAI L.; CZANIK K.; MOLNÁR B.

BKV ELŐRE SC: VEZÉR Á.; HALÁPI M.; SEBŐK I.; CSÁSZÁR A.; MÁJ Z.; MAYER Á.; RÁPÓ CS.A.; DÁNYI M.; BOROS J.; SZABÓ V.; KATONA D.

CSERÉK

GYIRMÓT FC: 56.p. Czanik K. - Tóth N.; 64.p. Cseri T. - Polyák G.; 82.P. Weitner Á., - Tóth B.

BKV ELŐRE SC: szünetben: Rápó Cs.A. - Pataki A.;

GÓLLÖVŐK

GYIRMÓT FC: 1-1 39.P. Laki B.; 2-2 66.p. Tóth N.; 3-2 79.p. Laki B.; 4-2 83.p. Tóth N.

TUDÓSÍTÁS

1.P. Nagy László ugrott ki a bal oldalon, majd középre adott az üresen álló Weitnernek aki egyből lőtt, Vezér hatalmas bravúrral szögletre mentett.

2.p. Cseri jobb oldali szögletét Bognár fejelte kapura, Vezér ismét védett.

8.p. Laki lőtt fölé 20 méterről.

10.p. 0-1 Meglepetésre vezet a BKV! Sebők bal oldali beadását Szabó Viktor fejelte a kapu bal alsó sarkába.

16.p. Czanik jobb oldali beadását Nagy fejelte mellé.

19.p. Nagy, Szabó, Weitner volt a labda útja, utóbbi lövését blokkolták a vendég védők.

19.p. Cseri szabadrúgása után Laki két csel után lőtt, a védők szögletre mentettek.

20.p. Nagy beadását Laki fejelte a hálóba, de les miatt érvénytelenítették a találatot.

24.p. Dányi kapott sárgát Cseri buktatásáért.

29.p. Halápi jobb oldali lövését védte Tarczy.

39.p. 1-1 Cseri ugratta ki Lakit a jobb oldalon, aki bevezette a labdát a 16-oson belülre, majd a kifutó Vezér mellett a jobb alsó sarokba lőtt.

40.p. Cseri ugratta ki Weitnert a jobb oldalon, aki jobbról, 15 méterről lőtt, de keresztbe ment a labda a kapu előtt.

SZÜNET 1-1

46.p. Megkezdődött a második félidő. Szünetben egyet cserélt a vendég csapat, Rápó helyett Pataki a pályán.

49.p. Bognár jobb oldali beadását Makrai fejelte fölé.

50.p. Dányi lőtt mellé 30 méterről.

52.p. Mayer kapott sárga lapot Czanik buktatásáért.

53.p. Boros kapott óriási helyzetben egy labdát, de a kifutó Tarczy mellett a 16-os vonaláról mellé lőtt.

54.p. 1-2 A kirúgást elveszítették védőink, majd a labda Szabó Viktor elé került, aki jobbról, 5 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

57.p. Szabó Csaba ívelt Tóth Norbert elé, aki az ötös sarkáról visszafejelte a labdát Lakinak, aki az ötösön félfordulatból lőtt, de a vendég védők blokkolták a lövést.

59.p. Dányi szabálytalankodott Nagy Lászlóval szemben, ezért sárga lapot kapott, s mivel ez a második volt, a játékvezető kiállította.

62.p. Molnár ívelt Tóthnak, aki lekészítette a labdát Nagynak lövésre, de játékosunk 20 méterről fölé lőtt.

64.p. Bognár jobb oldali beadását Weitner fejelte fölé.

64.p. Cseri helyett Polyák a pályán.

66.p. 2-2 Nagy László nagy bedobása után Szabó Csaba ment el a bal oldalon, majd középre adott, ahol a röviden érkező Tóth Norbert a hálóba pörgetett.

69.p. Kozmér szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Weitnernek passzolt, aki középről lőtt, de a vendég kapus védett.

73.p. Weitner ugratta ki Kozmért, aki jobbról beadott, de a vendégekben elakadt a labda, így visszapattant Kozmér elé, aki egyből fejelt, de centikkel mellé.

76.p. Egy kisszöglet után Szabó passzolt Nagy elé, aki balról beívelt úgy, hogy a labda a felső lécen csattant és kivágódott a mezőnybe.

79.p. 3-2 Nagy ugratta ki Tóth Norbertet a bal oldalon, aki levitte a labdát az alapvonalra, majd visszadott Lakinak, aki balról, 7 méterről a kapuba lőtt.

81.P. Nagy László lőtt mellé.

82.p. Weitner helyett Tóth Balázs a pályán.

83.p. 4-2 Laki és Tóth Norbert kényszerítőzött középen, utóbbi 11 méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtt.

88.p. Tóth Balázs lőtt 20 méterről, a vendég kapus védett.

90.P. Nagy passzolt Polyáknak a jobb oldalra, aki egyből középre adott, de Tóth Norbert centikkel lemaradt a beadásról nagy helyzetben.

91.p. Szabó passzolt Polyáknak, aki fordulásból lőtt, de a vendég kapus bravúrral védett.

VÉGEREDMÉNY 4-2 (1-1)

EDZŐI NYILATKOZATOK

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SZAPOR GÁBOR A BKV ELŐRE SC VEZETŐEDZŐJE:

ÖSSZEGZÉS: KISZENVEDETT GYŐZELEM

Meglepetésre vezetést szerzett a vendég csapat, ami rendesen megzavarta csapatunkat. Pár perc után azonban összeszedtük magunkat, és jól játszottunk. A jó játéknak is megjött az eredménye, sikerült egyenlítenünk a félidő előtt.

A második félidőben sikerült nehézzé tennünk magunknak a mérkőzést, hiszen rúgattunk egy gólt a vendégekkel, de a végjátékban a becsülettel, emberhátrányban küzdő vendégek nem bírták a nyomást, így megérdemelt győzelmet arattunk.